fbpx
Pokazuje 1-6 z 6 wyników

Wielomiany i ułamki algebraiczne

86
86
59,00zł
Kurs online wielomiany i ułamki algebraiczne – ucz się z AjkaMat “Mądrość to dążenie do pełni”   ks. Jan Twardowski   Martwisz się bo...
59,00zł

Ciągi liczbowe

112
112
69,00zł
Kurs online ciągi liczbowe – czy AjkaMat ciągi uciągnie? „Łatwo z domu rzeczywistości zajść do lasu matematyki, ale nieliczni tylko umieją wrócić” Hugo Steinhaus
69,00zł

Funkcje wykresy i własności

98
98
69,00zł
Kurs online funkcje wykresy i własności – z AjkaMat to zrozumiesz…             „W matematyce nie ma drogi specjalnie dla królów”
69,00zł

Funkcja liniowa

113
113
59,00zł
Kurs online funkcja liniowa – ucz się z AjkaMat „Żeby zdobyć wiedzę – trzeba się uczyć. Ale żeby zdobyć mądrość – trzeba obserwować”
59,00zł

Funkcja kwadratowa

127
127
69,00zł
Kurs online funkcja kwadratowa – oczami AjkaMat „Matematyka jest delikatnym kwiatem, który rośnie nie na każdej glebie i zakwita nie wiadomo kiedy...
69,00zł

Potęgi i logarytmy

96
96
59,00zł
Kurs online potęgi i logarytmy – opanuj ten dział z AjkaMat “Mądrość oznacza dążenie do najlepszych celów za pomocą najlepszych środków”  France Hutcheson
59,00zł

    Opinie

  1. Jasiek Kucia
    2 września 2019

    GORĄCO POLECAM!!!. Kurs rewelacyjny, super Pani tłumaczy. Można krok po kroku wszystko zrozumieć i przećwiczyć. 100% satysfakcji z zakupu. Jak uczyliśmy się do egzaminu z kolegami to po Pani kursie byłem ekspertem z macierzy i pochodnych ?

  2. Antek Malec
    20 września 2019

    Bardzo dobry kurs. Dużo przykładów, wszystko omówione krok po kroku. Świetnie umie Pani tłumaczyć, kiedyś myślałem, że nie poradzę sobie z geometrią na maturze, a teraz zmieniam powoli zdanie!!! Polecam gorąco!

  3. Magdalena Malarz
    24 września 2019

    POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!! Kupiłam ten kurs, bo miałam problem z geometrią analityczną, z lekcji nic nie rozumiałam, nie wiedziałam który wzór gdzie stosować, a po lekcjach z Panią wszystko mi się rozjaśniło. Polecam ten kurs bo taka cena to naprawdę niewiele, a dostęp mam do 8 kursów. W tamtym roku jak chodziłam na korki to praktycznie tą kwotę wydałam w trzy tygodnie, a tu dostęp mam na rok.

  4. Marek
    5 listopada 2019

    Tak dobrego wyjaśnienia wszystkich zagadnień nigdzie nie znalazłem. Pani jest najlepsza. Pierwszy raz zetknąłem się z taką nauczycielką. Pani filmy na YouTube przekonały mnie do zakupu kursu i nie żałuję ani jednej złotówki. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w niesieniu pomocy wszystkim uczniom szkoły średniej.

  5. Martyna
    7 listopada 2019

    Ależ ten kurs jest świetny. Na lekcji czarna magia z tymi bryłami, a tu REWELACJA. Wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone. Nareszcie zaczęłam widzieć te kąty, przekroje itp. Dziękuję Pani Arietto. Bardzo polecam!

  6. Piotr Mrowca
    22 listopada 2019

    Lekcje prywatne do matury bardzo pomogły więc teraz na studiach zdecydowałem się zakupić kursy online i nie żałuje :). Bardzo fajnie i przystępnie wytłumaczone. Kolokwium przede mną ale z takim przygotowaniem o zdanie się nie martwię ? Wszystkim gorąco polecam!

  7. Kacper Zawisza
    21 grudnia 2019

    Kurs bardzo pomocny, pozwala na dobre przygotowanie się do egzaminów, wszystko dokładnie wytłumaczone!

  8. Stanisław Domański
    8 stycznia 2020

    Dzięki Pani Arietto zacząłem rozumieć matematykę, przez cały okres szkolny nie pojmowałem tego przedmiotu, miałem ogromny problem aby zrozumieć jakikolwiek dział. Z klasy na klasę zdawałem na dwójach przez co zraziłem się do tego przedmiotu. Przygotowując się zupełnie od podstaw do matury z matematyki natrafiłem na Pani kurs i po przeglądnięciu jednej z lekcji na YouTube zmieniłem zupełnie zdanie o tym przedmiocie. Pani podejście do ucznia, to w jaki sposób Pani tłumaczy jest niesamowite i jakie proste. I jeszcze jedno dzięki Pani Arietto uwierzyłem w siebie. Serdecznie dziękuje za ten Pani poświęcony nam czas i Pozdrawiam.

