Ajkamat

Poznaj moją ofertę

JAK SKUTECZNIE I ŁATWO UCZYĆ SIĘ MATEMATYKI NIE WYCHODZĄC Z DOMU?

Przeczytaj koniecznie jeśli chcesz zdać maturę lub egzamin na studiach
unikając przy tym zbędnego stresu i zyskując więcej czasu dla siebie.

Skoro czytasz ten list to oznacza, że chcesz dowiedzieć się więcej o moich autorskich metodach nauki matematyki.  Metodach, dzięki którym skutecznie przygotujesz się do matury lub egzaminu na studiach z matematyki. Traktuję ten list bardzo poważnie, dlatego zależy mi, żebyś od samego początku miał świadomość, że zależy mi na Twoim sukcesie matematycznym.

Postaraj się teraz odpowiedzieć sobie na następujące pytania:

 • Chcesz nauczyć się matematyki, ale nie masz pojęcia od czego zacząć?
 • Potrzebujesz gotowego planu, wg którego zaczniesz krok po kroku się uczyć?
 • Nie chcesz działać po omacku, tracić czasu i pieniędzy na nietrafione metody nauki?
 • Chcesz ruszyć z miejsca, i nie odkładać wszystkiego na później?
 • Masz dość wydawania pieniędzy na korepetycje?

Jeśli przynajmniej raz pytanie trafiło w sedno Twoich problemów to koniecznie przeczytaj ten list do końca.

Chcesz rozpocząć naukę ze mną?

Chcesz wiedzieć więcej o mojej ofercie?
Czytaj dalej…

Nie chcesz czytać całego listu?

Oto streszczenie mojej oferty

 • KURSY ONLINE – 30 kursów online dla uczniów szkół średnich jak również dla studentów. Wszystko podzielone tematycznie tak, abyś z łatwością odszukał interesujące cię zagadnienie. Nagrania obejmują ponad 160 godzin nauki, w których przekazuję ci solidną wiedzę popartą dziesiątkami przykładów. Te kursy to gwarantowane 100% satysfakcji o czym świadczą opinie moich uczniów.
 • LEKCJE NA KANALE AjkaMAT – jeśli nie do końca wierzysz w moc moich kursów lub po prostu chcesz mnie sprawdzić to koniecznie odwiedź mój kanał na YouTube. Tak zaczynało wielu moich uczniów. Na kanale AjkaMat publikuję regularnie w każdy wtorek, czwartek i sobotę nowe, wartościowe materiały. Nie zwlekaj i dołącz koniecznie do grona moich widzów.
 • GRUPA WSPARCIA –  nauka matematyki wymaga pomocy. Doskonale o tym wiedząc postanowiłam utworzyć grupę wsparcia na Facebooku o nazwie “Matura z AjkaMat”. Dołączając do niej możesz liczyć na pomoc w rozwiązywaniu łatwych i trudnych zadań. Nie obawiaj się, to nie jest miejsce gdzie się reklamuję. Tam naprawdę sobie pomagamy. Czekam na Ciebie.
 • KONSULTACJE ONLINE każdy uczeń potrzebuje wcześniej czy później pomocy innych. Choć nie jestem zwolenniczką “korepetycji” to jeśli potrzebujesz takiej formy wsparcia jestem gotowa. Możesz do mnie napisać mail, zatelefonować lub po prostu skontaktować się ze mną przez Messegera. Jestem gotowa, a Ty?
 • POMOC Email-HELPwiem, że w Internecie szukacie różnych form pomocy. Często potrzebujecie tylko suchego rozwiązania, bo sami umiecie sobie wytłumaczyć skąd co się bierze. Dlatego postanowiłam zaproponować Ci pomoc Email-Help. Jeśli potrzebujesz rozwiązać jedno lub kilka zadań, chcesz się poradzić w kwestiach matematycznych lub dopytać o jeden z moich kursów. Napisz do mnie… Nie lękaj się… Ja zawsze odpisuję…

ajkamat

Lub czytaj dalej i zobacz dokładny opis.

Cześć, tu Arietta Liberda Draus!

„Aby odmienić życie na lepsze, wystarczy jedna, dobra decyzja” 
powiedział Jim Rohn.

Dziś możesz podjąć taką decyzję, postawić na AjkaMat i:

 • przełamać bariery w nauce matematyki;
 • efektywniej się uczyć i osiągać sukcesy;
 • spełniać swoje marzenia i mieć więcej czasu dla siebie;

ALBO: możesz zamknąć tę stronę i nie robić nic.

Co wybierzesz?

