fbpx

Geometria od A do Z poziom rozszerzony

159,00zł

Kurs online Geometria od A do Z – ucz się skutecznie z AjkaMat!

„Wydaje mi się, że z reguły należy zawsze wybierać drogę najprostszą,
a przy jednakowej trudności – najbardziej jasną”

L. Carnot

Chcesz zostać ekspertem z geometrii…
i osiągnij świetny wynik na maturze dzięki AjkaMat.pl!

Cześć! z tej strony Arietta…, nauczyciel, mentor i mam nadzieję przyszły reżyser Twojej drogi do sukcesu. W październiku 2018 roku rozpoczęłam swój projekt AjkaMat.pl, którego zadaniem jest pomoc Wam w uczeniu się matematyki. Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym? Chcesz krok po kroku poznać wszystkie zawiłości zadań z geometrii płaskiej, przestrzennej i analitycznej? Weź udział w kursie online geometria od A do Z i ucz się z AjkaMAT!

AjkaMat.pl – to skuteczna i przejrzysta platforma z kursami online nie tylko dla maturzystów, ale również dla wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych!

Dzięki specjalnie przygotowanemu kompleksowemu programowi kursu maturalnego online bez względu na Twój poziom wiedzy nie tylko nauczysz się skutecznie analizować i rozwiązywać zadania z geometrii płaskiej, przestrzennej, ale także poznasz tajniki geometrii analitycznej. Dzięki temu kursowi od podstawy do eksperta opanujesz umiejętność potrzebne Ci na maturze rozszerzonej, nadrobisz zaległości ze szkoły średniej i poznasz wszystkie moje sekrety nauki geometrii dzięki którym moi uczniowie na sprawdzianach i maturze osiągają świetne wyniki.

Geometria od A do Z dla każdego – od podstaw do eksperta

Doskonale zdaję sobie sprawę, że każdy uczeń może pochwalić się innym stopniem zaawansowania. Ten kurs ma wprowadzić Cię w tajniki geometrii na poziomie rozszerzonym, pozwolić na uzupełnienie braków w wiedzy i  doskonale przygotować Cię do matury. Nie obawiaj się, że poziom będzie dla Ciebie za trudny! Prowadzony przeze mnie kurs omawia zagadnienia od podstaw, dzięki czemu z pewnością zrozumiesz wszelkie zawiłości geometrii. Aby mieć pewność, że poradzisz sobie na maturze czy też sprawdzianie, zaczynam od przedstawienia definicji, twierdzeń, wzorów. Pokazuję ich zastosowanie na jasnych, prostych przykładach. Następnie zagłębiam się w szczegóły, budując wstęp do coraz trudniejszych zadań. Rozpoczynając od podstaw, a także rozwiązując coraz bardziej zaawansowane ćwiczenia, wspólnie dojdziemy do poziomu eksperta, a doskonały wynik na sprawdzianie czy maturze to już będzie tylko formalność.

Geometria od A do Z – aby zrozumieć postaw na kompletne vademecum stworzone z myślą o Tobie…

Przygotowując ten kurs online, skupiłam się przede wszystkim na swoim doświadczeniu, wiedzy i intuicji matematycznej. Kurs doskonale wpasowuje się w aktualną podstawę programową z matematyki, ponieważ zawiera bogactwo wiedzy oraz pozwala wykształcić umiejętności, jakimi powinien posługiwać się uczeń w szkole średniej. Ponad 30 godzin materiału wideo i ponad 220 zadań to esencja kursu geometria od A do Z z AjkaMAT. Nauczę Cię podczas niego, w jaki sposób rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane zdania, które mogą pojawić się na maturze z matematyki. Kładę duży nacisk na rozumienie poleceń oraz analizę zadania, prowadząc Cię prostą drogą od amatora do eksperta. Mój kurs online to Twoja droga do sukcesu na maturze. Nie zwlekaj i ucz się razem ze mną już dziś!

kurs online geometria od a do z

Jak wygląda mój kurs – Geometria od A do Z?

