fbpx
358136795_797979805166178_8202788057120109812_n

Chciałam Pani, co prawda z opóźnieniem (musiałam trochę ochłonąć), z całego serca podziękować za kurs maturalny z Matematyki rozszerzonej ?? Spędziłam z Panią i Pani kursem całą klasę maturalną. Może dlatego, że jestem jeszcze bardzo młoda to wydaje mi się, że to ogrom czasu, ale cóż mogę powiedzieć.. nie żałuję ani jednej poświęconej minuty ✨ Naprawdę bardzo wiele się od Pani nauczyłam: ?

Samego materiału, którego samodzielne ogarnięcie mnie przytłaczało i wydawało mi się niemożliwe. Jeszcze we wrześniu nie byłam pewna, czy przystępować do tego egzaminu, tymczasem jedyne moje błędy na maturze to obliczeniówki, wynikające z roztargnienia i stresu, a nie braku wiedzy! ? Nauki życia i naturalnego prawa rządzącego światem – jeśli wkładasz w coś pracę i wysiłek, z czasem dostrzeżesz rezultaty i osiągniesz swoje osobiste szczyty ? rzeczywiście, dzięki naszej wspólnej pracy w końcu poczułam, że umiem, rozumiem, ogarniam :)) ?

Życia z pasją, z zamiłowaniem do tego, co się robi. Pokazała mi Pani, że jeśli jest się w czymś dobrym, to wszystko inne będzie sprzyjać w znalezieniu swojego miejsca i drogi do spełnienia. Biorę sobie za cel taką pracę z pasji i dawanie z siebie tego, co najlepsze. ? Pewności siebie. Ogarnięcie matmy na tym poziomie bardzo wiele dla mnie znaczy. Kiedyś bardzo się bałam, lekcje spędzały mi sen z powiek, ale kiedy podjęłam decyzję o zakupie kursu bardzo wiele się zmieniło. Niepewność i stres zaczęły ustępować wierze, że dam radę, jestem w dobrych rękach i wszystko idzie w lepszym kierunku. Nie tylko nauczyła mnie Pani, jak rozwiązywać zadania, jak myśleć logicznie i dobrze rozplanować czas na egzaminie, ale także pokazała, że umiem. Jestem wdzięczna za brak przesadnego, niepraktycznego poziomu wprawiającego w przerażenie. Dla mnie, młodego człowieka, wiele znaczyło zobaczenie swojej własnej wiedzy i rezultatów ciężkiej pracy. Ta droga do szczerej miłości do Matematyki stała się dla mnie życiową lekcją i pokazała mi, jak wiele mogę osiągnąć, jeśli tylko chcę ?

Mam doświadczenie z wieloma nauczycielami i korepetytorami stacjonarnie i online. Chyba pozostaje mi dziękować losowi i intuicji, że to na Pani kurs się zdecydowałam, bo jest Pani zdecydowanie najlepszym Matematykiem jakiego spotkałam przez ostatnie 4 lata desperackich poszukiwań ❤️❤️ Najbardziej podobała mi się forma lekcji, zróżnicowanie poziomu zadań, zestawy do samodzielnego rozwiązania na końcu działów, no i Pani charyzma i małe pogadanki ?

Dodam tylko, że na Pani ostatnim filmie przed maturą ryczałam jak bóbr, bardzo się wzruszyłam. ? Jest Pani cudownym Człowiekiem i życzę Pani jak najlepiej, żeby zawsze otaczała Panią Miłość, którą Pani emanuje. Żeby wracało do Pani dobro, które roztacza i daje nam, innym ludziom. Pozostaje mi tylko życzyć sobie, bym na studiach mogła kontynuować przygodę z Państwem (bo i również Pan Mąż bardzo przyczynił się do mojego zadowolenia i sukcesu). Bardzo się przywiązałam i pokochałam Was i Waszą działalność, która tak bardzo pomogła mi na wielu płaszczyznach ?????

Przytulam najmocniej, Szerokości! Monia Brattig ??‍⬛

zarzecka

Chciałabym podzielić się z Tobą moimi wrażeniami związanymi z uczestniczeniem w kursach Ajkamat.

