fbpx
26 lis

Matematyka na studiach – kursy, które ułatwią Ci życie

Matematyka na studiach

Matematyka na studiach – kursy, które ułatwią Ci życie

Wybierając się na studia techniczne, przyrodnicze czy informatyczne, z pewnością zainteresowałeś się z programem nauczania. Wiesz, że matematyka i biegłość w obliczeniach to podstawa dla zrozumienia wielu praw i zagadnień. Nie muszę Ci przecież mówić, że matematyka ma przede wszystkim ogromny wpływ na rozwój nauki, nowych odkryć i postępu. Zdarza się też, że niektóre tematy poruszane w trakcie zajęć nie przydadzą Ci się na dalszych etapach edukacji. Wiesz jednak że są one wymagane do zaliczenia konkretnego przedmiotu. W każdym z tych wypadków Twój sukces zależy od dobrego opanowania materiału, a ja jestem tu po to, aby Ci to ułatwić.

Matematyka dla studenta – Twój sukces na wyciągnięcie ręki

Przejście między wymaganiami nauczycieli w szkole średniej a trybem nauki na uczelni wyższej dla wielu pierwszorocznych studentów nie jest łatwe. Szczególnie wtedy, gdy spotykają się z różnicą poziomów między wiedzą zdobytą podczas przygotowań do matury, a zadaniami na studiach. Właśnie dlatego w mojej ofercie kursów, znajdziesz pozycje dedykowane studentom, które nie tylko ułatwią Ci zaliczenie przedmiotu, ale przede wszystkim pozwolą Ci zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia i zdobyć umiejętności niezbędne do pracy z liczbami niezależnie od wybranego kierunku.

Dla kogo są moje kursy?

Matematyka dla studenta w AjkaMat to propozycja dla wszystkich, którzy:

  • chcą zaliczyć kolokwium lub zdać egzamin,
  • czują, że wykładowca nie poświęcił wystarczająco czasu na omówienie konkretnego zagadnienia,
  • nie rozumieją,
  • napięty plan zajęć nie pozwala im korzystać z korepetycji stacjonarnych,
  • potrzebują wsparcia nauczyciela i mentora w rozwianiu wątpliwości.

Przystępna forma i szeroki zakres materiału pozwolą Ci opanować dany temat od podstaw. Zyskując dostęp do kursów, otrzymujesz możliwość wracania do lekcji tyle razy, ile uznasz za stosowne, a w razie pytań lub wątpliwości – napisać do mnie! Nowoczesna forma kursów umożliwia korzystanie z materiałów na wszystkich urządzeniach mobilnych i komputerach.

YouTube – zobacz darmowe lekcje!

Oprócz kursów przygotowałam dla Ciebie filmy, z których dowiesz się, jak rozwiązywać zadania i poznasz podstawowe teorie. W tej formie opracowałam już macierze, liczby zespolone, pochodne funkcji, całki oraz wiele innych zagadnień matematycznych. Subskrybuj mój kanał, a nic Cię nie ominie. Przekonaj się, że matematyka na studiach nie musi być trudna!

 

Admin bar avatar
Nauczyciel z wieloletnim stażem, mentor i mam nadzieję przyszły reżyser Twojej drogi do sukcesu... Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytetu Śląskiego. Od listopada 2018 roku prowadzę dla Ciebie wielopłaszczyznowy projekt AjkaMAT obejmujący kursy online, kanał YouTube, Fanpage i Grupę Wsparcia na Facebooku, dzięki czemu możesz pogłębiać swoją wiedzę matematyczną zarówno na poziomie szkoły średniej jak i studiów. Zacznij tutaj przygodę z AjkaMAT

Napisz opinię