fbpx
kacper_c

Nigdy nie byłem przysłowiowym ’asem’ z matematyki i miałem zawsze dopuszczającą ocenę w szkole średniej. Gdy się dowiedziałem, że na studiach będę miał matematykę i to w dodatku wyższą, załamałem się. Powiedziałem sobie że walczę do końca i walczyłem wspólnie z AjkaMAT.

Polecam wszystkim Panią Ariettę, ma niesamowite metody dydaktyczne. Przez swoje filmy potrafi nauczyć osoby, które nie lubiły matematyki. Przez kursy na AjkaMAT bardzo polubiłem matematykę i stała się on dla mnie łatwiejsza. Dzięki Pani Ariettce na koniec 1. roku studiów mam 5 z matematyki wyższej , gdzie w liceum miałem zaledwie 2 – i to z podstawowej.

Świetne są także wszelkiego rodzaju konsultacje z Panią Ariettą (poprzez messengera zwłaszcza), kiedy miałem jakiś problem z wykonaniem jakiegoś polecenia, Pani Arietta zawsze znalazła chwile wolnego czasu i pomogła w rozwiązaniu. Polecam i na pewno będę wysyłał wszystkich znajomych po kursy do AjkaMat, jeśli tylko będą mieć problem z matematyką.

Moja indywidualna ocena kursów: 10/10

Kacper Cnotkowski – Staroźreby

oliwia_wroblewska

Hej, jestem Oliwia i chciałabym się z Wami podzielić moją opinią na temat kursów z Ajkamat. Odkryłam je zupełnie niedawno, ale od razu się zakochałam.

Pani Arietta świetnie tłumaczy wszystkie zagadnienia, krok po kroku, przysłowiowo “jak krowie na rowie” Nie da się tego nie zrozumieć. Kursy Ajkamat zupełnie różnią się od innych. Myślicie, że jak obejrzycie 15 minutowy filmik z pewniakami z trygonometrii to jesteście już mistrzami i wszystko umiecie? Otóż nie i przekonałam się o tym na własnej skórze.

Aby pokochać i docenić te kursy należy zrozumieć ich idee. Aby osiągnąć wysoki wynik na maturze z matematyki trzeba robić mnóstwo, mnóstwo zadań. Pani Arietta dobrze o tym wie i stworzyła kurs w taki sposób, że gdy go przerobimy nic już nas na egzaminie dojrzałości nie zaskoczy. Kursy w zupełności mogą Nam zastąpić korepetytora i przydadzą się nie tylko maturzystom.

Pani Arietta powinna Wam towarzyszyć od 1 klasy liceum, szczególnie na profilach z rozszerzoną matematyką. Nie żałuję żadnej złotówki wydanej na kursy. Widać, że Ajkamat jest prowadzony z pasją, a nie jako instytucja do zarabiania pieniędzy. Na stronie jest mnóstwo pakietów i rabatów, dzięki czemu możemy dużo zaoszczędzić.

Z całego serca polecam każdemu, kto tak jak ja marzy o wysokim wyniku na maturze a nigdy nie był orłem z matematyki.

Oliwia Wróblewska – Koło

Najlepsze kursy online z matematyki

Na sam początek chciałam zwrócić uwagę na to, że zespół AjkaMat jest jedyny w swoim rodzaju. Nie spotkałam nauczycieli, którzy o godzinie 23 w sobotę prowadzą transmisję na żywo z matematyki dla maturzystów. W projekcie AjkaMat każdy może zadać pytanie i nie ma tutaj “lepszych” czy “gorszych”. Dzięki tłumaczeniu zadań przez Panią Ariettę wiele kwestii stało się prostsze. Gdybym natrafiła na AjkaMat wcześniej, może nie bałabym się aż tak matematyki rozszerzonej 🙂

W filmikach wszystko jest dokładnie wytłumaczone. Grupa na Facebooku przygotowująca do matury to najlepsze co mnie (w życiu maturzysty) spotkało! Pomimo tego, że jestem już absolwentką liceum, to chętnie zawitam do AjkaMat na studiach, a po latach będę oglądała z wielkim sentymentem ❤️

To, co wyróżnia ten zespół to przede wszystkim: zaangażowanie, wiedza, uprzejmość i siła matematyka!

Julia Kwaśniewska – Kraków

Najlepsze kursy online z matematyki

Pani Arietto Przygoda z Panią zaczęła się w dniu, a dokładnie w nocy, kiedy usilnie szukałam pomocy w zrozumieniu pewnego działu z matematyki. Szukałam i słuchałam różnych filmików na YouTube, ale już po pierwszych sekundach uznawałam, że ich przekaz do mnie nie trafia. I tak było do chwili kiedy weszłam na Pani kanał. Pierwszy filmik który u Pani obejrzałam, tak mnie zainteresował, że następnego dnia szukałam tylko filmików na YouTube z Panią.

Słuchając Pani kursów wszystko wydaje się takie proste. Cały czas mam niedosyt i chcę coraz więcej zdobywać wiedzy dzięki Pani kursom. Pokazują one, że świat matematyki nie jest tak skomplikowany jak o nim mówią inni, ale pokazuje, że żeby zrozumieć matematykę muszą być doskonałe fundamenty. Pani Arietto Pani kursy są tak świetnie przygotowane i tak doskonale prowadzone, że z przyjemnością zdobywa się wiedzę, którą Pani przekazuje. Po prostu chłonie się ją. Już się nie mogę doczekać rozszerzeń prowadzonych w Pani wydaniu.

Dziękuję Pani za każdą lekcję, radę i chwilę poświęconą mi. Za każdą odpowiedź na zadane pytanie i pomoc w rozwiązaniu zadań, z którymi miałam problem. Dziękuję, za wszystkie starania i motywację do zdobywania wiedzy. Wierzę, że ten wysiłek uczyni nas korzystających z Pani kursów ludźmi mądrymi i szlachetnymi. Polecam wszystkim lekcje przygotowane przez Panią. Czas spędzony z Pani lekcjami nie jest czasem zmarnowanym, tylko bogatszym o wiedzę którą Pani przekazuje.

Patrycja Chmielińska – Nidzica

Najlepsze kursy online z matematyki

Nawet nie wiem, jak to się wszystko zaczęło.. a szkoda bo chciałabym zapamiętać ten moment, który pozwolił mi Panią poznać. Już po pierwszym zadaniu zdecydowałam się na kontynuowanie tej przygody.

Z poziomem podstawowym nigdy nie miałam problemów, ale rozszerzenie… to już inna bajka… bajka bo to właśnie Pani odczarowała ten horror. Nigdy wcześniej nie zagłębiałam się w poziom ponadpodstawowy. Mój strach był ogromny i nic nie rozumiałam, a matura była tuż, tuż… Tak było do momentu, aż gdy poznałam Panią! Wszystkie zadania stawały się coraz łatwiejsze. I tak właśnie przyszła moja kolej na maturze rozszerzonej z matematyki.

Z czystym sercem polecam materiały, które Pani Arietta ma do zaoferowania. Przy bardzo dokładnym ich przerobieniu, pozwalają one uzyskać BARDZO dużą ilość procent na maturze (i nie tylko). Pani Arietka to kobieta cud, która znalazła się na właściwym miejscu, o właściwym czasie! Przez ogromną charyzmę i miłość do matematyki, zaraża Pani swoim zainteresowaniem.

Chciałabym poznawać tylko takich ludzi jak Pani ?”

Aleksandra Dylak – Siedlce

Najlepsze kursy online z matematyki

Na Panią Ariettę natrafiłem całkiem przypadkowo, szukając pomocy z prawdopodobieństwa. Od tamtej chwili pokochałem wszystkie filmiki odnośnie rozszerzenia, jakie znalazłem na kanale AjkaMAT. One sprawiły że wreszcie po tylu latach zacząłem lubić matematykę. Styl prowadzenia zajęć przez Panią Ariettę jest jedyny w swoim rodzaju, strasznie żałuję, że nie miałem okazji trafić na taką osobę na swojej drodze edukacyjnej wcześniej. Ale jak to się mówi lepiej późno niż wcale. Oprócz prowadzenia kanału Pani Arietta chętnie pomaga swoim widzom poprzez grupę Matura z AjkaMAT. Tam możemy wysyłać różne zadania, a Ona stara nam się je później wytłumaczyć, kompletnie bezinteresownie. Nie znam nauczyciela, który kompletnie za darmo w sobotę o 23 prowadziłby zajęcia dla swoich widzów, odpowiadając im na wszelakie pytania z takim samym zapałem jakby to była pierwsza lekcja w szkole.

Oby więcej było takich nauczycieli jak Pani!

Patryk Siek – Zamość

krystyna

Te kursy to strzał w dziesiątkę. Przypadkiem natrafiłam na kanał AjkaMAT na Youtube i od razu mnie zainteresował. Na początku zaczęłam oglądać odcinki, jeden po drugim z wielkim zainteresowaniem, jak bardzo dobry i ciekawy film. Postanowiłam kupić kurs jeden z wielu i nie żałuję. Gdyby wszyscy nauczyciele prowadzili lekcje z tak wielkim zaangażowaniem w przekazanie uczniom wiedzy, którą sami posiadają nawet tym bardzo zamkniętym i zrezygnowanym uczniom, matematyka nie byłaby postrzegana negatywnie wręcz przeciwnie. Pani Arietta i jej mąż bardzo ale to bardzo potrafią przekazać wiedzę matematyczną w sposób bardzo zrozumiały. To są Anioły – patroni nauki matematyki dla każdego ucznia. Polecam każdemu kto ma problem z pojęciem poszczególnych działów matematyki, aby postawił właśnie na Tych nauczycieli. Spotkanie z nimi to jak dla mnie i mojego syna wielka wygrana.

Krystyna Kredens – Rokitno

Najlepsze kursy online z matematyki

Powiem wam że u mnie osobiście z matematyką był zawsze problem. Odkąd pamiętam w szkole zawsze miałem między 1/2 czasami udało się i na 3. Jednak jeśli chodzi o maturę wcześniej jak nie odkryłem pani kanału na YouTube to zrobiłem może z 2 arkusze maturalne. W obu miałem nie więcej niż 10%. Od stycznia postanowiłem że wezmę się za tą matmę i dzięki tej pani wszystko zrozumiałem.

Oglądałem wszystkie filmy i wiele rzeczy o których wcześniej nie miałem pojęcia jak je rozwiązać dziś rozwiązuje bez problemu. Myślę że mój wynik na maturze będzie gdzieś koło 50-60 % w co wcześniej bym sam nie uwierzył ? na maturę się tylko nauczysz a potem i tak wszystko się zapomni ale jeśli ktoś ma problem z tym przedmiotem taki jak ja wcześniej to najlepiej to rozwiązać z tą panią.

Ona wam wszystko wytłumaczy krok po kroku? ja ze swojej strony chciałbym pani podziękować za pomoc i za zdaną najprawdopodobniej maturę. Dziękuję

Marcin Kowalski – Zamość

roman

Charyzmatyczna prowadząca, kompleksowość materiału, bardzo duża część filmów udostępniona bezpłatnie na YouTube i niewygórowane ceny kursów. Długość i ilość filmików. Sposób rozwiązywania zadań, zmiana tonu głosu. Nie można zrobić tego jeszcze lepiej. W mojej opinii nauczyciela i korepetytora to projekt bezkonkurencyjny, który powinien dotrzeć do szerszej rzeszy odbiorców.

Roman Karamucki – Głogów

zuzanna_kowalska

Maturę napisałam rok temu. Nie ukrywam – matematyka była moim koszmarem. Nie znosiłam tego przedmiotu od początku edukacji. Strach przed cyframi, liczbami, działaniami, nauczycielami tego przedmiotu ogromnie mnie przytłaczał. Od czasu zakończenia swojej przygody z moim “koszmarem” minął ponad rok, a ja dopiero teraz zaczęłam ją rozumiem, a nawet ja polubiłam… Dzięki Pani ? Gdybym tylko miała takiego nauczyciela od czasów podstawówki sądzę, że moje podejście do matematyki byłoby skrajnie inne ? Dziękuję Pani z całego serca ?

Zuzanna Kowalska