Korzystałam z następujących kursów:

  • „Pakiet: kurs maturalny – poziom podstawowy”
  • „Pakiet: kurs maturalny – poziom rozszerzony”
  • „Pakiet: Matematyka na studiach”

Każdy z powyższych pakietów rozpatrzę osobno. Dodam również, że od momentu rozpoczęcia kursów w razie jakichkolwiek wątpliwości (zadania/teoria/wszystko) zawsze zwracałam się do Pani Arietty przez Messengera i uzyskiwałam odpowiedzi najczęściej w tym samym dniu, od razu/do godziny. Filmy z wykładów + ćwiczeń można przyspieszać, zwalniać, często są adnotacje do danych zadań, można sprawdzać pasek postępu; ile jeszcze zostało lekcji/całego kursu. Zwracam na to uwagę, ponieważ to duży atut kursu Ajkamat – jest postawiony na dobrze zrobionej stronie – szczegółowo dopracowanej, co nie generuje jakiś „przerw technicznych”, błędów, wszystko jest aktualne. Przed zakupem kursu warto zobaczyć darmowe lekcje pokazowe. W każdym z tych kursów są wydzielone działy i lekcje. Kurs dostępny jest przez rok, więc można do niego wracać o każdej porze dnia i nocy oraz oglądać ponownie.

Pakiet kurs maturalny poziom podstawowy

Pakiet kurs maturalny poziom podstawowy obejmuje wszystkie zagadnienia dla matury nowej 2023, 2024, a także po 2025 jak i starej formuły 2015. Jest on uniwersalny dla wszystkich z tych formuł z tej przyczyny, że skrupulatnie porusza wszelkie zagadnienia dotyczące jakiegokolwiek poziomu zwanego podstawowym – jest na niego poświęcone tyle czasu, że moim zdaniem stanowi solidne podstawy również dla poziomu rozszerzonego. Sam mój wynik z matury podstawowej równy 100% zdaje się być pewnym wyznacznikiem dla jakości tego kursu uwzględniając fakt, że wynik mojego egzaminu gimnazjalnego wynosił 66% (dostateczny -? Jak nie dopuszczający). Taki awans jest możliwy wtedy, kiedy albo bardzo szybko przyswajasz wiedzę albo tak jak ja – jakiś czas „pracujesz” nad danym zagadnieniem. Proces „pracowania” z tym kursem mówiąc szczerze był inspirujący i ciekawy. Zdecydowanie to, co świadczy o jakości tego kursu to jego forma – opracowanie zagadnień teoretycznych (często z przedstawionym algorytmem wykonywania danego typu zadań) oraz wartościowe przykłady, a także zestawy zadań do samodzielnego rozwiązania wraz z odpowiedziami. Kurs ten (jak każdy!) wymaga Twojego wkładu – np. ja prowadziłam notatki, tłumaczyłam na swój język jak coś działa, rozwiązywałam przykład, potem go sprawdzałam z filmem. Umiejętności pedagogiczne Pani Arietty przejawiające się w postaci błyskotliwego tłumaczenia danych działów matematyki wręcz zachęcały mnie do przyswojenia kolejnej partii materiału, nie odczuwałam żadnego znudzenia. Powtórki do matur były dla mnie przyjemnością, ponieważ systematyczna nauka od początku szkoły średniej pozwoliła mi odpocząć w klasie maturalnej. Niemniej jednak możliwe jest bezproblemowe rozpoczęcie nauki dopiero w klasie maturalnej przy systematycznej nauce. Niektórym wystarczy rok, pół roku, dwa miesiące, zależy od przypadku. Uważam, że jeżeli zależy Ci na wysokim wyniku z matury podstawowej, warto przećwiczyć się wraz z tym kursem i zbiorami CKE, a jeśli tylko na zdaniu 30% – lekcje powtórkowe z tym kursem, serie „co było na maturze” (również zawarte w pakiecie), wyuczeniu się pewniaków maturalnych.

Pakiet kurs maturalny poziom rozszerzony

Pakiet kurs maturalny poziom rozszerzony to tyle godzin materiału, że naprawdę jedyne co po jego skończeniu mi zostało, to powtarzać ten materiał, rozwiązać zbiór CKE i iść po wysoki wynik. Opracowanie kursu, prowadzenie z niego notatek oraz własne dopiski, uwagi, zajęły mi 4 zeszyty A4 96kartek. Do tego zrobiłam również zbiór zadań CKE, nowa era, wszystkie matury majowe i czerwcowe 2015-2022, uczestniczyłam też w corocznych webinariach maturalnych od Ajkamat na platformie YouTube. To w zupełności wystarczyło, aby uzyskać wynik 80% pomimo drastycznego stresu na samej maturze (ciekawe uczucie, może nie przytłoczy Ciebie aż tak) i oczywiście przedstawieniu nowej matury w nieco zmienionej formule od poprzednich edycji (2023). Dodatkowym atutem kursu jest częściowe opracowanie niektórych zagadnień na studia – są one oznaczone gwiazdką i są przydatne również na samej maturze, ponieważ masz wtedy więcej pomysłów jak rozwiązać dane zadanie, np. reguła de l’Hospitala. Zadania do samodzielnego rozwiązania skłaniają do namysłu nad każdym przykładem, nie są „skopiowane” ze zbioru zadań. Wspaniałe jest opracowanie pewniaków maturalnych, dla mnie była to doskonała powtórka w kwietniu przed egzaminem, bardzo wyczerpująca najważniejsze zagadnienia. Wszystko jest omawiane „od podszewki” – dzięki czemu nawet z uprzedzeniami do matematyki można napisać to rozszerzenie na wymarzony wynik. Kurs ten, według mnie, po prostu zdejmuje z Ciebie ogrom samodzielnych przygotowań do rozszerzenia, planowania na własną rękę, dając Ci omówienie i przećwiczenie wszystkiego co opisane jest w podstawie programowej i ponad. Moim zdaniem dobre przygotowanie z tym kursem to obejrzenie filmu, przećwiczenie zadań w nim zawartych, powtórzenie, a na końcu przyswojenie i zapamiętanie informacji. W razie wątpliwości, czy np. można to zadanie zrobić inną metodą, zwracać się można bezpośrednio do Pani Arietty. Oszczędność czasu ogromna, życie towarzyskie istnieje, zdrowie psychiczne i fizyczne również.

Pakiet „Matematyka na studiach”

Pakiet „Matematyka na studiach”, moim zdaniem, dedykowany jest w pierwszej kolejności studentom, którzy obierają kierunki ścisłe, ale jak najbardziej osoby na kierunkach humanistycznych mogą z niego skorzystać, najlepiej zobaczyć do swojego sylabusu i skonfrontować to z materiałami na tej stronie. Pomimo że nie są to łatwe zagadnienia z perspektywy czytelności podręczników akademickich (a przynajmniej przed tym kursem odnosiłam takie wrażenie), to wyjaśnione przez Panią Ariettę zdają się być – według mnie – na zbliżonym poziomie trudności co w szkole średniej. Na tym etapie matematyka ukazuje już swoje zastosowania praktyczne (całki wielokrotne), bardzo pozytywnie oceniam dołączanie wykresów 3D z linkiem do geogebry, faktycznie nauka sprawia przyjemność, strachu, a tym bardziej stresu nie ma. Posługiwanie się językiem matematycznym jednocześnie wyjaśniając wszystko tak, że „nawet humanista zrozumie” pozwala samodzielnie zagłębiać się w zbiory zadań, samemu wyciągać wnioski i radzić sobie na świeżych zadaniach. Zdecydowany lider na polskim rynku kursów z matematyki na studiach, czekam z niecierpliwością na kurs ze statystyki!

