fbpx

  Opinie

 1. Stanisław Domański
  8 stycznia 2020

  Dzięki Pani Arietto zacząłem rozumieć matematykę, przez cały okres szkolny nie pojmowałem tego przedmiotu, miałem ogromny problem aby zrozumieć jakikolwiek dział. Z klasy na klasę zdawałem na dwójach przez co zraziłem się do tego przedmiotu. Przygotowując się zupełnie od podstaw do matury z matematyki natrafiłem na Pani kurs i po przeglądnięciu jednej z lekcji na YouTube zmieniłem zupełnie zdanie o tym przedmiocie. Pani podejście do ucznia, to w jaki sposób Pani tłumaczy jest niesamowite i jakie proste. I jeszcze jedno dzięki Pani Arietto uwierzyłem w siebie. Serdecznie dziękuje za ten Pani poświęcony nam czas i Pozdrawiam.

 2. Wiola Kuczaj
  10 kwietnia 2020

  Pani Arietko, jest Pani zdecydowanie najlepszą matematyczką pod słońcem, oczywiście nie mogę pominąć Pani męża, Pana Jarka, któremu też chylę czoła i bardzo dużo zawdzięczam. Myślę, że gdyby było więcej takich nauczycieli jak Pani, matematyka nie sprawiałaby żadnego problemu nawet osobom, którym ciężko ją zrozumieć. Da się zauważyć, że tłumacząc matematykę, oddaje Pani w pewien sposób cząstkę siebie. Szczerze przyznam, że nie spotkałam jeszcze tak zaangażowanej, starannej ,oddanej swojej pracy osoby. Dzięki kursowi z analizy matematycznej, kanału na YouTubie i sposobowi w jaki przekazuje Pani wiedzę, wiem że umiem coś więcej, więcej rozumiem! Niestety ze swoich lekcji na matematyce wynoszę tylko chaos i wiele niezrozumiałych rzeczy, ale gdybym spotkała Panią na swojej szkolnej drodze, to obiecuje że całą klasą nosilibyśmy Panią na rękach! Oby więcej takich cudownych nauczycieli jak Pani!

 3. Kasia Liberda
  10 maja 2020

  Dzięki stronie ajkamat.pl mogłam przygotować się do matury. Każda lekcja była prowadzona bardzo zrozumiale i jasno. Wybór tej strony był trafioną decyzją. W 100% godna polecenia. Matematykę da się lubić!!!

 4. Patrycja Chmielińska
  12 maja 2020

  Przygoda z Panią zaczęła się w dniu, a dokładnie w nocy, kiedy usilnie szukałam pomocy w zrozumieniu pewnego działu z matematyki. Szukałam i słuchałam różnych filmików na YouTube, ale już po pierwszych sekundach uznawałam, że ich przekaz do mnie nie trafia. I tak było do chwili kiedy weszłam na Pani kanał. Pierwszy filmik który u Pani obejrzałam, tak mnie zainteresował, że następnego dnia szukałam tylko filmików na YouTube z Panią. Słuchając Pani kursów wszystko wydaje się takie proste. Cały czas mam niedosyt i chcę coraz więcej zdobywać wiedzy dzięki Pani kursom. Pokazują one, że świat matematyki nie jest tak skomplikowany jak o nim mówią inni, ale pokazuje, że żeby zrozumieć matematykę muszą być doskonałe fundamenty. Pani Arietto Pani kursy są tak świetnie przygotowane i tak doskonale prowadzone, że z przyjemnością zdobywa się wiedzę, którą Pani przekazuje. Po prostu chłonie się ją.
  Już się nie mogę doczekać rozszerzeń prowadzonych w Pani wydaniu. Dziękuję Pani za każdą lekcję, radę i chwilę poświęconą mi. Za każdą odpowiedź na zadane pytanie i pomoc w rozwiązaniu zadań, z którymi miałam problem. Dziękuję, za wszystkie starania i motywację do zdobywania wiedzy. Wierzę, że ten wysiłek uczyni nas korzystających z Pani kursów ludźmi mądrymi i szlachetnymi. Polecam wszystkim lekcje przygotowane przez Panią. Czas spędzony z Pani lekcjami nie jest czasem zmarnowanym, tylko bogatszym o wiedzę którą Pani przekazuje.