Ta decyzja należy do Ciebie!

Jeśli wciąż czytasz – podjęłaś/podjęłaś dobrą decyzję i jestem przekonana, że mogę pomóc.

Opowiem Ci, jak projekt AjkaMat może uczynić ważny zwrot w twoim życiu

Moja historia

czyli jak to się zaczęło

Mój świat to matematyka, od dziecięcych lat wypełniała moje życie i czyni to aż, po dzień dzisiejszy. Kiedy byłam dzieckiem, moja kochana mamusia wszczepiła mi tą radość, zachęcała słowem, gestem, wyjaśniała wątpliwości i sprawiała, iż pokochałam z rozkoszą i uwielbieniem ten matematyczny raj. Mojej mamie, zawdzięczam tak wiele, była moją inspiracją, moją muzą, początkiem mojej przygody… To przy jej boku stawiałam pierwsze matematyczne pytania i budowałam odpowiedzi, wygrywałam konkursy matematyczne i odkrywałam rzeczy, które wydawały się nie do odkrycia. Była moją pierwszą wielką nauczycielką matematyki… To właśnie dzięki niej jestem, tym kim jestem, robię to co robię… Będzie zawsze moją inspiracją do nowych wyzwań, takich jak projekt AjkaMat… Moja mama właśnie jest Ambasadorem tego projektu, który stworzyłam z myślą o innych… o Tobie…

Skąd pomysł na AjkaMat

przeczytaj kilka słów o projekcie

Pomysł w mojej głowie, krążył już wiele lat, aczkolwiek sprawy zawodowe, zdrowotne, rodzinne nie pozwoliły mi na jego wcześniejszą realizację… Jak mawiał Johann Wolfgang Goethe: „ Myśleć jest łatwo, działać trudno – działać zgodnie ze swymi myślami jest rzeczą najtrudniejszą w świecie.” Wielkie rzeczy rodzą się w swoim czasie… i w końcu nadszedł ten czas…

Projekt AjkaMat to:

 • A – analiza
 • J – jakość
 • K – kreatywność
 • A – abstrakcja
 • M – magia
 • A – algorytm
 • T – teoria

Słowa Paulo Coelho stały się moją inspiracją: “Są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu.” Nauczanie matematyki, to niejednokrotnie jest szaleństwo…

Moje oferta jest dla Ciebie, jeśli:

 • Czujesz się zmęczona/zmęczony obecną sytuacją i brak Ci pomysłu jak uczyć się matematyki.
 • Chcesz uczyć się skuteczniej i lepiej wykorzystywać swój czas.
 • Nie chcesz mieć wyrzutów sumienia, że znów za mało się uczysz.
 • Potrzebujesz mojej pomocy, aby ułożyć plan działania i iść krok po kroku do sukcesu
 • Chcesz mieć więcej czasu dla znajomych, a także dla samej/samego siebie.
 • Jesteś gotowa/gotowy na zmianę i nową wiedzę.
 • Wiesz, że nic nie przychodzi samo, więc jesteś w stanie rzetelnie wykonywać wszystkie ćwiczenia i zadania, które dla Ciebie przygotowałam
 • Będziesz wytrwale pracować, aż w końcu…
 • Osiągnąć sukces i spełnić swoje marzenie o lepszym jutrze…!

Moje oferta nie jest dla Ciebie, jeśli:

 • Twoja lista wymówek jest dłuższa niż korek na Zakopiance po długim weekendzie.
 • Zamierzasz oglądać moje lekcje pomiędzy kolejnymi odcinkami „Lorda Kruszwila ” i serialu „Szkoła”, a następnie biernie czekać na efekty.
 • Planujesz kupić jeden z moich kursów, ale potem nigdy go nie uruchomić, bo… nie masz czasu.
 • Obejrzysz nagrania, ale o ćwiczeniach z moimi zestawami przypomnisz sobie dopiero wtedy, gdy będziesz szukać podpałki do grilla.
 • Chciałabyś/Chciałbyś zmian w swoim życiu, ale jednak bardziej wolisz nie wstawać z kanapy.

Kiedy zacząć przygodę z AjkaMat?

czy nie jest już za późno

Najlepiej zacznij już dziś, nie warto tracić czasu, jeżeli przyszłość na Ciebie czeka… Twoje cele życiowe i marzenia są możliwe do spełnienia, zależy to tylko od Twojej determinacji… Ja jestem na właściwym miejscu, a Ty???

“Bóg wyznaczył na świecie dla każdego z nas szlak, którym musimy podążać. Wystarczy tylko odczytać, co zapisał dla Ciebie” – mawiał Paulo Coelho.

