fbpx

Korepetycje z matematyki w domowym zaciszu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudnym przedmiotem bywa dla uczniów szkół średnich matematyka. Wielu z nich nie interesuje się tą dziedziną, inni z kolei nie potrafią nadążyć za narzuconym przez nauczycieli tempem nauki. Chcąc nie chcąc matematykę należy jednak zdać na egzaminie maturalnym, do czego niezbędne jest opanowanie zagadnień na poziomie podstawowym. Sprawdź oferowane przeze mnie kursy, a z pewnością uda Ci się zrozumieć cały materiał wymagany na sprawdzianie, odpowiedzi ustnej czy egzaminie dojrzałości.

Matura podstawowa z matematyki krok po kroku — przejdź przez wszystkie zagadnienia z kursami AjkaMAT

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom uczniów, przedstawiam kilkanaście kursów skupiających się na konkretnej tematyce. Wierzę, że każdy potrzebuje wsparcia w nieco innym zakresie, dlatego zachęcam do inwestycji w te kursy, które są dedykowane niezrozumianym zagadnieniom. Masz problem z algebrą, ciągami liczbowymi, a może trudności z opanowaniem funkcji liniowej? Gwarantuję, że w mojej ofercie znajdziesz coś w sam raz dla siebie!

Kompendium wiedzy na egzamin dojrzałości z matematyki, czyli kursy AjkaMAT na poziomie podstawowym

Matematyka wcale nie musi być problematyczna i niezrozumiała. O ile konkretne zagadnienia zostaną wytłumaczone oraz przedstawione w przystępny sposób, każdy będzie w stanie radzić sobie z zastosowaniem tej wiedzy w praktyce. Proponowane przeze mnie kursy online z trygonometrii, wielomianów czy funkcji kwadratowej to profesjonalnie przygotowane szkolenia, które obejmują zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. Jeśli się zaangażujesz to ze mną z pewnością zdasz maturę, ciesząc się świetnym wynikiem. Zapraszam do zapoznania się z całą ofertą kursów online AjkaMAT!

Nie jesteś pewna/pewny czy warto uczyć się ze mną?

W dzisiejszym świecie Internetu jest dużo stron z kursami dla maturzystów. Dlaczego więc powinnam/powinienem postawić na AjkaMAT? Myślę, że odpowiedź na to pytanie znajdziesz czytając rekomendacje moich uczniów lub opinie które znajdziesz w każdym wybranym przez siebie kursie. Warto też, abyś przed dokonaniem zakupu obejrzała/obejrzał przykładowe lekcje które znajdziesz na moim kanale YouTube AjkaMAT.

Jestem pewna, że po przeczytaniu opinii i obejrzeniu kilku lekcji postawisz na naukę ze mną. Zapraszam gorąco!!!