  9. Ewelina Jędrzejczyk
    10 lutego 2020

    Polecam z całego serduszka te kursy. Przygotowywałam się z nimi do matury podstawowej i rozszerzonej- świetne tłumaczenie od razu zrozumiane. Teraz przygotowuje się z kursem dla studentów i od razu wszystko co niezrozumiałe na zajęciach czy wykładach staje się jasne!???

  10. Justyna Malec
    24 lutego 2020

    Super tłumaczenie matematyki. Dzięki Pani kursom można osiągnąć sukces! Jest Pani najlepszą nauczycielką matematyki. Polecam.

  11. Teresa Wąchała
    24 marca 2020

    Najlepsze tłumaczenie matematyki! Wszystko jest wytłumaczone w jak najlepszy sposób ! Bardzo polecam !

  12. Wiola Kuczaj
    10 kwietnia 2020

    Pani Arietko, jest Pani zdecydowanie najlepszą matematyczką pod słońcem, oczywiście nie mogę pominąć Pani męża, Pana Jarka, któremu też chylę czoła i bardzo dużo zawdzięczam. Myślę, że gdyby było więcej takich nauczycieli jak Pani, matematyka nie sprawiałaby żadnego problemu nawet osobom, którym ciężko ją zrozumieć. Da się zauważyć, że tłumacząc matematykę, oddaje Pani w pewien sposób cząstkę siebie. Szczerze przyznam, że nie spotkałam jeszcze tak zaangażowanej, starannej ,oddanej swojej pracy osoby. Dzięki kursowi z analizy matematycznej, kanału na YouTubie i sposobowi w jaki przekazuje Pani wiedzę, wiem że umiem coś więcej, więcej rozumiem! Niestety ze swoich lekcji na matematyce wynoszę tylko chaos i wiele niezrozumiałych rzeczy, ale gdybym spotkała Panią na swojej szkolnej drodze, to obiecuje że całą klasą nosilibyśmy Panią na rękach! Oby więcej takich cudownych nauczycieli jak Pani!

  13. Kasia Liberda
    10 maja 2020

    Dzięki stronie ajkamat.pl mogłam przygotować się do matury. Każda lekcja była prowadzona bardzo zrozumiale i jasno. Wybór tej strony był trafioną decyzją. W 100% godna polecenia. Matematykę da się lubić!!!

  14. Patrycja Chmielińska
    12 maja 2020

    Przygoda z Panią zaczęła się w dniu, a dokładnie w nocy, kiedy usilnie szukałam pomocy w zrozumieniu pewnego działu z matematyki. Szukałam i słuchałam różnych filmików na YouTube, ale już po pierwszych sekundach uznawałam, że ich przekaz do mnie nie trafia. I tak było do chwili kiedy weszłam na Pani kanał. Pierwszy filmik który u Pani obejrzałam, tak mnie zainteresował, że następnego dnia szukałam tylko filmików na YouTube z Panią. Słuchając Pani kursów wszystko wydaje się takie proste. Cały czas mam niedosyt i chcę coraz więcej zdobywać wiedzy dzięki Pani kursom. Pokazują one, że świat matematyki nie jest tak skomplikowany jak o nim mówią inni, ale pokazuje, że żeby zrozumieć matematykę muszą być doskonałe fundamenty. Pani Arietto Pani kursy są tak świetnie przygotowane i tak doskonale prowadzone, że z przyjemnością zdobywa się wiedzę, którą Pani przekazuje. Po prostu chłonie się ją.
    Już się nie mogę doczekać rozszerzeń prowadzonych w Pani wydaniu. Dziękuję Pani za każdą lekcję, radę i chwilę poświęconą mi. Za każdą odpowiedź na zadane pytanie i pomoc w rozwiązaniu zadań, z którymi miałam problem. Dziękuję, za wszystkie starania i motywację do zdobywania wiedzy. Wierzę, że ten wysiłek uczyni nas korzystających z Pani kursów ludźmi mądrymi i szlachetnymi. Polecam wszystkim lekcje przygotowane przez Panią. Czas spędzony z Pani lekcjami nie jest czasem zmarnowanym, tylko bogatszym o wiedzę którą Pani przekazuje.

  15. Anna Milewska
    13 maja 2020

    Świetny kurs! Pani Arietta potrafi przekazać wiedzę nawet najbardziej opornym ? Wszystko dokładnie wytłumaczone, dostosowane do osób na różnym poziomie. REWELACJA!