 • 50 lekcji – dostęp do platformy masz przez 365 dni od daty zakupu kursu
 • Do każdej lekcji możesz wróć w dowolnym czasie i powtórnie ją przeanalizować
 • 1815 minut konkretnej wiedzy, 226 rozwiązane i wytłumaczone zadania
 • Lekcje możesz oglądać na dowolnym urządzeniu, gdzie chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz
 • W każdej lekcji jest materiał wideo trwający od 20 do 55 minut.
 • Na końcu kursu znajdziesz materiały dodatkowe w postaci zestawu zadań, dzięki któremu możesz sprawdzić efekty nauki.
 • Na każdym etapie kursu możesz mi zadawać pytania mailowo, lub za pośrednictwem messengera. Podpowiadam, tłumaczę, wyjaśniam tak abyście perfekcyjnie zrozumieli omawiany materiał.
 • Po ukończeniu kursu rozwiązujesz praktycznie każde zadanie maturalne z poziomu rozszerzonego.
 • W kursie odnajdziesz lekcje powtórkowe dzięki, którym doskonale podsumujesz swoją wiedzę i zobaczysz co było na maturze świetnie się do niej przygotowując.

Jakie efekty uzyskasz po ukończeniu kursu?

 • przypomnisz sobie i nauczysz się rozwiązywać zadania z geometrii płaskiej, przestrzennej i analitycznej
 • poznasz najbardziej typowe zadania maturalne
 • nauczysz się jak skutecznie analizować zadania i je rozwiązywać
 • przeanalizujesz zarówno zadania łatwe jak i bardzo trudne
 • dowiesz się jak dowodzić twierdzenia z geometrii
 • poznasz mój styl uczenia i być może skorzystasz z innych moich kursów
 • dowiesz się co było na maturze i dobrze się do niej przygotujesz

Moja oferta jest dla Ciebie jeśli:

 • Czujesz się zmęczona/zmęczony obecną sytuacją i brak Ci pomysłu jak uczyć się matematyki.
 • Chcesz uczyć się skuteczniej i lepiej wykorzystywać swój czas.
 • Nie chcesz mieć wyrzutów sumienia, że znów za mało się uczysz.
 • Potrzebujesz mojej pomocy, aby ułożyć plan działania i iść krok po kroku do sukcesu
 • Chcesz mieć więcej czasu dla znajomych, a także dla samej/samego siebie.
 • Jesteś gotowa/gotowy na zmianę i nową wiedzę.
 • Wiesz, że nic nie przychodzi samo, więc jesteś w stanie rzetelnie wykonywać wszystkie ćwiczenia i zadania, które dla Ciebie przygotowałam
 • Będziesz wytrwale pracować, aż w końcu…
 • Osiągniesz sukces i spełnisz swoje marzenie o lepszym jutrze…!

Moja oferta nie jest dla Ciebie, jeśli:

 • Twoja lista wymówek jest dłuższa niż korek na Zakopiance po długim weekendzie.
 • Zamierzasz oglądać moje lekcje pomiędzy kolejnymi odcinkami serialów na Netflix, a następnie biernie czekać na efekty.
 • Planujesz kupić jeden z moich kursów, ale potem nigdy go nie uruchomić, bo… nie masz czasu.
 • Obejrzysz nagrania, ale o ćwiczeniach z moimi zestawami przypomnisz sobie dopiero wtedy, gdy będziesz szukać podpałki do grilla.
 • Chciałabyś/Chciałbyś zmian w swoim życiu, ale jednak bardziej wolisz nie wstawać z kanapy.

A teraz konkrety czyli co znajdziesz w kursie?

 • III.1: Planimetria – Czas trwania: 771 minut – 100 wytłumaczonych zadań
 • III.2: Stereometria Czas trwania: 572 minut – 60 wytłumaczonych zadań
 • III.3: Geometria analityczna Czas trwania: 472 minut – 66 wytłumaczonych zadań

Czy kurs obejmuje również zagadnienia z poziomu podstawowego?