Pamiętaj nigdy nie jest za późno na sukces. Spróbuj odkryć swój szlak i podążaj nim, może to Ja właśnie jestem jego częścią…

Jestem pewna, że możesz mi zaufać!

Najlepsze kursy online z matematyki

A teraz konkrety...

Tak jak pisałam na początku tego listu przygotowałam dla ciebie różne formy pomocy. Jestem pewna, że któraś na pewno przypadnie Ci do gustu. Zacznę więc od moich kursów online. Czytaj dalej i dowiedz się więcej na ich temat.

Flagowy produkt AjkaMat

kursy online z matematyki

„Jest domeną wiedzy mówić, a przywilejem mądrości słuchać” niech te słowa wypowiedziane przez Olivera Wendall Holmesa będą mottem moich kursów.

Moja oferta obejmuje zarówno kursy dla uczniów szkół średnich jak również dla studentów. Oferta jaką ci chcę zaproponować to ponad 30 kursów online. Wszystko podzieliłam tematycznie tak, abyś z łatwością odszukał/odszukała interesujące cię zagadnienia. Nagrania obejmują ponad 160 godzin nauki, w których przekazuję ci solidną wiedzę popartą dziesiątkami przykładów. Te kursy to gwarantowane 100% satysfakcji o czym świadczą opinie moich uczniów.

Kursy online możesz potraktować jak prywatne lekcje ze mną. Oprócz lekcji w kursie odnajdziesz zestawy zadań do samodzielnego rozwiązania. Możesz też na bieżąco zadawać mi pytania i prosić o pomoc w nauce, a Ja w miarę wolnego czasu będę cię nieustannie wspierać.

 

ajkamat

Pani Arietto, czy to faktycznie dobra inwestycja?

W ramach kursów otrzymujesz roczny dostęp do ogromu wiedzy i masy przykładów.

Zapisując się na jeden z moich kursów zyskujesz:

 • Nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów na rok.
 • Możliwość korzystania z lekcji video dostosowanych zarówno dla komputerów jak i tabletów i telefonów. Dzięki czemu możesz uczyć się tak jak chcesz i wszędzie gdzie chcesz.
 • Prezenty w postaci dodatkowych zestawów zadań, które dodatkowo uporządkują Twoją wiedzę i pozwolą Ci sprawdzić poziom opanowania materiału.
 • PREZENT! W ramach kursów online będziesz miała/miał również możliwość zadawania pytań, a Ja w miarę wolnego czasu będę Ci pomagać i rozwiewać Twoje wątpliwości lub – jeśli będzie trzeba – motywować Cię do działania!

Te wszystkie rzeczy otrzymasz, jeśli zdecydujesz się na moje kursy online. Wierzę, że jeśli teraz zdecydujesz się na ten krok, to w przyszłości nauka matematyki będzie przychodzić ci z łatwością.

Moje kursy możesz kupować również w pakietach, dzięki czemu otrzymasz kompleksową wiedzę matematyczną, a jednocześnie zaoszczędzisz sporo pieniędzy, które przeznaczysz na inne, ważne dla ciebie rzeczy .

 

kursy online

Lubię mówić, że...

moje kursy to jak los na loterii

Znasz ten dowcip o tym, jak bardzo religijny mężczyzna znalazł się w tarapatach finansowych. Jego firma popadła w długi, stracił samochód, bank chciał zająć dom? Pomyślał więc o zagraniu w lotto i modlił się do Boga: “Boże, moja firma bankrutuje, mogę stracić dom, spraw, żebym wygrał w lotto!” Nadeszło losowanie, ale wygrał ktoś inny, a on znowu się modlił i błagał: “Boże, za tydzień stracę dom, gdzie się podzieję z rodziną?!” i w kolejnym losowaniu znowu wygrywała inna osoba. Zdesperowany mówi do Boga: Boże, nie masz litości? Moja rodzina głoduje, jutro bank nas wyrzuci z domu, pozwól mi wygrać w lotto! Nagle widzi błysk i staje przed obliczem rozgniewanego Boga i Bóg mu na to: Mogę Ci pomóc, ale daj coś z siebie i wypełnij wreszcie ten kupon!

Podobnie jest w tym wypadku! Ja daję Ci kupon, ale to Ty musisz skreślić odpowiednie pola, by wygrać i osiągnąć sukces! Jesteś na to gotowa/gotowy?