Poświęcam jeszcze małą dygresję na osobny temat dotyczący ogólnopolskich olimpiad z przedmiotów ścisłych w szkole średniej. Wiedza pozyskana na tym kursie usprawniła moje przygotowania zapewniając tytuł laureata (nauki chemiczne). Zdecydowanie dla osób przygotowujących się do olimpiad przedmiotowych w kierunkach ścisłych rekomenduję kursy ajkamat. Warto zwrócić uwagę na część zagadnień poruszanych w kursie dla szkół wyższych w celu utrwalenia i powtórzenia materiału.
Polecam to mało powiedziane. Wkład własny przez zespół ajkamat jest niewyobrażalny do ceny za te kursy porównując z innymi na rynku, proponującymi o wiele mniej materiału. Zdecydowana deska ratunku dla osób, które nie wiedzą jak się uczyć, żeby się nauczyć i osiągnąć wskazany przez siebie procent na maturze lub ocenę na kolokwium/egzaminie. Dziękuję za pomoc w pokonaniu strachu przed matematyką i poprowadzenie mnie do miejsca, gdzie jest to jedna z moich głównych gałęzi rozwoju w karierze akademickiej.

Gabriela Zarzecka – Bielsko-Biała

IMG_8387

Matematyka w liceum raczej nie była moim numerem 1. Będąc na biol – chemie, raczej skupiałem się na swoich głównych rozszerzeniach, a matematyka często schodziła na dalszy plan. Na Panią Ariettę trafiłem w sumie przypadkiem – kiedy na YouTubie szukałem pomocy przed sprawdzianem z analizy matematycznej. Od razu przypadł mi do gustu jej sposób tłumaczenia, dzięki któremu trudne i zawiłe zagadnienia stawały się proste i przyjemne. AjkaMat to nie tylko cudowna i zaangażowana nauczycielka, ale i ciepła i wspierająca osoba:) Zakupienie kursu było najlepszą decyzją, jaką podjąłem w kontekście przygotowań do matury. Bez niego, i bez Pani Arietty, myślę, że byłoby bardzo ciężko! Tak więc w skrócie – polecam kursy AjkaMat każdemu, kto chce przede wszystkim ZROZUMIEĆ I POLUBIĆ matematykę!

Seweryn Stempak – Kraków

robert_a

Cześć Wszystkim,

Chciałbym opowiedzieć Wam o mojej przygodzie z AjkaMAT i przy okazji serdecznie polecić kurs z matematyki rozszerzonej Pani Arietty, który ukończyłem dzisiaj. Jako uczeń pierwszej klasy liceum muszę Wam powiedzieć, że matematyka stała się moim hobby. Dzięki Pani Ariettce i jej pasji, zaangażowaniu, nie wyobrażam sobie dnia bez rozwiązania choćby jednego zadania. Pani sposób prowadzenia zajęć jest inspirujący i niezwykle skuteczny.

Z dumą mogę również powiedzieć, że jestem laureatem konkursu kuratoryjnego z matematyki, a Pani materiały były niezastąpionym wsparciem w mojej przygotowaniu. Jest Pani jednym z najlepszych matematyków, jakich miałem okazję poznać, a Pani wiedza rozjaśniła mnóstwo trudnych zagadnień.

Decyzja o zakupie Pani kursu była strzałem w dziesiątkę i nie żałuję ani jednej chwili spędzonej na jego poznawaniu. Chciałbym polecić Pani kursy i kanał na YouTube każdemu, kto ma problemy z matematyką, ponieważ jestem pewien, że Pani pasja i umiejętność przekazu wzbudzą w każdym miłość do tej pięknej dziedziny.

Bardzo dziękuję Pani za całą wiedzę, którą mi przekazała i za to, że umożliwiła Pani mi odkrycie miłości do matematyki. Jestem pewien, że Pani pasja zarazi jeszcze wiele osób. Pozdrawiam serdecznie i życzę Pani dalszych sukcesów!

Z wyrazami szacunku, Robert Adamczyk – Koło

noname_icon

Dzień dobry, Pani Ariettko!! ?

Chciałam Pani, co prawda z opóźnieniem (musiałam trochę ochłonąć), z całego serca podziękować za kurs maturalny z Matematyki rozszerzonej ??

