fbpx

    Opinie

  1. Lukas
    12 stycznia 2018

    To już mój drugi kurs kupiony na Pani stronie i powiem szczerze jeden lepszy od drugiego. Rachunek prawdopodobieństwa w Pani wykonaniu to po prostu majstersztyk. Po kursie sprawdzian napisałem na pięć a teraz rozwiązuję zadania maturalne i pykam jedno po drugim. No po prostu szok. Baaaaardzo dziękuję!!!!

  2. Ania
    3 września 2019

    Dziękuję ogromnie za pomoc! Jest pani najlepszaa! :)))) Kupiłam ten kurs w akcie desperacji bo wstyd się przyznać, ale miałam drugi termin z matmy na politechnice. Dziś byłam na uczelni po wyniki i nie uwierzy Pani mam czwórkę z egzaminu!!!! Cieszę się ogromnie najbardziej pomogły mi lekcje z całek i ekstremów bo tego zupełnie nie ograniałam, a dzięki Pani poszło super!!! POLECAM z całego serca Pani kursy.

  3. patig
    5 września 2019

    Jest Pani boska. Jestem obecnie w klasie maturalnej i oglądam Panią od dawna. W tym roku postanowiłam kupić kurs bo bardzo mi zależy na dobrym wyniku. Muszę powiedzieć, że już po pierwszych odcinkach nie żałuję 🙂 Mam nadzieję, że dzięki Pani uda mi się super zadać maturę. Świetnie Pani tłumaczy, oby więcej takich nauczycieli!!!

  4. Weronika
    12 września 2019

    Pani Arietto – DZIĘKUJĘ!!! Dziś odebrałam wyniki mojej matury poprawkowej i co – ZDAŁAM!!! Od czerwca do sierpnia uczyłam się z Panią na tym kursie, nie zdążyłam przerobić wszystkich działów, ale za Pani namową postawiłam na te najważniejsze. W maju miałam 18%, a dziś 54% SUPER!!! Bardzo się cieszę i jeszcze raz dziękuję i oczywiście POLECAM GORĄCO!!!

  5. Dominika
    18 września 2019

    Kurs bardzo profesjonalnie zrobiony 😉 Dobrze wytłumaczone zadania, bardzo mi pomogły w drugiej klasie. Teraz tylko żałuję, że nie kupiłam pełnego pakietu maturalnego 🙁 No cóż… nie pomyślałam przyszłościowo. Może jakieś promocje Pani Arietto dla stałych klientów!!!

  6. Antek
    20 września 2019

    Bardzo dobry kurs. Dużo przykładów, wszystko omówione krok po kroku. Świetnie umie Pani tłumaczyć, kiedyś myślałem, że nie poradzę sobie z geometrią na maturze, a teraz zmieniam powoli zdanie!!! Polecam gorąco!

  7. Katie
    23 września 2019

    No po prostu odleciałam!!! W szkole nic nie rozumiałam z kombinatoryki, a Pani w tym kursie to tak super wytłumaczyła. Bardzo dziękuję!!! Teraz w szkole lecimy z rachunkiem prawdopodobieństwa a Ja bryluję 😄. Gorąco polecam Pani kursy wszystkim Tym co nie ogarniają matematyki…

  8. Magda
    24 września 2019

    POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!! Kupiłam ten kurs, bo miałam problem z geometrią analityczną, z lekcji nic nie rozumiałam, nie wiedziałam który wzór gdzie stosować, a po lekcjach z Panią wszystko mi się rozjaśniło. Polecam ten kurs bo taka cena to naprawdę niewiele, a dostęp mam do 8 kursów. W tamtym roku jak chodziłam na korki to praktycznie tą kwotę wydałam w trzy tygodnie, a tu dostęp mam na rok.

  9. Paula
    24 września 2019

    Miesiąc temu kupiłam ten kurs z myślą o przyszłorocznej maturze. Nic lepszego nie mogłam zrobić!!! Jak dla mnie SUPER!!!. Przyjemnie się Panią słucha i ogląda. Żałuję tylko, że nie kupiłam wcześniej tego kursu bo nie miałabym problemów w klasie I i II w moim liceum. Polecam ten kurs wszystkim maturzystom. Jest tu wszystko co potrzebne do matury na poziomie podstawowym, bardzo podobają mi się Pani podpowiedzi i triki dzięki którym można łatwo rozwiązywać zadania.

  10. Paweł
    6 października 2019

    Co tu dużo mówić kurs wymiata. Znalazłem Panią na YouTube obejrzałem kilka lekcji i postanowiłem zaryzykować. Absolutnie nie żałuję. Kurs świetny, dużo przykładów, wszystko jasno i powoli wytłumaczone. Dziękuję bardzo!

  11. Julka
    7 października 2019

    Pani to potrafi wytłumaczyć. Po lekcjach w szkole czułam się jak największy … Zaczęłam szukać po YouTube kto mi pomoże z funkcjami i Panią znalazłam. Dziękuję za ten kurs, dzięki niemu w końcu zrozumiałam funkcje. W kursie jest dużo przykładów, wszystko krok po kroku wytłumaczone, a Pani metody po prostu trafiły do mnie idealnie. GORĄCO POLECAM wszystkim, którzy mają problemy z matematyką.

  12. Ania
    7 października 2019

    Świetny kurs, gorąco polecam. Chodziłam na korepetycje przez całą drugą klasę LO wydałam … bez komentarza. A tu za 69zł mam wszystko czego potrzebuję. Dziękuję Pani Arietto!!!

  13. Grażyna
    4 listopada 2019

    Bardzo fajnie zrobiony kurs. Wszystko dokładnie tłumaczone krok po kroku. Bardzo przydał mi się na sprawdzianie.

  14. Piotr
    5 listopada 2019

    Kurs rewelacyjny. Super wszystko wytłumaczone. Można krok po kroku wszystko zrozumieć, przećwiczyć. W internecie jest dużo różnego materiału, ale tu jest wszystko co potrzebne. Polecam dla wszystkich drugoklasistów no i maturzystów.

  15. Marek
    5 listopada 2019

    Tak dobrego wyjaśnienia wszystkich zagadnień nigdzie nie znalazłem. Pani jest najlepsza. Pierwszy raz zetknąłem się z taką nauczycielką. Pani filmy na YouTube przekonały mnie do zakupu kursu i nie żałuję ani jednej złotówki. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w niesieniu pomocy wszystkim uczniom szkoły średniej.

  16. Martyna
    7 listopada 2019

    Ależ ten kurs jest świetny. Na lekcji czarna magia z tymi bryłami, a tu REWELACJA. Wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone. Nareszcie zaczęłam widzieć te kąty, przekroje itp. Dziękuję Pani Arietto. Bardzo polecam!

  17. Liliana
    19 listopada 2019

    😍 Uwielbiam Panią i sposób w jaki tłumaczy Pani materiał, ale niestety z rozszerzonych tematów znalazłam tylko pakiet o analizie matematycznej 🙁. Bardzo proszę o więcej …

Napisz opinię