fbpx

Nauka matematyki z AjkaMat zamiast korepetycji

Jeśli z jakiegoś powodu czujesz, że nauka matematyki nie przychodzi Ci łatwo, niektóre zagadnienia nie są zrozumiałe, a plan zajęć szkolnych nie przewiduje kolejnych dni tłumaczeń — skorzystaj z oferty kursów, które przygotowałam. Dzięki nim szybko zrozumiesz materiał z zajęć, nadrobisz zaległości, kompleksowo powtórzysz rozwiązywanie zadań do matury lub… zaliczysz kolokwium na piątkę! Nagrania wideo oraz przygotowane ćwiczenia pozwolą Ci zaoszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na dojazd na korepetycje — dostęp do materiałów gwarantuje możliwość nauki w dowolnym miejscu i o każdej porze.

W czym mogę ci pomóc?

Zalety kursów AjkaMat

Nieograniczony dostęp i nauka w dogodnych dla Ciebie godzinach to nie wszystko! Ucząc się ze mną masz także możliwość skorzystania z konsultacji online, gdy trafisz na trudność, której nie możesz rozwiązać. Filmy wzbogacone przykładami oraz zadaniami do samodzielnej pracy angażują więcej zmysłów niż klasyczna nauka w szkole czy przy pomocy korepetytora. Dzięki temu łatwiej zapamiętasz teorię, a praktyka utrwali nowo zdobyte umiejętności. Wszystkie poziomy nauki dostosowane są do wymagań programu nauczania w szkołach średnich i na uczelniach wyższych. Ze mną poskromisz całki, opanujesz geometrię analityczną, a wielomiany i ułamki algebraiczne nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic! Sprawdź pełną ofertę, wybierz interesujący Cię temat i zacznij działać wspólnie z doświadczonym nauczycielem, dla którego matematyka jest prawdziwą pasją.

Nie jesteś pewna/pewny czy warto uczyć się ze mną?

W dzisiejszym świecie Internetu jest dużo stron z kursami dla maturzystów i studentów. Dlaczego więc powinnam/powinienem postawić na AjkaMAT? Myślę, że odpowiedź na to pytanie znajdziesz czytając rekomendacje moich uczniów lub opinie które znajdziesz w każdym wybranym przez siebie kursie. Warto też, abyś przed dokonaniem zakupu obejrzała/obejrzał przykładowe lekcje które znajdziesz na moim kanale YouTube AjkaMAT.

Jestem pewna, że po przeczytaniu opinii i obejrzeniu kilku lekcji postawisz na naukę ze mną. Zapraszam gorąco!!!

Matematyka na studiach

Elementy logiki matematycznej

59,00zł
128
1

Równania różniczkowe

89,00zł
169
1

Szeregi liczbowe

59,00zł
124
0

Liczby zespolone

69,00zł
143
0

Całki od A do Z

79,00zł
241
5

Granice ciągów i funkcji

69,00zł
184
8

Macierze

69,00zł
208
5

Rachunek różniczkowy

79,00zł
195
8