fbpx
11 sie

Matura poprawkowa 2020

matura poprawkowa z matematyki

Czeka Cię matura poprawkowa we wrześniu?! – postaw na skuteczną naukę z AjkaMAT

Czasami każdemu może powinąć się noga, nie inaczej jest w przypadku i tej matury. Pamiętaj to nie koniec świata. Choć wydaje Ci się to teraz straszne pamiętaj że corocznie maturę z matematyki oblewa co 5 uczeń szkoły średniej. Powtórne zdawanie matury nie jest tak potworne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Matura poprawkowa odbędzie się już we wrześniu, a dokładnie 8 września. Jeśli nie udało Ci się zdać matury z matematyki w czerwcu ale bardzo chcesz ją zdać w tym roku przeczytaj ten artykuł do końca i zobacz jak mogę Ci pomóc!

Matura poprawkowa z kursem online od AjkaMAT

Dla tych którym zabrakło do zdania matury z matematyki kilka procent przygotowałam specjalną ofertę. Proponuję Ci mój bestsellerowy kurs online z Matematyki, który możesz zakupić teraz z 50% rabatem. Decyzja należy oczywiście do Ciebie, ale pozwól że przedstawię Ci kilka ważnych informacji, które powinieneś wiedzieć nim dokonasz wyboru
 • 237 lekcji – dostęp do platformy masz do dnia terminu poprawki czyli 8 września 2020 roku
 • Do każdej lekcji możesz wróć w dowolnym czasie i powtórnie ją przeanalizować
 • 8311 minut konkretnej wiedzy, 1350 rozwiązanych i wytłumaczonych zadań
 • Lekcje możesz oglądać na dowolnym urządzeniu, gdzie chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz
 • W każdej lekcji jest materiał wideo trwający od 20 do 55 minut.
 • Na końcu każdego z dwunastu działów znajdziesz materiały dodatkowe w postaci zestawu zadań, dzięki któremu możesz sprawdzić efekty nauki.

Czy to naprawdę dobra inwestycja?

Matura poprawkowa już za miesiąc. Wiem, że wiele stron oferuje cudowny lek na jej zdanie. Ja tego nie robię. Nie gwarantuję Ci, że ją zdasz ale wiem, że mój kurs działa. Świadczą o tym wyniki matur moich uczniów, liczne pozytywne opinie i rekomendacje. Kupując mój kurs dajesz sobie szanse i wierzę, że jeśli tylko wytrwale będziesz z nim pracować to sukces na maturze poprawkowej Cię nie ominie.

Zapisując się na ten kurs zyskujesz:

 • 50% rabatu z kodem promocyjnym: poprawka2020
 • Nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów do dnia 8 września 2020
 • Możliwość korzystania z lekcji video dostosowanych zarówno dla komputerów jak i tabletów i telefonów. Dzięki czemu możesz uczyć się tak jak chcesz i wszędzie gdzie chcesz.
 • Prezenty w postaci dodatkowych zestawów zadań, które dodatkowo uporządkują Twoją wiedzę i pozwolą Ci sprawdzić poziom opanowania materiału.
 • Lekcje powtórzeniowe i lekcje z zadaniami maturalnymi pozwolą Ci łatwo podsumować wiedzę i przygotować się do matury poprawkowej
❤️❤️❤️ TWÓJ KOD RABATOWY ‼️ to: poprawka2020 ❤️❤️❤️
matura poprawkowa z matematyki

Wiem, że moje sposoby działają!

Właśnie dlatego nie boję się złożyć Ci następującej propozycji: spróbuj! Nie musisz mi wierzyć na słowo, odwiedź mój kanał YouTube… Poznaj opinie moich uczniów, a gwarantuję ci, że wrócisz i sięgniesz po mój kurs.

YouTube: https://www.youtube.com/c/AjkaMat
Facebook: https://facebook.com/AjkaMatLetsDoIt

Zapraszam na mój kanał YouTube AjkaMAT

Admin bar avatar
Nauczyciel z wieloletnim stażem, mentor i mam nadzieję przyszły reżyser Twojej drogi do sukcesu... Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytetu Śląskiego. Od listopada 2018 roku prowadzę dla Ciebie wielopłaszczyznowy projekt AjkaMAT obejmujący kursy online, kanał YouTube, Fanpage i Grupę Wsparcia na Facebooku, dzięki czemu możesz pogłębiać swoją wiedzę matematyczną zarówno na poziomie szkoły średniej jak i studiów. Zacznij tutaj przygodę z AjkaMAT

Napisz opinię