  16. Karolina Malec
    14 maja 2020

    Matematyka była dla mnie czarną magią, totalną piętą Achillesa. W liceum przedmiot ten wyciskał ze mnie hektolitry łez i wzbudzał strach. Perspektywa zdania matury malowała się w najciemniejszych barwach. Wtedy pojawiło się światełko w tunelu – była nim Pani Arietta. Mówiąc szczerze nigdy nie spotkałam pedagoga z tak wielką pasją i darem przekazywania wiedzy. Kurs z AjkaMat był najlepszą decyzją jaką podjęłam w mojej „karierze matematycznej”. Z całego serca polecam każdemu!

  17. Alicja Dziuba
    14 maja 2020

    Lepszej nauczycielki matematyki nie można sobie wyobrazić ? Lekcje prowadzone w sposób jasny i zrozumiały dla każdego ucznia. Widać, że Pani Arietta jest bardzo zaangażowana w prowadzenie lekcji i robi to z wielką pasją – co daje jeszcze więcej przyjemności z nauki matematyki.

  18. Wiola Kuczaj
    16 maja 2020

    Pani Arietko, jest Pani zdecydowanie najlepszą matematyczką pod słońcem, oczywiście nie mogę pominąć Pani męża, Pana Jarka, któremu też chylę czoła i bardzo dużo zawdzięczam. Myślę, że gdyby było więcej takich nauczycieli jak Pani, matematyka nie sprawiałaby żadnego problemu nawet osobom, którym ciężko ją zrozumieć. Da się zauważyć, że tłumacząc matematykę, oddaje Pani w pewien sposób cząstkę siebie. Szczerze przyznam, że nie spotkałam jeszcze tak zaangażowanej, starannej ,oddanej swojej pracy osoby. Dzięki Pani kursom na poziomie rozszerzonym i kanałowi na YouTubie oraz sposobowi w jaki przekazuje Pani wiedzę, wiem że umiem coś więcej, więcej rozumiem! Niestety ze swoich lekcji na matematyce wynoszę tylko chaos i wiele niezrozumiałych rzeczy, ale gdybym spotkała Panią na swojej szkolnej drodze, to obiecuje że całą klasą nosilibyśmy Panią na rękach! Oby więcej takich cudownych nauczycieli jak Pani!

  19. Katarzyna Zawadzka
    20 maja 2020

    Bardzo pomocny kurs, zwłaszcza przed maturą warto go przerobić. Wszystkie tematy bardzo dobrze wytłumaczone – od początku, powoli, zrozumiale dla każdego. Polecam wszystkim, którzy chcą się podciągnąć z matematyki 🙂

  20. Natalia Dominiak
    30 maja 2020

    Nauka z Panią to czysta przyjemność! ;D

  21. Wiktoria Balcerzak
    13 sierpnia 2020

    Polecam każdemu, ten kurs jest kluczem do sukcesu.

    Rewelacja, dzięki temu kursowi zdałam w końcu maturę z matematyki a co najlepsze ,dzięki Pani ją nawet polubiłam. Nigdy bym nie przypuszczała… Polecam każdemu, ten kurs jest kluczem do sukcesu. Nawet dla tych mniej “kumatych” matematycznie.

  22. Patrycja Chmielnicka
    16 sierpnia 2020

    Przygoda z Panią zaczęła się w dniu, a dokładnie w nocy, kiedy usilnie szukałam pomocy w zrozumieniu pewnego działu z matematyki. Szukałam i słuchałam różnych filmików na YouTube, ale już po pierwszych sekundach uznawałam, że ich przekaz do mnie nie trafia. I tak było do chwili kiedy weszłam na Pani kanał. Pierwszy filmik który u Pani obejrzałam, tak mnie zainteresował, że następnego dnia szukałam tylko filmików na YouTube z Panią. Słuchając Pani kursów wszystko wydaje się takie proste. Cały czas mam niedosyt i chcę coraz więcej zdobywać wiedzy dzięki Pani kursom. Pokazują one, że świat matematyki nie jest tak skomplikowany jak o nim mówią inni, ale pokazuje, że żeby zrozumieć matematykę muszą być doskonałe fundamenty. Pani Arietto Pani kursy są tak świetnie przygotowane i tak doskonale prowadzone, że z przyjemnością zdobywa się wiedzę, którą Pani przekazuje. Po prostu chłonie się ją.
    Dziękuję Pani za każdą lekcję, radę i chwilę poświęconą mi. Za każdą odpowiedź na zadane pytanie i pomoc w rozwiązaniu zadań, z którymi miałam problem. Dziękuję, za wszystkie starania i motywację do zdobywania wiedzy. Wierzę, że ten wysiłek uczyni nas korzystających z Pani kursów ludźmi mądrymi i szlachetnymi. Polecam wszystkim lekcje przygotowane przez Panią. Czas spędzony z Pani lekcjami nie jest czasem zmarnowanym, tylko bogatszym o wiedzę którą Pani przekazuje.

