fbpx
patrycja

Pani Arietto Przygoda z Panią zaczęła się w dniu, a dokładnie w nocy, kiedy usilnie szukałam pomocy w zrozumieniu pewnego działu z matematyki. Szukałam i słuchałam różnych filmików na YouTube, ale już po pierwszych sekundach uznawałam, że ich przekaz do mnie nie trafia. I tak było do chwili kiedy weszłam na Pani kanał. Pierwszy filmik który u Pani obejrzałam, tak mnie zainteresował, że następnego dnia szukałam tylko filmików na YouTube z Panią.

Słuchając Pani kursów wszystko wydaje się takie proste. Cały czas mam niedosyt i chcę coraz więcej zdobywać wiedzy dzięki Pani kursom. Pokazują one, że świat matematyki nie jest tak skomplikowany jak o nim mówią inni, ale pokazuje, że żeby zrozumieć matematykę muszą być doskonałe fundamenty. Pani Arietto Pani kursy są tak świetnie przygotowane i tak doskonale prowadzone, że z przyjemnością zdobywa się wiedzę, którą Pani przekazuje. Po prostu chłonie się ją. Już się nie mogę doczekać rozszerzeń prowadzonych w Pani wydaniu.

Dziękuję Pani za każdą lekcję, radę i chwilę poświęconą mi. Za każdą odpowiedź na zadane pytanie i pomoc w rozwiązaniu zadań, z którymi miałam problem. Dziękuję, za wszystkie starania i motywację do zdobywania wiedzy. Wierzę, że ten wysiłek uczyni nas korzystających z Pani kursów ludźmi mądrymi i szlachetnymi. Polecam wszystkim lekcje przygotowane przez Panią. Czas spędzony z Pani lekcjami nie jest czasem zmarnowanym, tylko bogatszym o wiedzę którą Pani przekazuje.

Patrycja Chmielińska

krystyna

Te kursy to strzał w dziesiątkę. Przypadkiem natrafiłam na kanał AjkaMAT na Youtube i od razu mnie zainteresował. Na początku zaczęłam oglądać odcinki, jeden po drugim z wielkim zainteresowaniem, jak bardzo dobry i ciekawy film. Postanowiłam kupić kurs jeden z wielu i nie żałuję. Gdyby wszyscy nauczyciele prowadzili lekcje z tak wielkim zaangażowaniem w przekazanie uczniom wiedzy, którą sami posiadają nawet tym bardzo zamkniętym i zrezygnowanym uczniom, matematyka nie byłaby postrzegana negatywnie wręcz przeciwnie. Pani Arietta i jej mąż bardzo ale to bardzo potrafią przekazać wiedzę matematyczną w sposób bardzo zrozumiały. To są Anioły – patroni nauki matematyki dla każdego ucznia. Polecam każdemu kto ma problem z pojęciem poszczególnych działów matematyki, aby postawił właśnie na Tych nauczycieli. Spotkanie z nimi to jak dla mnie i mojego syna wielka wygrana.

Krystyna Kredens

roman

Charyzmatyczna prowadząca, kompleksowość materiału, bardzo duża część filmów udostępniona bezpłatnie na YouTube i niewygórowane ceny kursów. Długość i ilość filmików. Sposób rozwiązywania zadań, zmiana tonu głosu. Nie można zrobić tego jeszcze lepiej. W mojej opinii nauczyciela i korepetytora to projekt bezkonkurencyjny, który powinien dotrzeć do szerszej rzeszy odbiorców.

Roman Karamucki

zuzanna_kowalska

Maturę napisałam rok temu. Nie ukrywam – matematyka była moim koszmarem. Nie znosiłam tego przedmiotu od początku edukacji. Strach przed cyframi, liczbami, działaniami, nauczycielami tego przedmiotu ogromnie mnie przytłaczał. Od czasu zakończenia swojej przygody z moim “koszmarem” minął ponad rok, a ja dopiero teraz zaczęłam ją rozumiem, a nawet ja polubiłam… Dzięki Pani 🙏 Gdybym tylko miała takiego nauczyciela od czasów podstawówki sądzę, że moje podejście do matematyki byłoby skrajnie inne 😩 Dziękuję Pani z całego serca 💕

