fbpx
358136795_797979805166178_8202788057120109812_n
Jest Pani zdecydowanie najlepszym Matematykiem jakiego spotkałam

Chciałam Pani, co prawda z opóźnieniem (musiałam trochę ochłonąć), z całego serca podziękować za kurs maturalny z Matematyki rozszerzonej ?? Spędziłam z Panią i Pani kursem całą klasę maturalną. Może dlatego, że jestem jeszcze bardzo młoda to wydaje mi się, że to ogrom czasu, ale cóż mogę powiedzieć.. nie żałuję ani jednej poświęconej minuty ✨ Naprawdę bardzo wiele się od Pani nauczyłam: ?

Samego materiału, którego samodzielne ogarnięcie mnie przytłaczało i wydawało mi się niemożliwe. Jeszcze we wrześniu nie byłam pewna, czy przystępować do tego egzaminu, tymczasem jedyne moje błędy na maturze to obliczeniówki, wynikające z roztargnienia i stresu, a nie braku wiedzy! ? Nauki życia i naturalnego prawa rządzącego światem – jeśli wkładasz w coś pracę i wysiłek, z czasem dostrzeżesz rezultaty i osiągniesz swoje osobiste szczyty ? rzeczywiście, dzięki naszej wspólnej pracy w końcu poczułam, że umiem, rozumiem, ogarniam :)) ?

Życia z pasją, z zamiłowaniem do tego, co się robi. Pokazała mi Pani, że jeśli jest się w czymś dobrym, to wszystko inne będzie sprzyjać w znalezieniu swojego miejsca i drogi do spełnienia. Biorę sobie za cel taką pracę z pasji i dawanie z siebie tego, co najlepsze. ? Pewności siebie. Ogarnięcie matmy na tym poziomie bardzo wiele dla mnie znaczy. Kiedyś bardzo się bałam, lekcje spędzały mi sen z powiek, ale kiedy podjęłam decyzję o zakupie kursu bardzo wiele się zmieniło. Niepewność i stres zaczęły ustępować wierze, że dam radę, jestem w dobrych rękach i wszystko idzie w lepszym kierunku. Nie tylko nauczyła mnie Pani, jak rozwiązywać zadania, jak myśleć logicznie i dobrze rozplanować czas na egzaminie, ale także pokazała, że umiem. Jestem wdzięczna za brak przesadnego, niepraktycznego poziomu wprawiającego w przerażenie. Dla mnie, młodego człowieka, wiele znaczyło zobaczenie swojej własnej wiedzy i rezultatów ciężkiej pracy. Ta droga do szczerej miłości do Matematyki stała się dla mnie życiową lekcją i pokazała mi, jak wiele mogę osiągnąć, jeśli tylko chcę ?

Mam doświadczenie z wieloma nauczycielami i korepetytorami stacjonarnie i online. Chyba pozostaje mi dziękować losowi i intuicji, że to na Pani kurs się zdecydowałam, bo jest Pani zdecydowanie najlepszym Matematykiem jakiego spotkałam przez ostatnie 4 lata desperackich poszukiwań ❤️❤️ Najbardziej podobała mi się forma lekcji, zróżnicowanie poziomu zadań, zestawy do samodzielnego rozwiązania na końcu działów, no i Pani charyzma i małe pogadanki ?

Dodam tylko, że na Pani ostatnim filmie przed maturą ryczałam jak bóbr, bardzo się wzruszyłam. ? Jest Pani cudownym Człowiekiem i życzę Pani jak najlepiej, żeby zawsze otaczała Panią Miłość, którą Pani emanuje. Żeby wracało do Pani dobro, które roztacza i daje nam, innym ludziom. Pozostaje mi tylko życzyć sobie, bym na studiach mogła kontynuować przygodę z Państwem (bo i również Pan Mąż bardzo przyczynił się do mojego zadowolenia i sukcesu). Bardzo się przywiązałam i pokochałam Was i Waszą działalność, która tak bardzo pomogła mi na wielu płaszczyznach ?????

Przytulam najmocniej, Szerokości! Monia Brattig ??‍⬛