Spędziłam z Panią i Pani kursem całą klasę maturalną. Może dlatego, że jestem jeszcze bardzo młoda to wydaje mi się, że to ogrom czasu, ale cóż mogę powiedzieć.. nie żałuję ani jednej poświęconej minuty ✨

Naprawdę bardzo wiele się od Pani nauczyłam:
? Samego materiału, którego samodzielne ogarnięcie mnie przytłaczało i wydawało mi się niemożliwe. Jeszcze we wrześniu nie byłam pewna, czy przystępować do tego egzaminu, tymczasem jedyne moje błędy na maturze to obliczeniówki, wynikające z roztargnienia i stresu, a nie braku wiedzy!
? Nauki życia i naturalnego prawa rządzącego światem – jeśli wkładasz w coś pracę i wysiłek, z czasem dostrzeżesz rezultaty i osiągniesz swoje osobiste szczyty ? rzeczywiście, dzięki naszej wspólnej pracy w końcu poczułam, że umiem, rozumiem, ogarniam :))
? Życia z pasją, z zamiłowaniem do tego, co się robi. Pokazała mi Pani, że jeśli jest się w czymś dobrym, to wszystko inne będzie sprzyjać w znalezieniu swojego miejsca i drogi do spełnienia. Biorę sobie za cel taką pracę z pasji i dawanie z siebie tego, co najlepsze.
? Pewności siebie. Ogarnięcie matmy na tym poziomie bardzo wiele dla mnie znaczy. Kiedyś bardzo się bałam, lekcje spędzały mi sen z powiek, ale kiedy podjęłam decyzję o zakupie kursu bardzo wiele się zmieniło. Niepewność i stres zaczęły ustępować wierze, że dam radę, jestem w dobrych rękach i wszystko idzie w lepszym kierunku. Nie tylko nauczyła mnie Pani, jak rozwiązywać zadania, jak myśleć logicznie i dobrze rozplanować czas na egzaminie, ale także pokazała, że umiem. Jestem wdzięczna za brak przesadnego, niepraktycznego poziomu wprawiającego w przerażenie. Dla mnie, młodego człowieka, wiele znaczyło zobaczenie swojej własnej wiedzy i rezultatów ciężkiej pracy. Ta droga do szczerej miłości do Matematyki stała się dla mnie życiową lekcją i pokazała mi, jak wiele mogę osiągnąć, jeśli tylko chcę ?

Mam doświadczenie z wieloma nauczycielami i korepetytorami stacjonarnie i online. Chyba pozostaje mi dziękować losowi i intuicji, że to na Pani kurs się zdecydowałam, bo jest Pani zdecydowanie najlepszym Matematykiem jakiego spotkałam przez ostatnie 4 lata desperackich poszukiwań ❤️❤️ Najbardziej podobała mi się forma lekcji, zróżnicowanie poziomu zadań, zestawy do samodzielnego rozwiązania na końcu działów, no i Pani charyzma i małe pogadanki ?

Dodam tylko, że na Pani ostatnim filmie przed maturą ryczałam jak bóbr, bardzo się wzruszyłam. ? Jest Pani cudownym Człowiekiem i życzę Pani jak najlepiej, żeby zawsze otaczała Panią Miłość, którą Pani emanuje. Żeby wracało do Pani dobro, które roztacza i daje nam, innym ludziom.

Pozostaje mi tylko życzyć sobie, bym na studiach mogła kontynuować przygodę z Państwem (bo i również Pan Mąż bardzo przyczynił się do mojego zadowolenia i sukcesu). Bardzo się przywiązałam i pokochałam Was i Waszą działalność, która tak bardzo pomogła mi na wielu płaszczyznach ?????

Przytulam najmocniej,
Szerokości!

Monia Brattig – Chełmiec ??‍⬛

nadia

Arietta Liberda-Draus (AjkaMat) to nauczycielka, która zasługuje na najwyższe pochwały za swoją pracę z uczniami. Mam przyjemność polecić ją każdemu, kto poszukuje nauczyciela matematyki z pasją, pełnym oddaniem tej nauce, a przy tym ze skutecznym podejściem. To jedna z nielicznych nauczycieli matematyki, która próbuje ją wytłumaczyć jak najprostszymi metodami, co na pewno pozytywnie wpływa na wszystkich jej słuchaczy.

Osobiście jako uczennica Arietty Liberda-Draus (AjkaMat) miałam przyjemność brać udział w wielu olimpiadach matematycznych, a moje wyniki były zawsze bardzo dobre. W szczególności, dzięki jej wsparciu, wskazówkom i świetnej technice uczenia, jaką u mnie wypracowała, udało mi się zostać finalistką ogólnopolskiej Olimpiady „O złoty indeks AGH”. To był i jest dalej dla mnie ogromny sukces, którego zdecydowanie nie udałoby mi się osiągnąć bez pomocy AjkaMat.

Poza osiągnięciami olimpijskimi, Arietta Liberda-Draus (AjkaMat) świetnie przygotowuje swoich wszystkich uczniów do zdania matury z matematyki na wysokim poziomie. Dzięki cierpliwości AjkaMat, wyjaśnianiu trudnych zagadnień w jak najprostszy sposób, a także umiejętności motywowania uczniów, wszyscy zawsze czują się pewnie i gotowi do egzaminu, włącznie ze mną ?

Jestem przekonana, że każdy uczeń, który będzie miał przyjemność uczyć się od Arietty Liberda-Draus (AjkaMat), będzie miał szansę na sukces w nauce matematyki i jak ja czuć się spełnionym w tej dziedzinie, właśnie dzięki pomocy AjkaMat. Jej podejście jest nie tylko profesjonalne, ale także bardzo przyjazne i wspierające. Gorąco polecam ją jako nauczycielkę matematyki dla każdego, kto szuka najlepszego wsparcia w swojej edukacji.

Nadia

kacper_c

Nigdy nie byłem przysłowiowym ’asem’ z matematyki i miałem zawsze dopuszczającą ocenę w szkole średniej. Gdy się dowiedziałem, że na studiach będę miał matematykę i to w dodatku wyższą, załamałem się. Powiedziałem sobie że walczę do końca i walczyłem wspólnie z AjkaMAT.

Polecam wszystkim Panią Ariettę, ma niesamowite metody dydaktyczne. Przez swoje filmy potrafi nauczyć osoby, które nie lubiły matematyki. Przez kursy na AjkaMAT bardzo polubiłem matematykę i stała się on dla mnie łatwiejsza. Dzięki Pani Ariettce na koniec 1. roku studiów mam 5 z matematyki wyższej , gdzie w liceum miałem zaledwie 2 – i to z podstawowej.

Świetne są także wszelkiego rodzaju konsultacje z Panią Ariettą (poprzez messengera zwłaszcza), kiedy miałem jakiś problem z wykonaniem jakiegoś polecenia, Pani Arietta zawsze znalazła chwile wolnego czasu i pomogła w rozwiązaniu. Polecam i na pewno będę wysyłał wszystkich znajomych po kursy do AjkaMat, jeśli tylko będą mieć problem z matematyką.

Moja indywidualna ocena kursów: 10/10

Kacper Cnotkowski – Staroźreby

oliwia_wroblewska

Hej, jestem Oliwia i chciałabym się z Wami podzielić moją opinią na temat kursów z Ajkamat. Odkryłam je zupełnie niedawno, ale od razu się zakochałam.

Pani Arietta świetnie tłumaczy wszystkie zagadnienia, krok po kroku, przysłowiowo “jak krowie na rowie” Nie da się tego nie zrozumieć. Kursy Ajkamat zupełnie różnią się od innych. Myślicie, że jak obejrzycie 15 minutowy filmik z pewniakami z trygonometrii to jesteście już mistrzami i wszystko umiecie? Otóż nie i przekonałam się o tym na własnej skórze.

Aby pokochać i docenić te kursy należy zrozumieć ich idee. Aby osiągnąć wysoki wynik na maturze z matematyki trzeba robić mnóstwo, mnóstwo zadań. Pani Arietta dobrze o tym wie i stworzyła kurs w taki sposób, że gdy go przerobimy nic już nas na egzaminie dojrzałości nie zaskoczy. Kursy w zupełności mogą Nam zastąpić korepetytora i przydadzą się nie tylko maturzystom.

Pani Arietta powinna Wam towarzyszyć od 1 klasy liceum, szczególnie na profilach z rozszerzoną matematyką. Nie żałuję żadnej złotówki wydanej na kursy. Widać, że Ajkamat jest prowadzony z pasją, a nie jako instytucja do zarabiania pieniędzy. Na stronie jest mnóstwo pakietów i rabatów, dzięki czemu możemy dużo zaoszczędzić.

Z całego serca polecam każdemu, kto tak jak ja marzy o wysokim wyniku na maturze a nigdy nie był orłem z matematyki.

Oliwia Wróblewska – Koło

Najlepsze kursy online z matematyki

Na sam początek chciałam zwrócić uwagę na to, że zespół AjkaMat jest jedyny w swoim rodzaju. Nie spotkałam nauczycieli, którzy o godzinie 23 w sobotę prowadzą transmisję na żywo z matematyki dla maturzystów. W projekcie AjkaMat każdy może zadać pytanie i nie ma tutaj “lepszych” czy “gorszych”. Dzięki tłumaczeniu zadań przez Panią Ariettę wiele kwestii stało się prostsze. Gdybym natrafiła na AjkaMat wcześniej, może nie bałabym się aż tak matematyki rozszerzonej 🙂

W filmikach wszystko jest dokładnie wytłumaczone. Grupa na Facebooku przygotowująca do matury to najlepsze co mnie (w życiu maturzysty) spotkało! Pomimo tego, że jestem już absolwentką liceum, to chętnie zawitam do AjkaMat na studiach, a po latach będę oglądała z wielkim sentymentem ❤️

To, co wyróżnia ten zespół to przede wszystkim: zaangażowanie, wiedza, uprzejmość i siła matematyka!

Julia Kwaśniewska – Kraków

Najlepsze kursy online z matematyki

Pani Arietto Przygoda z Panią zaczęła się w dniu, a dokładnie w nocy, kiedy usilnie szukałam pomocy w zrozumieniu pewnego działu z matematyki. Szukałam i słuchałam różnych filmików na YouTube, ale już po pierwszych sekundach uznawałam, że ich przekaz do mnie nie trafia. I tak było do chwili kiedy weszłam na Pani kanał. Pierwszy filmik który u Pani obejrzałam, tak mnie zainteresował, że następnego dnia szukałam tylko filmików na YouTube z Panią.

Słuchając Pani kursów wszystko wydaje się takie proste. Cały czas mam niedosyt i chcę coraz więcej zdobywać wiedzy dzięki Pani kursom. Pokazują one, że świat matematyki nie jest tak skomplikowany jak o nim mówią inni, ale pokazuje, że żeby zrozumieć matematykę muszą być doskonałe fundamenty. Pani Arietto Pani kursy są tak świetnie przygotowane i tak doskonale prowadzone, że z przyjemnością zdobywa się wiedzę, którą Pani przekazuje. Po prostu chłonie się ją. Już się nie mogę doczekać rozszerzeń prowadzonych w Pani wydaniu.

Dziękuję Pani za każdą lekcję, radę i chwilę poświęconą mi. Za każdą odpowiedź na zadane pytanie i pomoc w rozwiązaniu zadań, z którymi miałam problem. Dziękuję, za wszystkie starania i motywację do zdobywania wiedzy. Wierzę, że ten wysiłek uczyni nas korzystających z Pani kursów ludźmi mądrymi i szlachetnymi. Polecam wszystkim lekcje przygotowane przez Panią. Czas spędzony z Pani lekcjami nie jest czasem zmarnowanym, tylko bogatszym o wiedzę którą Pani przekazuje.

Patrycja Chmielińska – Nidzica