Najlepsze kursy online z matematyki

Tak jest, dobrze czytasz – daję Ci PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI. Wiesz dlaczego? Dlatego, że jestem przekonana, że wiedza, którą Ci przekazuję jest unikalna. Stworzyłam te kursy w oparciu o swoją rozległą wiedzę z zakresu psychologii i dydaktyki, a także własne doświadczenia. Sama od lat stosuję wszystkie sposoby i metody, którymi chcę się z Tobą podzielić i właśnie dlatego wiem, że działają. Polecam je również wszystkim moim uczniom, którzy z pomocą tych wskazówek są w stanie uczyć się bardziej efektywniej, szybciej i skuteczniej i tym samym osiągać ponadprzeciętne wyniki.

Wiem, że moje sposoby działają!

Właśnie dlatego nie boję się złożyć Ci następującej propozycji: spróbuj! Nie musisz mi wierzyć na słowo, odwiedź mój kanał YouTube… Poznaj opinie moich uczniów, a gwarantuję ci, że wrócisz i sięgniesz po moje kursy.

Wartościowe lekcje na kanale AjkaMat

czyli bezpłatny test nauki ze mną

Najlepsze kursy online z matematyki

„Spotkać ludzi, którzy czują to samo co my i tak samo odbierają świat – to największe szczęście na Ziemi…” – te słowa Jana Nepomucena Kamińskiego, myślę najlepiej oddają to co będę chciała wypielęgnować na moich lekcjach.

Jeśli nie wiesz czy możesz mi zaufać, czy naprawdę moja oferta jest atrakcyjna, to możesz na początek rozpocząć naukę ze mną na moim kanale AjkaMat. Tak zaczynało wielu moich uczniów, tam się poznawaliśmy i tam rozwiązywaliśmy pierwsze problemy matematyczne.

Na moim kanale regularnie publikuję nowe, wartościowe materiały:

 • Wtorki to dni poświęcone dla uczniów uczących się matematyki na poziomie podstawowym
 • Czwartki są czasem dla tych, którzy chcą się uczyć ze mną na poziomie rozszerzonym
 • W każdą sobotę pomagam studentom

Jak widzisz, możliwości jest wiele, więc spotkajmy się, wspólnie spędźmy czas i zbudujmy nasze relacje na przyszłość.

Kanał Ajkamat – https://youtube.com/c/ajkamat

Grupa wsparcia na Facebooku

"Matura z AjkaMAT"

Nauka matematyki wymaga pomocy. Doskonale o tym wiedząc postanowiłam utworzyć grupę wsparcia na Facebooku o nazwie “Matura z AjkaMat”. Dołączając do niej możesz liczyć na pomoc w rozwiązywaniu łatwych i trudnych zadań. Nie obawiaj się, to nie jest miejsce gdzie się reklamuję. Tam naprawdę sobie pomagamy.

Dołącz do grupy: “Matura z AjkaMat”

Konsultacje online i pomoc EmailHelp

zawsze możesz liczyć na moje wsparcie

Jeżeli przy nauce matematyki napotykasz trudności i nie umiesz sobie z tym poradzić możesz zawsze do mnie napisać. Jak pewnie zauważyłaś/zauważyłeś w prawym dolnym roku uruchomiłam usługę “Live Chat” – nie wahaj się, możesz z niej skorzystać. Napisz do mnie, a spróbuję pomóc ci pokonać twoje bariery.

Razem damy radę, nie z takimi problemami ludzie sobie dają radę… Uwierz mi, Tobie też się uda… Cała prawda o zdobywaniu wiedzy jest zawarta w tej oto myśli Konfucjusza: „Trzy są sposoby zdobywania mądrości. Pierwszy to refleksja – to najbardziej szlachetny, następnie naśladowanie – jest on najłatwiejszy, a trzeci to doświadczenie – najbardziej gorzki ze wszystkich.”

Władysław Grzeszczyk powiedział również: „Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć – świadczy o naszej mądrości.” Jeśli, nie jesteś w stanie sam rozwiązać zadania, bądź potrzebujesz sprawdzenia swojego toku rozumowania, czy też nurtuje Cię, czy jest może inny sposób napisz do mnie… Postaram Ci się to wyjaśnić, rozwiązać zadanie, przeanalizować metodę…

Jeśli chcesz dopytać o moją ofertę, nie wszystko jeszcze wiesz, a może po prostu chcesz się ze mną podzielić opinią na temat mojego projektu. Napisz, będę czekać na twój pierwszy krok.

Najlepsze kursy online z matematyki

Pozwól mi sobie pomóc

Czekam na Twój pierwszy krok w drodze do sukcesu!

ajkamat

Pozdrawiam: