fbpx

Matematyka na studiach

189,00zł

Kurs matematyka na studiach – ucz się z AjkaMat!

„Jeśli chcesz coś osiągnąć w matematyce,
musisz uczyć się od mistrzów, a nie od podmistrzów”

N.H. Abel

Mój kurs matematyka na studiach to Twoja droga do sukcesu

Cześć! z tej strony Arietta…, wykładowca, mentor i mam nadzieję przyszły reżyser Twojej drogi do sukcesu. W październiku 2018 roku rozpoczęłam swój projekt AjkaMat.pl, którego zadaniem jest pomoc Wam studentom w uczeniu się matematyki. Jeśli czytasz opis tego kursu to pewnie masz przed sobą kolokwium z materiału, którego nie udało Ci się jeszcze opanować? A może przygotowujesz się do egzaminu semestralnego, ale chcesz mieć stuprocentową pewność, że wszystkie działy masz w małym palcu? Ze względu na dużą ilość zajęć nie masz czasu na stacjonarne korepetycje? Nie panikuj – nie jesteś w sytuacji bez wyjścia!

Jeśli trudność sprawiają Ci obliczenia na poziomie studiów. Pochodne, całki czy macierze są dla Ciebie horrorem, a liczby zespolone czy też szeregi to już zupełna magia. Nie załamuj się! Jestem tu aby Ci pomóc i mam dla Ciebie to czego potrzebujesz, aby stanąć na nogi. Mój kurs matematyka na studiach to antidotum na Twoje problemy. Dzięki temu kursowi od podstawy do eksperta opanujesz wszystko co jest Ci potrzebne z matematyki na pierwszym roku studiów, nadrobisz zaległości ze szkoły średniej i poznasz wszystkie moje sekrety nauki matematyki dzięki którym moi studenci na egzaminach i kolokwiach osiągają świetne wyniki.

Kolokwium z matematyki przed Tobą? Nie zwlekaj i postaw na AjkaMAT!

Doskonale zdaję sobie sprawę, że każdy student może pochwalić się innym stopniem zaawansowania. To zrozumiałe, ponieważ każdy z Was przychodzi na studia z innego liceum czy technikum gdzie matematyka była na różnych poziomach. Ten kurs ma wprowadzić Cię w tajniki matematyki na studiach, pozwolić na nadrobienie braków w wiedzy i  doskonale zaplanować naukę każdego z sześciu działów matematyki jaki możesz spotkać na pierwszym roku studiów.

Nie obawiaj się, że poziom będzie dla Ciebie za trudny! Prowadzony przeze mnie kurs omawia zagadnienia od podstaw, dzięki czemu z pewnością zrozumiesz wszelkie zawiłości matematyki. Aby mieć pewność, że poradzisz sobie na kolokwium, zaczynam od przedstawienia definicji, twierdzeń, wzorów. Pokazuję ich zastosowanie na jasnych, prostych przykładach. Następnie zagłębiam się w szczegóły, budując wstęp do coraz trudniejszych zadań. Taki model działania sprawia, że proponowany przeze mnie kurs jest odpowiedni dla każdego studenta. Rozpoczynając od podstaw, a także rozwiązując coraz bardziej zaawansowane ćwiczenia, wspólnie dojdziemy do poziomu eksperta, a doskonały wynik na egzaminie to już będzie tylko formalność.

Matematyka na studiach – wybierz na skuteczne korepetycje online od AjkaMAT

Przygotowując kurs matematyka na studiach polegałam na moim bogatym doświadczeniu, wiedzy i intuicji matematycznej. Pozwoliło mi to na stworzenie programu doskonale wpasowującego się w aktualne wymagania na studiach z matematyki i zawierającego pełnię wiedzy i umiejętności jakimi musisz się posługiwać na studiach. Ponad 37 godzin materiału wideo oraz prawie 360 rozwiązanych  i wytłumaczonych zadań stanowią o sile i skuteczności tego kursu. Uczestnicząc w nim, nauczysz się, jak bez większego problemu rozwiązywać nawet najtrudniejsze zadania. Duży nacisk kładę na rozumienie i analizę poleceń, co jest pierwszym krokiem do wykonania każdego zadania na egzaminie. Oferowany kurs matematyka na studiach to doskonałe rozwiązanie dla studentów, którzy nie mają czasu biegać na stacjonarne korepetycje i chcą szybko i skutecznie przygotować się do egzaminu lub kolokwium. Przekonaj się już dziś, kliknij KUP TERAZ i dołącz do grona studentów dla których matematyka na studiach stała się przysłowiową pestką!

kurs matematyka na studiach

Matematyka na studiach

Studiujesz na kierunku, na którym jednym z przedmiotów jest matematyka? Tobie jednak nie jest po drodze z królową nauk, a ważne kolokwium czy egzamin coraz bliżej? Nawet jeśli nic nie pamiętasz z wykładów, a w Twoich notatkach z zajęć panuje chaos, wciąż możesz z powodzeniem zaliczyć kolokwium. Całki, zbiory liczb zespolonych czy macierze nie muszą stanowić wiedzy tajemnej. Z moją pomocą z zakresu matematyki na studiach zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności, a to wszystko bez wychodzenia z domu!

Kursy z matematyki dla studentów

Uczestnikom przygotowanego przeze mnie kursu oferuję lekcje wypełnione po brzegi teoretyczną oraz praktyczną wiedzą. Wszystkie zadania są dokładnie i przejrzyście wytłumaczone w taki sposób, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Co więcej, każdą niejasną kwestię możesz skonsultować ze mną mailowo bądź za pomocą messengera. Mój kurs online z matematyki przeznaczony jest dla studentów, którzy mają problem ze zrozumieniem takich zagadnień jak szeregi liczbowe, całki czy rachunek różniczkowy. Zapraszam do kontaktu!

