fbpx

Kursy online – matematyka rozszerzona w szkole średniej

Odpowiednie przygotowanie się do sprawdzianu z matematyki czy też zdawania matury na poziomie rozszerzonym to trudne zadanie wymagające doskonałego opanowania różnorodnych działów, od planimetrii, po funkcje kwadratowe. Dzięki moim kursom nauka do sprawdzianu czy egzaminu dojrzałości stanie się jednak znacznie prostsza, a także przyjemniejsza. Oferuję bowiem zestawy lekcji online z matematyki, które pozwolą Ci perfekcyjnie przygotować się do sprawdzianu czy matury na poziomie rozszerzonym i zdać ją bez żadnych problemów.

Kliknij jeden z poniższych działów, przeczytaj szczegóły, kup kurs i zapomnij, że matematyka kiedykolwiek sprawiała Ci problem.

Jeśli nie wierzysz, że to takie proste to przeczytaj recenzje moich uczniów lub wejdź na mój kanał YouTube i sprawdź jak uczę…

Matematyka na poziomie rozszerzonym – kursy online

Mój projekt AjkaMat proponujemy różnorodne zestawy kursów dla uczniów szkół średnich, z których każdy dotyczy innego działu matematyki na poziomie rozszerzonym. Kursy składają się z kilkudziesięciu lekcji objaśniających w szczegółowy, a zarazem klarowny sposób wszystkie niezbędne zagadnienia. Każdy kurs kończy się lekcją powtórzeniową, lekcją z zadaniami maturalnymi oraz zestawem zadań do samodzielnego rozwiązania. Stanowi to gwarancję, że nie tylko nauczysz się rozwiązywać zadania, lecz przede wszystkim będziesz je rozumieć. Kursy online z matematyki rozszerzonej to idealny wybór dla maturzystów, ale też uczniów szkoły średniej przygotowujących się do sprawdzianu z danego działu.

Kompleksowe kursy z matematyki rozszerzonej dla uczniów szkół średnich

Dzięki moim kursom będziesz perfekcyjnie przygotowany do sprawdzianu oraz bezproblemowego zdania matury. Proponowane przeze mnie zestawy obejmują wszystkie zagadnienia z poziomu szkoły średniej i są dostosowane do aktualnej podstawy programowej. Znajdziesz w nich między innymi: planimetrię, geometrię analityczną, stereometrię, rachunek prawdopodobieństwa, algebrę z arytmetyką, funkcję kwadratową, trygonometrię, ciągi czy wielomiany. To jednak nie wszystko – pamiętaj z mną żadne zadanie z matematyki na poziomie rozszerzonym Cię nie zaskoczy.

Pomoc w przygotowaniu do matury z matematyki – poziom rozszerzony

Aby doskonale opanować materiał z matematyki rozszerzonej, konieczne jest nie tylko sprawne rozwiązywanie zadań, lecz także rozumienie zagadnień. Właśnie dlatego wsparcie AjkaMat w przygotowaniu do matury nie kończy się na kursach maturalnych online. W razie potrzeby umożliwiamy też kontakt ze mną w celu wyjaśnienia wątpliwości lub wytłumaczenia wybranych zagadnień. Zapraszamy do skorzystania z mojej oferty!

Matematyka — poziom rozszerzony. Kursy dla uczniów i studentów

Królowa nauk, czyli matematyka to trudny, ale też fascynujący przedmiot, który można pokochać. Wystarczy znaleźć dobrego wykładowcę, który z pasją i zaangażowaniem przekaże niezbędne informacje, wytłumaczy zadania czy podpowie, w jaki sposób radzić sobie z najtrudniejszymi zagadnieniami. Jeżeli do tej pory nauka matematyki była dla Ciebie przykrym, a nawet stresującym obowiązkiem, natomiast przygotowanie do sprawdzianów czy myśl o maturze z tego przedmiotu oznaczała bezsenne noce i niemiłe uczucie kłucia w żołądku, to teraz możesz to zmienić. Kursy matematyki online na poziomie rozszerzonym, które znajdziesz w mojej ofercie to recepta na wszelkie niedociągnięcia polskiego systemu edukacji. Przekonaj się sam!

Praktyczna wiedza podana w przystępny sposób, czyli matematyka na poziomie rozszerzonym z AjkaMat

Wśród kursów, które oferuję, znajdziesz zarówno popularne działy matematyki, takie jak wielomiany czy ciągi liczbowe, jak i te, które wymagają większego zaangażowania w naukę, np. funkcję wykładniczą i logarytmiczną czy prawdopodobieństwo i kombinatorykę. Każdy kurs to nieocenione źródło wiedzy na poziomie rozszerzonym. Dzięki nauce z AjkaMat przełamiesz bariery w nauce matematyki, będzie efektywniej i łatwiej przyswajać wiedzę, a nawet — osiągać sukcesy. Dzięki lepszemu zrozumieniu materiału zyskasz też więcej czasu na robienie tego, co naprawdę kochasz. Wybierz kursy matematyki z AjkaMat, przygotuj się skutecznie do wszystkich egzaminów!

Nie jesteś pewna/pewny czy warto uczyć się ze mną?

W dzisiejszym świecie Internetu jest dużo stron z kursami dla maturzystów. Dlaczego więc powinnam/powinienem postawić na AjkaMAT? Myślę, że odpowiedź na to pytanie znajdziesz czytając rekomendacje moich uczniów lub opinie które znajdziesz w każdym wybranym przez siebie kursie. Warto też, abyś przed dokonaniem zakupu obejrzała/obejrzał przykładowe lekcje które znajdziesz na moim kanale YouTube AjkaMAT.

Jestem pewna, że po przeczytaniu opinii i obejrzeniu kilku lekcji postawisz na naukę ze mną. Zapraszam gorąco!!!