Po części tak, ale konstruując kurs nie chciałam zaczynać od zupełnych podstaw. Zadaniem tego kursu jest przygotowanie Was do zdania matury na poziomie rozszerzonym. Dlatego zadania w których tłumaczę Ci zawiłości matematyki na poziomie rozszerzonym wymagają od Ciebie elementarnej wiedzy matematycznej. Nie przejmujcie się jednak,  jeśli okaże się że Twoja wiedza nie jest wystarczająca.  Możesz sięgnąć wtedy po mój kurs geometria od A do Z na poziomie podstawowym, gdzie nauczysz się wszystkiego co jest Ci potrzebne od podstaw. A teraz mam dla Ciebie niespodziankę!

 

kurs maturalny online

Tak dobrze czytasz. Jeśli zdecydujesz się na zakup kursu z poziomu rozszerzonego otrzymasz ode mnie kupon rabatowy upoważniający do zakupu pakietu geometria od A do Z na poziomie podstawowym z 50% rabatem. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną poprzez Messengera lub wyślesz do mnie wiadomość e-mail na adres kontakt@ajkamat.pl, a Ja prześlę Ci kod rabatowy wraz z instrukcją jak go zrealizować.

Kiedy zacząć przygodę z AjkaMAT?

Czy nie jest już za późno?

Nie! Najlepiej zacznij już dziś, nie warto tracić czasu, jeżeli przyszłość na Ciebie czeka… Twoje cele życiowe i marzenia są możliwe do spełnienia, zależy to tylko od Twojej determinacji… Ja jestem na właściwym miejscu, a Ty??? “Bóg wyznaczył na świecie dla każdego z nas szlak, którym musimy podążać. Wystarczy tylko odczytać, co zapisał dla Ciebie” – mawiał Paulo Coelho.

Pamiętaj nigdy nie jest za późno na sukces. Spróbuj odkryć swój szlak i podążaj nim, może to Ja właśnie jestem jego częścią…

Jestem pewna, że możesz mi zaufać!

PANI ARIETTO, CZY TO FAKTYCZNIE DOBRA INWESTYCJA?

W ramach kursu otrzymujesz roczny dostęp do ogromu wiedzy i masy przykładów.

Zapisując się na ten kurs zyskujesz:

 • Nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów na rok.
 • Możliwość korzystania z lekcji video dostosowanych zarówno dla komputerów jak i tabletów i telefonów. Dzięki czemu możesz uczyć się tak jak chcesz i wszędzie gdzie chcesz.
 • Prezenty w postaci dodatkowych zestawów zadań, które dodatkowo uporządkują Twoją wiedzę i pozwolą Ci sprawdzić poziom opanowania materiału.
 • Lekcje powtórzeniowe i lekcje z zadaniami maturalnymi pozwolą Ci łatwo podsumować wiedzę i przygotować się do matury
 • PREZENT! W ramach kursów online będziesz miała/miał również możliwość zadawania pytań, a Ja w miarę wolnego czasu będę Ci pomagać i rozwiewać Twoje wątpliwości lub – jeśli będzie trzeba – motywować Cię do działania!
 • Kupon RABATOWY – decydując się na kurs maturalny na poziomie rozszerzonym możesz otrzymać od mnie 50% rabatu na kurs geometria od A do Z na poziomie podstawowym dzięki czemu możesz tak naprawdę nauczyć się matematyki nie chodząc do szkoły.

