fbpx

Nie mogę zarejestrować nowego konta użytkownika

Na naszej stronie konto kursanta zakłada się automatycznie podczas pierwszego zamówienia na naszej stronie. Po dokonaniu zakupu kursu login i hasło otrzymasz na podanego w zamówieniu maila. Nie ma potrzeby wcześniejszej rejestracji.

Nie otrzymałem e-maila z danymi do logowania

E-mail z danymi do logowania jest wysyłany automatycznie na podany w zamówieniu Twój adres e-mail. Niekiedy jednak zdarza się, że trafia on do folderu SPAM dlatego w pierwszej kolejności sprawdź proszę ten folder na swojej skrzynce pocztowej oraz czy przesłany do mnie adres e-mail jest prawidłowy. Jeśli mimo tego nie widzisz e-maila ode mnie to napisz mi proszę krótką wiadomość przez czat na stronie lub wiadomość e-mail na adres: kontakt@ajkamat.pl a Ja niezwłocznie po odczytaniu prześlę Ci ponownie dane do logowania.

Nie mogę zalogować się na Pani stronie

Główną przyczyną braku możliwości zalogowania się na stronie jest kilkukrotne podanie błędnych danych do logowania. Wtedy nasz system dla ochrony Twoich danych blokuje czasowo dostęp do strony co objawia się nieustannie kręcącym się kółeczkiem logowania. Jeśli zaistnieje taki problem to napisz proszę do mnie krótką wiadomość przez czat na stronie lub e-mail i poinformuj o tym problemie. Po sprawdzeniu Twojej tożsamości odblokuję niezwłocznie Twoje konto i pomogę w Ci w logowaniu.

Nie widzę kupionych przez siebie kursów

Przyczyną takiej sytuacji jest często brak zalogowania na mojej stronie. Sprawdź proszę czy jesteś zalogowany/zalogowana na stronie. Jeśli udało Ci się zalogować a mimo to nie widzisz zakupionych kursów to napisz do mnie przez czat lub wiadomość e-mail, a Ja z pewnością Ci pomogę.

Jak długo będę miała dostęp do kursu

Każdy kurs dostępny na mojej stronie ma dostęp przez 365dni od daty zakupu, po tym czasie kurs wygasa automatycznie. Jeśli chciałabyś mieć dostęp przez dłuższy okres to na wznowienie kursu na kolejny rok obowiązuje 25% rabat. Wystarczy, że przed wygaśnięciem kursu napiszesz do mnie i poprosisz o kod rabatowy.

Mam inny problem nie opisany powyżej

Napisz proszę w czym mogę Ci pomóc poprzez czat na stronie lub wiadomość e-mail, z pewnością uda nam się go rozwiązać.