  23. Katarzyna Liberda
    26 sierpnia 2020

    Dzięki stronie ajkamat.pl mogłam przygotować się do matury podstawowej, a teraz postanowiłam przygotowywać się do matury rozszerzonej i choć do szkoły już nie chodzę to jestem pewna, że z tym kursem uda mi się samodzielnie przygotować do matury rozszerzonej. Każda lekcja w tym kursie jest prowadzona bardzo zrozumiale i jasno. Wybór tej strony był trafioną decyzją. W 100% godna polecenia. Matematykę da się lubić!!!

  24. Ania Kwiecińska
    3 września 2020

    Dziękuję ogromnie za pomoc! Jest pani najlepsza! :)))) Kupiłam ten kurs w akcie desperacji bo wstyd się przyznać, ale miałam drugi termin z matmy na politechnice. Dziś byłam na uczelni po wyniki i nie uwierzy Pani mam czwórkę z egzaminu!!!! Cieszę się ogromnie najbardziej pomogły mi lekcje z całek i ekstremów bo tego zupełnie nie ograniałam, a dzięki Pani poszło super!!! POLECAM z całego serca Pani kursy.

  25. Nadia Jasica
    8 września 2020

    Polecam z całego serca ten kurs. Uczę się z nim od początku drugiej klasy i jest to po prostu mistrzostwo świata. Wszystko wytłumaczone od podstaw aż po sam szczyt. Jasne, czytelne przykłady. Nauka z tym kursem to prawdziwa przyjemność.

  26. Barbara Jankowska
    27 września 2020

    Kurs wspaniały, przejrzyście ułożony. Wiedza przekazana od podstaw do coraz trudniejszych zagadnień. Przy powtórkach bardzo łatwo można odszukać zapomniane wiadomości dzięki temu, że jest przejrzysty spis filmów. POLECAM.

  27. Wiktor Białek
    2 października 2020

    Jest Pani boska. Jestem obecnie w klasie drugiej i oglądam Panią od dawna. W tym roku postanowiłem kupić kurs bo bardzo mi zależy na dobrym wyniku na maturze. Muszę powiedzieć, że już po pierwszych odcinkach nie żałuję 🙂 Mam nadzieję, że dzięki Pani uda mi się w przyszłości super zadać maturę. Świetnie Pani tłumaczy, oby więcej takich nauczycieli!!!

  28. Julia Smreczak
    14 października 2020

    Miesiąc temu kupiłam ten kurs z myślą o przyszłorocznej maturze. Nic lepszego nie mogłam zrobić!!! Jak dla mnie SUPER!!!. Przyjemnie się Panią słucha i ogląda. Żałuję tylko, że nie kupiłam wcześniej tego kursu bo nie miałabym problemów w klasie I i II w moim liceum. Polecam ten kurs wszystkim maturzystom. Jest tu wszystko co potrzebne do matury na poziomie rozszerzonym, bardzo podobają mi się Pani podpowiedzi i triki dzięki którym można łatwo rozwiązywać zadania.

  29. Adrianna Dziadulewicz
    25 października 2020

    Najlepszy kurs do matury z matematyki, jaki można wybrać! Pani Arietta sprawia, że matematyka przestaje być straszna. Wręcz przeciwnie, polubiłam rozwiązywać zadania, bo w końcu wiem jak! Lekcje z Panią to nie nauka schematów, tylko myślenia, a to właśnie ono jest najważniejsze. Dużo materiału, krok po kroku wytłumaczonych zadań i wszystko od podstaw, tak że każdy zrozumie. Baaardzo polecam i jestem pewna, że nikt nie żałuje zakupu 🙂

  30. Pawel Kapica
    29 października 2020

    Moją maturę zdalem ok 17 lat temu, dopiero po tym okresie czasu zdecydowalem się na studia informatyczne. Wiedziałem że matematyka bedzie niełatwą przeprawą no i nie myliłem się. na szczęcie znalazlem ajkamat i po 2 tyg nauki pierwsza liste zadań zdalem na 80% kompletnie rozumiejąc ten materiał wiec o egzamin sie nie boje. Z calego serca polecam ten kurs bo są to naprawde dobrze zainwestowane pieniadze

  31. Edyta
    1 listopada 2020

    Rewelacja. Jestem bardzo zadowolona. Dzięki temu kursowi syn podciągnął oceny z 3 na 5 !

  32. Edyta
    1 listopada 2020

    Rewelacja. Jestem bardzo zadowolona. Dzięki temu kursowi syn podciągnął oceny z 3 na 5 !

  33. Admin bar avatar
    Miriam Grubba
    7 listopada 2020

    Na kupno kursu zdecydowałam się wraz z nadchodzącym początkiem roku szkolnego. Obecnie jestem w klasie trzeciej i ważne było dla mnie by móc się rzetelnie przygotować do nadchodzącej matury. Mam taką możliwość właśnie za sprawą lekcji na tej stronie. Dopracowane w każdym calu. Widać, że Pani Arietta wkłada w to co robi całe serce. Wszystko jest tu wytłumaczone w bardzo przystępny sposób. A jakby tego było mało, w razie jakichkolwiek pytań zawsze można się zgłosić do Pani, co jest niezwykle pomocne. Taki nauczyciel to najlepsze co mogło mi się przytrafić, cieszę się, że trafiłam na tę stronę!

  34. Pola Pawłowska
    17 listopada 2020

    Kursy są wspaniałe, wszystko perfekcyjnie wyjaśnione- w sposób prosty i zrozumiały. Pani Arietta włożyła tu bardzo dużo pracy, zaangażowania i miłości! Dodatkowo cała strona i system kursu działa bez zażutów- można w każdej chwili zadać pytanie i nie zostanie ono zignorowane, wręcz przeciwnie bardzo szybko pojawi się wyczerpująca odpowiedź z wyjaśnieniem. Serdecznie polecam! Życie na studiach stało się dużo przyjemniejsze… 🙂

  35. Katarzyna Fąka
    20 listopada 2020

    Korzystam z kursu przygotowującego do matury u Pani Arietty z matematyki na poziomie podstawowym i jestem nim zachwycona. Pani Arietta tłumaczy każde zagadnienie w bardzo prosty sposób i na bieżąco odpowiada na zadanie pytania. Nauka matematyki z kursem AJKAMAT jest przyjemna i owocna. Polecam bardzo gorąco ten kurs.

  36. Marcin Janik
    22 listopada 2020

    Kurs rewelacja. Kolokwium zaliczone:) Polecam

  37. Kamil Karliński
    30 listopada 2020

    Kurs “Matematyka na studiach” jest naprawdę super. Bardzo dobrze wytłumaczone, polecam.

  38. patrycja.solska
    13 grudnia 2020

    Dziękuję ogromnie za pomoc! Jest pani najlepszaa! :)))) Kurs świetny, dużo przykładów super wytłumaczone zagadnienia. Polecam!

  39. Robert Bochenski
    14 grudnia 2020

    Kurs jest pomocny w przygotowaniu do matury. Ma formę e-wykładu połączonego z rozwiązywaniem zadań od najprostszych do typowo maturalnych. Oczywiście nie zastąpi samodzielnego rozwiązywania zadań, ale po obejrzeniu lekcji przygotowania do matury idą sprawniej. Polecam

  40. Sebastian Gawlak
    14 grudnia 2020

    Pani Arietta to najlepsza osoba na jaką trafiłem, ludzie, którzy zastanawiają się nad zakupem kursu zdecydowanie powinni to zrobić. Sam stanąłem przed takim wyborem kupić czy nie? Ale teraz już wiem, że była to jedna z najlepszych decyzji jakie mogłem podjąć uczyć się matematyki na poziomie rozszerzonym. Pani Arietta jest dostępna cały czas i zawsze bardzo chętnie i RZETELNIE odpowiada na pytania. Jestem już po 3 działach i czuje, że będzie dobrze. Polecam każdemu, oby było więcej nauczycieli jak Pani, którzy z pasją i zamiłowaniem przekazują wiedzę :).
    Sebastian Gawlak

  41. Krystyna Rejak
    30 grudnia 2020

    Super, w końcu zaczęłam rozumieć, czym ta macierz właściwie jest i co i jak się robi.

  42. Hanna
    4 stycznia 2021

    Gorąco polecam! Prawdopodobieństwo zawsze stanowiło dla mnie najtrudniejszy i abstrakcyjny dział matematyki, szczególnie na poziomie rozszerzonym, ale po przerobieniu kursu, zobaczyłam jak piękną i jak łatwą jest dziedziną. Wszystko to dzięki wspaniałemu tłumaczeniu i niesamowitej lekkości, z jaką opowiada o każdym zagadnieniu Pani Arietta. Zniknęły wszelkie moje problemy co, gdzie i jaki wzór użyć, a z kursu dowiedziałam się
    dlaczego wzory w odpowiednich zagadnieniach mają taką strukturę i w jakich przypadkach można ich używać.
    Ponadto, nauczyłam się jak opisywać i podchodzić do zadań, rozpatrywać zadania pod różnym kątem i przede wszystkim, jak matematyka celnie potrafi opisać i rozwiązać każdy problem na kilka sposobów. Przejście przez kurs to przyjemność, celnie dobrane różnorodne przykłady, jasne tłumaczenie i wspaniała osoba prawdziwej pasjonatki matematyki pani Arietty. Chciałam także złożyć serdeczne podziękowania za kurs, który sprawił, że prawdopodobieństwo to teraz jeden z moich ulubionych działów matematyki.

  43. Hanna
    4 stycznia 2021

    Jestem pod wrażeniem stylu i sposobu tłumaczenia rzeczy trudnych sprawiając, że stają się dla nas oczywiste i logiczne. Kurs rzetelnie, zagadnienie po zagadnieniu przeprowadza przez Trygonometrię. Wspaniała nauczycielka, merytorycznie i jasno tłumaczy nie pozostawiając żadnych wątpliwości. A kursantowi daje narzędzie – solidne podstawy i umiejętności w radzeniu sobie z każdym zadaniem. Serdecznie polecam, można samemu przekonać się jak piękna i przystępna jest matematyka, szczególnie w wydaniu Pani Arietty.

  44. Monika Liguz
    4 stycznia 2021

    Bardzo przydatny kurs! Przystępnie wytłumaczone skomplikowane zagadnienia-polecam!
    Monika

  45. Admin bar avatar
    Julia Załoga
    5 stycznia 2021

    Mimo że jeszcze nie przerobiłam całego kursu z rozszerzenia to już widzę pierwsze efekty. O wiele łatwiej przychodzi mi czytanie i wyciągnięcie z treści tego co najważniejsze żeby dobrze zrobić zadanie. Z każdym kolejnym zrobionym działem arkusze maturalne pisze na coraz lepszy wynik :).

  46. Vemtor
    5 stycznia 2021

    Poezja

  47. Agata
    7 stycznia 2021

    Ogromnie się cieszę, że trafiłam na Pani kursy. Wszystko jest bardzo dobrze i logicznie wytłumaczone. Forma przekazu trafia do mnie doskonale. Jest wiele przykładów, z którymi można pracować samemu, a później zobaczyć rozwiązanie na filmiku.
    Dzięki tym materiałom bez problemu zdałam kolokwium na studiach!
    Bardzo dziękuję i polecam serdecznie!

  48. Mikołaj L.
    7 stycznia 2021

    Mimo, że nie ukończyłem jeszcze całego kursu mogę go z czystym sumieniem polecić go innym. Działy jak i zagadnienia są profesjonalnie omówione, wszystko podane w ciekawy i dostępy dla każdego sposób.

  49. Małgorzata Korba
    7 stycznia 2021

    Szczerze bardzo polecam kurs z matematyki rozszerzonej. Decyzję o napisaniu matematyki rozszerzonej podjęłam we wrześniu czwartej klasy technikum, więc dość późno. Cały kurs zakończyłam w grudniu i mimo to teraz przerabiając arkusze maturalne, wiem że możliwe jest napisanie matury na całkiem przyzwoity poziom – grunt to bardzo dobry nauczyciel, który wytłumaczy tak, aby zrozumieć (a dodam że rozszerzam również biologię i chemię, więc mój czas był ograniczony). Pani Arietta świetnie tłumaczy zadania w najprostszy sposób, do tego zawsze odpisuje na zadane pytania i pomaga przy zadaniach. Oby więcej takich nauczycieli. Podczas kursu przerobionych zadań jest sporo i myślę, że są to solidne fundamenty pod maturę. Moim zdaniem warto zainwestować.

  50. Agata Kisiel
    8 stycznia 2021

    Bardzo dobry kurs, każdy rozdział dobrze omówiony, nie mam zastrzeżeń

  51. Natalia Chorynkiewicz
    9 stycznia 2021

    Bardzo fajny kurs, wszystko perfekcyjnie wytłumaczone krok po kroku.

  52. Klaudia Fąka
    9 stycznia 2021

    Pani kurs to strzał w dziesiątkę. forma i styl poszczególnych lekcji jest dla mnie idealna a sposób tłumaczenia poszczególnych zagadnień pozwala łatwo i szybko zrozumieć matematykę. Matematyka z Panią staje się prosta. Dzięki Pani nabrałam pewności, że zdam maturę z matematyki 🙂

  53. Roksana Hering
    10 stycznia 2021

    Świetne ❤

  54. Mateusz Polens
    11 stycznia 2021

    Bardzo rozbudowany kurs, wszystko wytłumaczone w sposób bardzo przestępny i zrozumiały. Bardzo podoba mi się również opcja bezpośredniej pomocy, gdy czegoś nie mogę zrozumieć z kursu mogę zapytać na fanpage’u i odpowiedź najczęściej jest w ciągu kilkunastu minut. Szczerze polecam

  55. Wojciech Tomala
    12 stycznia 2021

    Właśnie skończyłem przerabiać 10-tą lekcję kursu. To dopiero początek, a już mogę śmiało powiedzieć, że kurs spełnia moje oczekiwania. 🙂
    Wszystko wytłumaczone bardzo jasno i do tej pory nie miałem problemów ze zrozumieniem zadań.
    Wiele przykładów z którymi w szkole miałem trudności, nie sprawiają już większego problemu.