Zuzanna Kowalska

wiola

Pani Arietko, jest Pani zdecydowanie najlepszą matematyczką pod słońcem. Oczywiście nie mogę pominąć Pani męża, Pana Jarka, któremu też chylę czoła i bardzo dużo zawdzięczam. Myślę, że gdyby było więcej takich nauczycieli jak Pani, matematyka nie sprawiałaby żadnego problemu nawet osobom, którym ciężko ją zrozumieć. Da się zauważyć, że tłumacząc matematykę, oddaje Pani w pewien sposób cząstkę siebie. Szczerze przyznam, że nie spotkałam jeszcze tak zaangażowanej, starannej, oddanej swojej pracy osoby. Dzięki kursowi z analizy matematycznej, kanału na YouTubie i sposobowi w jaki przekazuje Pani wiedzę, wiem że umiem coś więcej, więcej rozumiem! Niestety ze swoich lekcji na matematyce wynoszę tylko chaos i wiele niezrozumiałych rzeczy, ale gdybym spotkała Panią na swojej szkolnej drodze, to obiecuje że całą klasą nosilibyśmy Panią na rękach! Oby więcej takich cudownych nauczycieli jak Pani!

Wioleta Kuczaj

domanski

Dziękuję Pani Arietto zacząłem rozumieć matematykę! Przez cały okres szkolny nie pojmowałem tego przedmiotu. Miałem ogromny problem, aby zrozumieć jakikolwiek dział. Z klasy na klasę zdawałem na dwójach przez co zraziłem się do tego przedmiotu. Przygotowując się zupełnie od podstaw do matury z matematyki natrafiłem na Pani kurs i po przeglądnięciu jednej z lekcji na YouTube zmieniłem zupełnie zdanie o tym przedmiocie. Pani podejście do ucznia, to w jaki sposób Pani tłumaczy jest niesamowite i jakie proste. I jeszcze jedno dzięki Pani Arietto uwierzyłem w siebie. Serdecznie dziękuje za ten Pani poświęcony nam czas i Pozdrawiam.

Stanisław Domański

ewelina

Polecam z całego serduszka te kursy. Przygotowywałam się z nimi do matury podstawowej i rozszerzonej- świetne tłumaczenie od razu zrozumiane. Teraz przygotowuje się z kursem dla studentów i od razu wszystko co niezrozumiałe na zajęciach czy wykładach staje się jasne!🤓💪🏽

Ewelina Jędrzejczyk

piotr

Lekcje prywatne do matury bardzo pomogły więc teraz na studiach zdecydowałem się zakupić kursy online i nie żałuje :). Bardzo fajnie i przystępnie wytłumaczone. Kolokwium przede mną ale z takim przygotowaniem o zdanie się nie martwię 🙂 Wszystkim gorąco polecam!

Piotr Mrowca

Fantastyczny sposób prowadzenia lekcji. Kursy kupiłam dla syna, ale sama z chęcią oglądam i nadrabiam zaległości. Zwraca Pani uwagę na “drobiazgi”, które były w szkole podstawowej, ale jak bardzo istotne w matematyce. Uwielbiam Pani kursy, syn również.

Teresa Lemiec

maja

Zdecydowałam się na kurs z trygonometrii jako na ostatnią deskę ratunku. Temat w żaden sposób wcześniej do mnie nie trafiał, znałam jedynie podstawowe definicje. Stwierdziłam, że dam sobie ostatnią szansę przed maturą i może ten kurs pomoże, bo jeżeli nie, to po prostu sobie odpuszczę – w końcu to tylko kilka procent na egzaminie. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się wymiernych efektów, a tymczasem pozytywnie się zaskoczyłam. Bardzo przypadł mi do gustu sposób, w jaki pani Arietta tłumaczy problemy, pozwoliło mi to uporządkować podstawowe wiadomości i zrobić miejsce na kolejną porcję trygonometrycznej wiedzy. Materiały są bardzo przejrzyste, wiedzę dostajemy w uporządkowanej formie, zadania w każdym temacie są jasno omówione. Dodatkowy plus stanowi podejście do ucznia – gdy tylko dołączyłam do dedykowanej kursantom grupy na fb, otrzymałam prywatną wiadomość z zapytaniem jak idzie mi kurs i z zapewnieniem, że mogę śmiało do pani pisać jeżeli przy rozwiązywaniu zadań napotkam problemy. Jestem bardzo zadowolona z kursu i w razie potrzeby chętnie sięgnę po kolejne 🙂

Maja Mika