Te wszystkie rzeczy otrzymasz, jeśli zdecydujesz się na mój kurs geometria od A do Z na poziomie rozszerzonym. Wierzę, że jeśli teraz zdecydujesz się na ten krok, to w przyszłości nauka matematyki będzie przychodzić ci z łatwością.

kurs online geometria od a do z

Moje kursy możesz kupować pojedynczo lub w pakietach, dzięki czemu otrzymasz kompleksową wiedzę matematyczną, a jednocześnie zaoszczędzisz sporo pieniędzy, które przeznaczysz na inne, ważne dla ciebie rzeczy .

matematyka online

Tak jest, dobrze czytasz – daję Ci PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI. Wiesz dlaczego? Dlatego, że jestem przekonana, że wiedza, którą Ci przekazuję jest unikalna. Stworzyłam ten kurs w oparciu o swoją rozległą wiedzę z zakresu psychologii i dydaktyki, a także własne doświadczenia. Sama od lat stosuję wszystkie sposoby i metody, którymi chcę się z Tobą podzielić i właśnie dlatego wiem, że działają. Polecam je również wszystkim moim uczniom, którzy z pomocą tych wskazówek są w stanie uczyć się bardziej efektywniej, szybciej i skuteczniej i tym samym osiągać ponadprzeciętne wyniki.

Wiem, że moje sposoby działają!

Właśnie dlatego nie boję się złożyć Ci następującej propozycji: spróbuj! Nie musisz mi wierzyć na słowo, odwiedź mój kanał YouTube… Poznaj opinie moich uczniów, a gwarantuję ci, że wrócisz i sięgniesz po moje kursy.

YouTube: https://www.youtube.com/c/AjkaMat
Facebook: https://facebook.com/AjkaMatLetsDoIt

Zapraszam na mój kanał YouTube AjkaMAT

POZWÓL MI SOBIE POMÓC

Czekam na Twój pierwszy krok w drodze do sukcesu!

kurs online geometria od a do z

Szczegóły kursu

 • Lekcje 54
 • Testy 0
 • Poziom średniozaawansowany
 • Język polski
 • Studenci 112
 • Oceny Tak
 • Planimetria 0/21

  • LekcjaIII.1
   Twierdzenie sinusów
   40 min
  • LekcjaIII.2
   Twierdzenie cosinusów
   37 min
  • LekcjaIII.3
   Rozwiązywanie zadań z wykorzystaniem twierdzenia sinusów bądź cosinusów
   36 min
  • LekcjaIII.4
   Pole trójkąta, okręgi wpisane i opisane na trójkątach
   45 min
  • LekcjaIII.5
   Rozwiązywanie zadań z trójkątami, w tym podobieństwo trójkątów
   39 min
  • LekcjaIII.6
   Twierdzenie o dwusiecznej kąta w dowolnym trójkącie
   35 min
  • LekcjaIII.7
   Twierdzenie o stycznej i siecznej
   15 min
  • LekcjaIII.8
   Okrąg opisany na czworokącie
   38 min
  • LekcjaIII.9
   Okrąg wpisany w czworokąt – część I
   24 min
  • LekcjaIII.10
   Okrąg wpisany w czworokąt – część II
   31 min
  • LekcjaIII.11
   Rozwiązywanie zadań z okręgami wpisanymi bądź opisanymi na czworokątach
   43 min
  • LekcjaIII.12
   Pole dowolnego czworokąta
   22 min
  • LekcjaIII.13
   Dowodzenie w planimetrii – część I
   39 min
  • LekcjaIII.14
   Dowodzenie w planimetrii – część II
   38 min
  • LekcjaIII.15
   Geometria trójkąta – zadania różne
   54 min
  • LekcjaIII.16
   Geometria czworokąta – zadania różne
   55 min
  • LekcjaIII.17
   Powtórzenie wiadomości – część I
   01 godzin
  • LekcjaIII.18
   Powtórzenie wiadomości – część II
   51 min
  • LekcjaIII.19
   A co było na maturze? – część I
   34 min
  • LekcjaIII.20
   A co było na maturze? – część II
   35 min
  • LekcjaIII.21
   Zestawy zadań z odpowiedziami
 • Stereometria 0/15