 5. Anna Milewska
  13 maja 2020

  Świetny kurs! Pani Arietta potrafi przekazać wiedzę nawet najbardziej opornym ? Wszystko dokładnie wytłumaczone, dostosowane do osób na różnym poziomie. REWELACJA!

 6. Karolina Malec
  14 maja 2020

  Matematyka była dla mnie czarną magią, totalną piętą Achillesa. W liceum przedmiot ten wyciskał ze mnie hektolitry łez i wzbudzał strach. Perspektywa zdania matury malowała się w najciemniejszych barwach. Wtedy pojawiło się światełko w tunelu – była nim Pani Arietta. Mówiąc szczerze nigdy nie spotkałam pedagoga z tak wielką pasją i darem przekazywania wiedzy. Kurs z AjkaMat był najlepszą decyzją jaką podjęłam w mojej „karierze matematycznej”. Z całego serca polecam każdemu!

 7. Alicja Dziuba
  14 maja 2020

  Lepszej nauczycielki matematyki nie można sobie wyobrazić ? Lekcje prowadzone w sposób jasny i zrozumiały dla każdego ucznia. Widać, że Pani Arietta jest bardzo zaangażowana w prowadzenie lekcji i robi to z wielką pasją – co daje jeszcze więcej przyjemności z nauki matematyki.

 8. Katarzyna Zawadzka
  20 maja 2020

  Bardzo pomocny kurs, zwłaszcza przed maturą warto go przerobić. Wszystkie tematy bardzo dobrze wytłumaczone – od początku, powoli, zrozumiale dla każdego. Polecam wszystkim, którzy chcą się podciągnąć z matematyki 🙂

 9. Natalia Dominiak
  30 maja 2020

  Nauka z Panią to czysta przyjemność! ;D

 10. Wiktoria Balcerzak
  13 sierpnia 2020

  Polecam każdemu, ten kurs jest kluczem do sukcesu.

  Rewelacja, dzięki temu kursowi zdałam w końcu maturę z matematyki a co najlepsze ,dzięki Pani ją nawet polubiłam. Nigdy bym nie przypuszczała… Polecam każdemu, ten kurs jest kluczem do sukcesu. Nawet dla tych mniej “kumatych” matematycznie.

 11. Adrianna Dziadulewicz
  25 października 2020

  Najlepszy kurs do matury z matematyki, jaki można wybrać! Pani Arietta sprawia, że matematyka przestaje być straszna. Wręcz przeciwnie, polubiłam rozwiązywać zadania, bo w końcu wiem jak! Lekcje z Panią to nie nauka schematów, tylko myślenia, a to właśnie ono jest najważniejsze. Dużo materiału, krok po kroku wytłumaczonych zadań i wszystko od podstaw, tak że każdy zrozumie. Baaardzo polecam i jestem pewna, że nikt nie żałuje zakupu 🙂

 12. Katarzyna Fąka
  20 listopada 2020

  Korzystam z kursu przygotowującego do matury u Pani Arietty z matematyki na poziomie podstawowym i jestem nim zachwycona. Pani Arietta tłumaczy każde zagadnienie w bardzo prosty sposób i na bieżąco odpowiada na zadanie pytania. Nauka matematyki z kursem AJKAMAT jest przyjemna i owocna. Polecam bardzo gorąco ten kurs.

 13. Agata Kisiel
  8 stycznia 2021

  Bardzo dobry kurs, każdy rozdział dobrze omówiony, nie mam zastrzeżeń

 14. Natalia Chorynkiewicz
  9 stycznia 2021

  Bardzo fajny kurs, wszystko perfekcyjnie wytłumaczone krok po kroku.

