fbpx

Skuteczne kursy z matematyki dla studentów – postaw na AjkaMAT!

Masz przed sobą kolokwium z materiału, którego nie udało Ci się jeszcze opanować? A może przygotowujesz się do egzaminu semestralnego, ale chcesz mieć stuprocentową pewność, że wszystkie działy masz w małym palcu? Ze względu na dużą ilość zajęć nie masz czasu na stacjonarne korepetycje? Nie panikuj – nie jesteś w sytuacji bez wyjścia! Serdecznie zapraszam Cię na moje kursy online matematyki na studiach. Przekonaj się, że możesz we własnym zakresie przerobić materiał i nauczyć się rozwiązywać nawet najtrudniejsze zadania!

KURSY STWORZONE Z MYŚLĄ O TOBIE

Szeregi liczbowe

44
49,00zł

Liczby zespolone

52
49,00zł

Całki od A do Z

101
69,00zł

Macierze

80
59,00zł

Kursy dla studentów dostosowane do Twoich potrzeb

Tempo przerabiania poszczególnych działów matematyki na studiach sprawia, że wykładowca nie zawsze możesz poświęcić jakiemuś zagadnieniu więcej czasu. To, co jest dla studentów niezrozumiałe, muszą opanować we własnym zakresie. Podczas moich kursów możesz zapomnieć o presji czasu – do każdej lekcji w dowolnym momencie możesz wrócić i analizować tak długo, aż poczujesz, że wszystko jest dla Ciebie jasne. Pomogę Ci zdobyć umiejętność rozwiązywania zarówno łatwych zadań, jak i tych bardziej skomplikowanych. Przekonaj się, jak pomocne w nauce do kolokwium są uporządkowane, kompletne materiały!

Macierze, całki, pochodne i inne działy matematyki na studiach

Wśród dostępnych kursów online z matematyki dla studentów znajdziesz takie obszary wiedzy jak liczby zespolone, całki, szeregi liczbowe, granice ciągów i funkcji, macierze, rachunek różniczkowy, a także nowości równania różniczkowe i funkcje dwóch zmiennych. Korzystając z lekcji, do których możesz wracać w dowolnym momencie, a także dzięki wytłumaczonym sposobom rozwiązywania zadań, opanujesz wszystkie zagadnienia, które będą Ci potrzebne na kolokwium czy egzaminie. Poznasz najważniejsze definicje, twierdzenia i metody dzięki którym poradzisz sobie nawet z wymagającymi zadaniami. Wypróbuj jeden z moich kursów matematyki dla studentów i zdaj egzamin na piątkę!