  56. Sara Felińczak
    12 stycznia 2021

    Bardzo dobrze przygotowany kurs 🙂

  57. Weronika Deszczka
    13 stycznia 2021

    Pani kursy są naprawdę świetne i cieszę się że się na nie zdecydowałam, bo bez nich na pewno nie poradziłabym sobie sama z materiałem:)

  58. Weronika Deszczka
    13 stycznia 2021

    Pani kursy są naprawdę świetne i cieszę się że się na nie zdecydowałam, bo bez nich na pewno nie poradziłabym sobie sama z materiałem:)

  59. Asia Mrowicka
    14 stycznia 2021

    Bardzo pomocny w nauce do matury, wszystko super wytłumaczone , dzięki temu, że jest podzielony na tematy łatwiej się go uczy i zarazem motywuje do dalszej pracy, Serdecznie polecam super Pani prowadząca :))

  60. Michał Hajahmadov
    14 stycznia 2021

    Świetny kurs, jedyne czego żałuję, to tylko tego, że trafiłem na niego tak późno:) Polecam szczególnie osobom, które przygotowują się do matury same – dostajemy tu spis wszystkiego, co musimy umieć, a do tego świetnie wytłumaczone przez kogoś, u którego widać pasję w tym co robi. Świetna motywacja do dalszej pracy!

  61. Martyna Misiura
    14 stycznia 2021

    Świetny kurs! Wszystko jasno wytłumaczone

  62. Wiktoria Łukaszuk
    14 stycznia 2021

    Z kursem pracuje mi się świetnie. Nie mam dużych problemów z matematyką, ale zależy mi na dobrym wyniku na maturze. Także powtarzam materiał, dopracowuję swoje słabsze strony i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Polecam kurs z całego serca.

  63. Wiktoria Kielak
    15 stycznia 2021

    Wiedza jest przekazana w zharmonizowany i łatwo przyswajalny sposób. Każda zagadnienie jest wytłumaczone od podstaw , dzięki temu można łatwo zrozumieć nawet trudne przykład oraz powtarzać to czego nauczyliśmy się wcześniej. Najlepszy kurs z matematyki.

  64. klaudia gruszczyńska
    17 stycznia 2021

    Jestem zadowolona kursu Pani Arietty. Słuchając wykładu na uczelni sądziłam że sobie nie poradzę (czarna magia). Znalazłam Panią Ariettę na youtubie i zaczęłam ćwiczyć.
    Bardzo się cieszę, że trafiłam na stronę ajkamat, bo dzięki nauce z Panią Ariettą zaliczyłam pierwsze kolokwium na bardzo dobrą ocenę. Warto było wykupić kurs. Nikt jeszcze nie umiał mi wytłumaczyć matematyki tak dobrze jak zrobiła to TA ŚWIETNA NAUCZYCIELKA. Teraz wiem, że z matmą sobie poradzę nawet na nastepnym kolokwium, oczywiście z pomocą Pani Arietty 🙂
    Pozdrawiam serdecznie i dziękuję!

  65. Wiktoria Uziałko
    17 stycznia 2021

    Świetny kurs, bardzo zrozumiały sposób rozwiązywania zadań.

  66. Mateusz Zalewski
    20 stycznia 2021

    Bardzo profesjonalnie zrobiony kurs, porządnie przygotowany, przemyślany. Moim zdaniem mogłoby być trochę więcej zadań do samodzielnego wykonania i znaczniki na filmie w którym momencie kończą się konkretne zadania i zaczynają kolejne. Ale tak poza tymi dwoma małymi nieudogodnieniami naprawdę dobry kurs, dobrze wyjaśniony a przede wszystkim przygotowany z głową.

  67. Mateusz Zalewski
    20 stycznia 2021

    Bardzo profesjonalnie zrobiony kurs, porządnie przygotowany, przemyślany. Moim zdaniem mogłoby być trochę więcej zadań do samodzielnego wykonania i znaczniki na filmie w którym momencie kończą się konkretne zadania i zaczynają kolejne. Ale tak poza tymi dwoma małymi nieudogodnieniami naprawdę dobry kurs, dobrze wyjaśniony a przede wszystkim przygotowany z głową.

  68. Maja Dudek
    21 stycznia 2021

    Bardzo dobrze i szczegółowo wytłumaczone zadania.

  69. Martyna Dombrzał
    21 stycznia 2021

    Myślę, że kurs jest bardzo dobrze przygotowany i polecam innym serdecznie!