  • LekcjaIII.1
   Graniastosłupy proste, które nie są prawidłowe
   31 min
  • LekcjaIII.2
   Zadania z przekrojami graniastosłupów
   32 min
  • LekcjaIII.3
   Ostrosłupy, które nie są prawidłowe
   28 min
  • LekcjaIII.4
   Zadania z przekrojami ostrosłupów
   42 min
  • LekcjaIII.5
   Kąt dwuścienny w zadaniach
   45 min
  • LekcjaIII.6
   Ostrosłupy, w których krawędzie boczne są nachylone do podstawy pod takim samym kątem
   36 min
  • LekcjaIII.7
   Ostrosłupy, w których ściany boczne są nachylone do podstawy pod takim samym kątem
   31 min
  • LekcjaIII.8
   Bryły obrotowe w zadaniach
   32 min
  • LekcjaIII.9
   Podobieństwo w stereometrii
   41 min
  • LekcjaIII.10
   Przekroje graniastosłupów i ostrosłupów – ćwiczenia
   59 min
  • LekcjaIII.11
   Nietypowe zadania z ostrosłupów
   53 min
  • LekcjaIII.12
   Powtórzenie wiadomości – część I
   46 min
  • LekcjaIII.13
   Powtórzenie wiadomości – część II
   52 min
  • LekcjaIII.14
   A co było na maturze?
   44 min
  • LekcjaIII.15
   Zestawy zadań z odpowiedziami
 • Geometria analityczna 0/18

  • LekcjaIII.1
   Powtórzenie wiadomości o wektorze w układzie współrzędnych
   24 min
  • LekcjaIII.2
   Prosta w zadaniach
   44 min
  • LekcjaIII.3
   Wykorzystanie odległości punktu od prostej w zadaniach
   34 min
  • LekcjaIII.4
   Pole trójkąta i pole wielokąta
   38 min
  • LekcjaIII.5
   Równanie okręgu
   21 min
  • LekcjaIII.6
   Rozwiązywanie zadań z okręgiem i kołem
   26 min
  • LekcjaIII.7
   Wzajemne położenie okręgu i prostej
   37 min
  • LekcjaIII.8
   Wzajemne położenie dwóch okręgów
   34 min
  • LekcjaIII.9
   Jednokładność w układzie współrzędnych
   30 min
  • LekcjaIII.10
   Układy równań nieliniowych
  • LekcjaIII.11
   Wykorzystanie wektorów w zadaniach
  • LekcjaIII.12
   Równoległość i prostopadłość wektorów
  • LekcjaIII.13
   Równoległość i prostopadłość prostych w postaciach ogólnych
  • LekcjaIII.14
   Powtórzenie wiadomości – część I
   55 min
  • LekcjaIII.15
   Powtórzenie wiadomości – część II
   44 min
  • LekcjaIII.16
   A co było na maturze? – część I
   39 min
  • LekcjaIII.17
   A co było na maturze? – część II
   46 min
  • LekcjaIII.18
   Zestawy zadań z odpowiedziami
Admin bar avatar
Nauczyciel z wieloletnim stażem, mentor i mam nadzieję przyszły reżyser Twojej drogi do sukcesu... Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytetu Śląskiego. Od listopada 2018 roku prowadzę dla Ciebie wielopłaszczyznowy projekt AjkaMAT obejmujący kursy online, kanał YouTube, Fanpage i Grupę Wsparcia na Facebooku, dzięki czemu możesz pogłębiać swoją wiedzę matematyczną zarówno na poziomie szkoły średniej jak i studiów. Zacznij tutaj przygodę z AjkaMAT

Opinie

Średnia ocena

5
1 ocena

Szczegółowa ocena

5 gwiazdki
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
 • Bardzo polecam!

  Doskonałe kursu, polecam z całego serca

159,00zł

  Najnowsze opinie

 1. Małgorzata Żurada
  10 czerwca 2022

  Doskonałe kursu, polecam z całego serca

Napisz opinię