fbpx
roman

Charyzmatyczna prowadząca, kompleksowość materiału, bardzo duża część filmów udostępniona bezpłatnie na YouTube i niewygórowane ceny kursów. Długość i ilość filmików. Sposób rozwiązywania zadań, zmiana tonu głosu. Nie można zrobić tego jeszcze lepiej. W mojej opinii nauczyciela i korepetytora to projekt bezkonkurencyjny, który powinien dotrzeć do szerszej rzeszy odbiorców.

zuzanna_kowalska

Maturę napisałam rok temu. Nie ukrywam – matematyka była moim koszmarem. Nie znosiłam tego przedmiotu od początku edukacji. Strach przed cyframi, liczbami, działaniami, nauczycielami tego przedmiotu ogromnie mnie przytłaczał. Od czasu zakończenia swojej przygody z moim “koszmarem” minął ponad rok, a ja dopiero teraz zaczęłam ją rozumiem, a nawet ja polubiłam… Dzięki Pani 🙏 Gdybym tylko miała takiego nauczyciela od czasów podstawówki sądzę, że moje podejście do matematyki byłoby skrajnie inne 😩 Dziękuję Pani z całego serca 💕

Zuzanna Kowalska

wiola

Pani Arietko, jest Pani zdecydowanie najlepszą matematyczką pod słońcem. Oczywiście nie mogę pominąć Pani męża, Pana Jarka, któremu też chylę czoła i bardzo dużo zawdzięczam. Myślę, że gdyby było więcej takich nauczycieli jak Pani, matematyka nie sprawiałaby żadnego problemu nawet osobom, którym ciężko ją zrozumieć. Da się zauważyć, że tłumacząc matematykę, oddaje Pani w pewien sposób cząstkę siebie. Szczerze przyznam, że nie spotkałam jeszcze tak zaangażowanej, starannej, oddanej swojej pracy osoby. Dzięki kursowi z analizy matematycznej, kanału na YouTubie i sposobowi w jaki przekazuje Pani wiedzę, wiem że umiem coś więcej, więcej rozumiem! Niestety ze swoich lekcji na matematyce wynoszę tylko chaos i wiele niezrozumiałych rzeczy, ale gdybym spotkała Panią na swojej szkolnej drodze, to obiecuje że całą klasą nosilibyśmy Panią na rękach! Oby więcej takich cudownych nauczycieli jak Pani!

Wioleta Kuczaj

domanski

Dziękuję Pani Arietto zacząłem rozumieć matematykę! Przez cały okres szkolny nie pojmowałem tego przedmiotu. Miałem ogromny problem, aby zrozumieć jakikolwiek dział. Z klasy na klasę zdawałem na dwójach przez co zraziłem się do tego przedmiotu. Przygotowując się zupełnie od podstaw do matury z matematyki natrafiłem na Pani kurs i po przeglądnięciu jednej z lekcji na YouTube zmieniłem zupełnie zdanie o tym przedmiocie. Pani podejście do ucznia, to w jaki sposób Pani tłumaczy jest niesamowite i jakie proste. I jeszcze jedno dzięki Pani Arietto uwierzyłem w siebie. Serdecznie dziękuje za ten Pani poświęcony nam czas i Pozdrawiam.

Stanisław Domański

ewelina

Polecam z całego serduszka te kursy. Przygotowywałam się z nimi do matury podstawowej i rozszerzonej- świetne tłumaczenie od razu zrozumiane. Teraz przygotowuje się z kursem dla studentów i od razu wszystko co niezrozumiałe na zajęciach czy wykładach staje się jasne!🤓💪🏽

Ewelina Jędrzejczyk

piotr

Lekcje prywatne do matury bardzo pomogły więc teraz na studiach zdecydowałem się zakupić kursy online i nie żałuje :). Bardzo fajnie i przystępnie wytłumaczone. Kolokwium przede mną ale z takim przygotowaniem o zdanie się nie martwię 🙂 Wszystkim gorąco polecam!

Piotr Mrowca

Fantastyczny sposób prowadzenia lekcji. Kursy kupiłam dla syna, ale sama z chęcią oglądam i nadrabiam zaległości. Zwraca Pani uwagę na “drobiazgi”, które były w szkole podstawowej, ale jak bardzo istotne w matematyce. Uwielbiam Pani kursy, syn również.

Teresa Lemiec

maja

Zdecydowałam się na kurs z trygonometrii jako na ostatnią deskę ratunku. Temat w żaden sposób wcześniej do mnie nie trafiał, znałam jedynie podstawowe definicje. Stwierdziłam, że dam sobie ostatnią szansę przed maturą i może ten kurs pomoże, bo jeżeli nie, to po prostu sobie odpuszczę – w końcu to tylko kilka procent na egzaminie. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się wymiernych efektów, a tymczasem pozytywnie się zaskoczyłam. Bardzo przypadł mi do gustu sposób, w jaki pani Arietta tłumaczy problemy, pozwoliło mi to uporządkować podstawowe wiadomości i zrobić miejsce na kolejną porcję trygonometrycznej wiedzy. Materiały są bardzo przejrzyste, wiedzę dostajemy w uporządkowanej formie, zadania w każdym temacie są jasno omówione. Dodatkowy plus stanowi podejście do ucznia – gdy tylko dołączyłam do dedykowanej kursantom grupy na fb, otrzymałam prywatną wiadomość z zapytaniem jak idzie mi kurs i z zapewnieniem, że mogę śmiało do pani pisać jeżeli przy rozwiązywaniu zadań napotkam problemy. Jestem bardzo zadowolona z kursu i w razie potrzeby chętnie sięgnę po kolejne 🙂

Maja Mika

POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!! Kupiłam ten kurs, bo miałam problem z geometrią analityczną. Z lekcji nic nie rozumiałam, nie wiedziałam, który wzór gdzie stosować, a po lekcjach z Panią wszystko mi się rozjaśniło. Polecam Wam pakiet “Geometria na maturze”. Cena niewielka, a dostęp mam do 8 kursów. W tamtym roku jak chodziłam na korki to praktycznie tą kwotę wydałam w trzy tygodnie, a tu dostęp mam na rok.

Magda Skolimowska

leszek

Pani Ariettko!!!. Jest Pani wspaniałą osobą, świetnym oraz kompetentnym nauczycielem z podejściem do każdego ucznia. W skrócie Taki Nauczyciel to Skarb. I to co napisałem to i tak za mało, ale ile bym nie pisał to i tak bym całą Pani wspaniałość ubrać w słowa nie zdołał.

Leszek Grochowski