 15. Sara Felińczak
  12 stycznia 2021

  Bardzo dobrze przygotowany kurs 🙂

 16. Weronika Deszczka
  13 stycznia 2021

  Pani kursy są naprawdę świetne i cieszę się że się na nie zdecydowałam, bo bez nich na pewno nie poradziłabym sobie sama z materiałem:)

 17. Martyna Misiura
  14 stycznia 2021

  Świetny kurs! Wszystko jasno wytłumaczone

 18. Wiktoria Łukaszuk
  14 stycznia 2021

  Z kursem pracuje mi się świetnie. Nie mam dużych problemów z matematyką, ale zależy mi na dobrym wyniku na maturze. Także powtarzam materiał, dopracowuję swoje słabsze strony i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Polecam kurs z całego serca.

 19. Mateusz Zalewski
  20 stycznia 2021

  Bardzo profesjonalnie zrobiony kurs, porządnie przygotowany, przemyślany. Moim zdaniem mogłoby być trochę więcej zadań do samodzielnego wykonania i znaczniki na filmie w którym momencie kończą się konkretne zadania i zaczynają kolejne. Ale tak poza tymi dwoma małymi nieudogodnieniami naprawdę dobry kurs, dobrze wyjaśniony a przede wszystkim przygotowany z głową.

 20. Martyna Dombrzał
  21 stycznia 2021

  Myślę, że kurs jest bardzo dobrze przygotowany i polecam innym serdecznie!

 21. Dominika Lubińska
  24 stycznia 2021

  świetny kurs <3

 22. Alicja Szmitko
  27 stycznia 2021

  Kurs świetny do zrozumienia matematyki od podstaw. Zdecydowałam się na zakup kursu i bardzo polecam. 🙂 Pomógł mi wreszcie zrozumieć matematykę i nadrobić zaległości, które ciągnęły się za mną od gimnazjum. Zadania są świetnie wytłumaczone, bardzo dokładnie i krok po kroku ,a teoria przedstawiona w sposób bardzo pomocny:) Bardzo polecam zakup ale nauka z tym kursem naprawdę uzależnia:) Można polubić matematykę i przede wszystkim zrozumieć 🙂

 23. Sylwia Cichórz
  30 marca 2021

  Pani Arietta jest niebywałą osobą. Do momentu zakupu kursu dla mnie matematyka była czymś abstrakcyjnym. Uważałam, że matematyka jest dla ludzi wybitnych, że jej w żaden sposób nie da się nauczyć, ale wszystko się zmieniło odkąd zaczęłam uczyć się z Panią. Bardzo polubiłam matematykę, co wcześniej byłoby nie do pomyślenia, że kiedyś takiego słowa użyje. To ile serca pani włożyła w kursy i w jaki sposób poszczególne lekcje są wytłumaczone jest nie do opisania. Dziękuje. <3

 24. Emilia
  5 lipca 2021

  Z całego serca polecam ten kurs przyszłym maturzystom. Dzięki temu kursowi nie tylko zrozumiałam o niebo lepiej matematykę lepiej niż podczas edukacji w liceum, ale również udało zdać mi się matematykę na maturze. Żałuję, że nie zakupiłam kursu wcześniej być może wynik byłby jeszcze wyższy. Jeżeli zastanawiasz się czy zakupić ten kurs i czy warto zainwestować w to pieniądze to według mnie nie ma nad czym się zastanawiać, ponieważ rozważanie będzie stratą czas gdyż w tym czasie możesz wiele wyciągnąć z tego kursu. Nauka z tą panią jest czystą przyjemnością nawet dla osób, które nie za bardzo lubią matematyki. Krok po kroku wszystko jest tłumaczone aż w końcu zrozumiane. Polecam.

Comments are closed.