  70. Dominika Lubińska
    24 stycznia 2021

    świetny kurs <3

  71. Wiktoria Wilk
    25 stycznia 2021

    Uważam, że pani kurs jest świetnie przygotowany, a każda lekcja szczegółowo przemyślana. Bardzo wszystkim polecam. Wartościowy kurs w pełni wart swojej ceny 🙂

  72. Kacper Ziobro
    25 stycznia 2021

    Kurs AjkaMat jest świetny! Wszystkie filmiki są w bardzo dobrej jakości a Arietta tłumaczy trudne zagadnienia w przystępny sposób. Ogromnym plusem kursu jest możliwość zadawania pytań do prowadzącej, bo zawsze uzyska się pomoc!

  73. Alicja Szmitko
    27 stycznia 2021

    Kurs świetny do zrozumienia matematyki od podstaw. Zdecydowałam się na zakup kursu i bardzo polecam. 🙂 Pomógł mi wreszcie zrozumieć matematykę i nadrobić zaległości, które ciągnęły się za mną od gimnazjum. Zadania są świetnie wytłumaczone, bardzo dokładnie i krok po kroku ,a teoria przedstawiona w sposób bardzo pomocny:) Bardzo polecam zakup ale nauka z tym kursem naprawdę uzależnia:) Można polubić matematykę i przede wszystkim zrozumieć 🙂

  74. Martyna Zakrzewska
    2 lutego 2021

    Zdecydowałam się na zakup kursu ponieważ do matury rozszerzonej z matematyki przygotowuję się sama w ciągu tego roku szkolnego. Jest to ogromne ułatwienie, ponieważ po lekcjach z danego działu czuję się o wiele pewniej robiąc zadania maturalne, które zaczynają wychodzić i zaczynam wierzyć w dobry wynik z mojego egzaminu:) Bardzo podoba mi się seria „A co było na maturze?”, na której wytłumaczone są dokładnie zadania z matur poprzednich lat

  75. Aleksandra Dudziak
    12 lutego 2021

    Bardzo przydatny kurs! Dużo sobie przypomniałam! Dziękuję!

  76. Aleksandra Dudziak
    9 marca 2021

    Bardzo dziękuję za lekcje z tego działu! Są dla mnie bardzo cenne! Wiele sobie przypomniałam i wiele zrozumiałam. Jest teraz dużo łatwiej
    Pozdrawiam Ola

  77. Admin bar avatar
    Maja Siwiec
    13 marca 2021

    Pani Arietta ma niesamowity dar tłumaczenia, zawsze z wielką chęcią włączam jej filmiki wiedząc, że na pewno nauczę się czegoś nowego <333

  78. Amadeusz Tomczyk
    22 marca 2021

    Serdecznie dziekuje za pomoc jest Pani mega😊

  79. Aleksandra Dudziak
    27 marca 2021

    Wspaniała lekcja, najwspanialsza nauczycielka matematyki na świecie!!!

  80. Sylwia Cichórz
    30 marca 2021

    Pani Arietta jest niebywałą osobą. Do momentu zakupu kursu dla mnie matematyka była czymś abstrakcyjnym. Uważałam, że matematyka jest dla ludzi wybitnych, że jej w żaden sposób nie da się nauczyć, ale wszystko się zmieniło odkąd zaczęłam uczyć się z Panią. Bardzo polubiłam matematykę, co wcześniej byłoby nie do pomyślenia, że kiedyś takiego słowa użyje. To ile serca pani włożyła w kursy i w jaki sposób poszczególne lekcje są wytłumaczone jest nie do opisania. Dziękuje. <3

  81. Kamil Sobuń
    13 kwietnia 2021

    Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jak dobrze został wytłumaczony w tym kursie dział o wielomianach. W bardzo łatwy i prosty sposób można zrozumieć materiał. Kurs pomógł mi dobrze zrozumieć obszerny zakres materiału. Szczerze polecam.

  82. Milena Mikołajczyk
    4 maja 2021

    Świetnie wytłumaczone. Zresztą jak każda lekcja 😉

  83. Kornelia
    12 maja 2021

    Świetny film, mam problem z najprostszymi zadaniami na dowodzenie ale po tym filmie już co nieco się rozjaśnia w głowie 🙂

  84. Emilia
    5 lipca 2021

    Z całego serca polecam ten kurs przyszłym maturzystom. Dzięki temu kursowi nie tylko zrozumiałam o niebo lepiej matematykę lepiej niż podczas edukacji w liceum, ale również udało zdać mi się matematykę na maturze. Żałuję, że nie zakupiłam kursu wcześniej być może wynik byłby jeszcze wyższy. Jeżeli zastanawiasz się czy zakupić ten kurs i czy warto zainwestować w to pieniądze to według mnie nie ma nad czym się zastanawiać, ponieważ rozważanie będzie stratą czas gdyż w tym czasie możesz wiele wyciągnąć z tego kursu. Nauka z tą panią jest czystą przyjemnością nawet dla osób, które nie za bardzo lubią matematyki. Krok po kroku wszystko jest tłumaczone aż w końcu zrozumiane. Polecam.

Napisz opinię