Jak wygląda mój kurs – Matematyka na studiach?

 • 66 lekcji – dostęp do platformy masz przez 365 dni od daty zakupu kursu
 • Do każdej lekcji możesz wróć w dowolnym czasie i powtórnie ją przeanalizować
 • 2220 minut konkretnej wiedzy, 359 rozwiązanych i wytłumaczonych zadań
 • Lekcje możesz oglądać na dowolnym urządzeniu, gdzie chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz
 • W każdej lekcji jest materiał wideo trwający od 20 do 55 minut.
 • Na każdym etapie kursu możesz mi zadawać pytania mailowo, lub za pośrednictwem messengera. Podpowiadam, tłumaczę, wyjaśniam tak abyście perfekcyjnie zrozumieli omawiany materiał.
 • Po ukończeniu kursu rozwiązujesz praktycznie każde zadanie z matematyki na pierwszym roku studiów.

Jakie efekty uzyskasz po ukończeniu kursu?

 • nauczysz się matematyki na poziomie studiów
 • poznasz najbardziej typowe zadania z egzaminów
 • opanujesz na wysokim poziomie obliczanie całek oznaczonych i nieoznaczonych
 • dowiesz się m. in. jak obliczać wyznaczniki, rozwiązywać równania macierzowe i wykonywać działania na macierzach
 • nauczysz się obliczać pochodne, badać przebieg zmienności funkcji i wyznaczać granice funkcji
 • opanujesz działania w zbiorze liczb zespolonych oraz poznasz metody badania zbieżności szeregów
 • dowiesz się jak skutecznie analizować zadania i je rozwiązywać
 • przeanalizujesz zarówno zadania łatwe jak i bardzo trudne
 • poznasz mój styl uczenia i być może skorzystasz z innych moich kursów
 • dobrze się przygotujesz do kolokwium lub egzaminu na studia

Moja oferta jest dla Ciebie jeśli:

 • Czujesz się zmęczona/zmęczony obecną sytuacją i brak Ci pomysłu jak uczyć się matematyki na studiach.
 • Chcesz uczyć się skuteczniej i lepiej wykorzystywać swój czas.
 • Nie chcesz mieć wyrzutów sumienia, że znów za mało się uczysz.
 • Potrzebujesz mojej pomocy, aby ułożyć plan działania i iść krok po kroku do sukcesu
 • Chcesz mieć więcej czasu dla znajomych, a także dla samej/samego siebie.
 • Jesteś gotowa/gotowy na zmianę i nową wiedzę.
 • Wiesz, że nic nie przychodzi samo, więc jesteś w stanie rzetelnie wykonywać wszystkie ćwiczenia i zadania, które dla Ciebie przygotowałam
 • Będziesz wytrwale pracować, aż w końcu…
 • Osiągniesz sukces i spełnisz swoje marzenie o lepszym jutrze…!

Moja oferta nie jest dla Ciebie, jeśli:

 • Twoja lista wymówek jest dłuższa niż korek na Zakopiance po długim weekendzie.
 • Zamierzasz oglądać moje lekcje pomiędzy kolejnymi serialami na Netflix , a następnie biernie czekać na efekty.
 • Planujesz kupić mój kurs, ale potem nigdy go nie uruchomić, bo… nie masz czasu.
 • Obejrzysz nagrania, ale o ćwiczeniach z moimi zestawami przypomnisz sobie dopiero wtedy, gdy będziesz szukać podpałki do grilla.
 • Chciałabyś/Chciałbyś zmian w swoim życiu, ale jednak bardziej wolisz nie wstawać z kanapy.

A teraz konkrety czyli co znajdziesz w kursie?

 • I.1: Rachunek różniczkowy – Czas trwania: 718 minut – 83 wytłumaczone zadania
 • I.2: Macierze i układy równań – Czas trwania: 287 minut – 50 wytłumaczonych zadań
 • I.3: Granice ciągów i funkcji, ciągłość funkcji – Czas trwania: 238 minut – 60 wytłumaczonych zadań
 • I.4: Całki – Czas trwania: 659 minut – 100 wytłumaczonych zadań
 • I.5: Liczby zespolone – Czas trwania: 178 minut – 36 wytłumaczonych zadań
 • I.6: Szeregi liczbowe – Czas trwania: 140 minut – 30 wytłumaczonych zadań

Kiedy zacząć przygodę z AjkaMAT?

Czy nie jest już za późno?

Nie! Najlepiej zacznij już dziś, nie warto tracić czasu, jeżeli przyszłość na Ciebie czeka… Twoje cele życiowe i marzenia są możliwe do spełnienia, zależy to tylko od Twojej determinacji… Ja jestem na właściwym miejscu, a Ty??? “Bóg wyznaczył na świecie dla każdego z nas szlak, którym musimy podążać. Wystarczy tylko odczytać, co zapisał dla Ciebie” – mawiał Paulo Coelho.

Pamiętaj nigdy nie jest za późno na sukces. Spróbuj odkryć swój szlak i podążaj nim, może to Ja właśnie jestem jego częścią…

Jestem pewna, że możesz mi zaufać!

PANI ARIETTO, CZY TO FAKTYCZNIE DOBRA INWESTYCJA?

W ramach kursu otrzymujesz roczny dostęp do ogromu wiedzy i masy przykładów.

Zapisując się na ten kurs zyskujesz:

 • Nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów na rok.
 • Możliwość korzystania z lekcji video dostosowanych zarówno dla komputerów jak i tabletów i telefonów. Dzięki czemu możesz uczyć się tak jak chcesz i wszędzie gdzie chcesz.
 • PREZENT! W ramach kursów online będziesz miała/miał również możliwość zadawania pytań, a Ja w miarę wolnego czasu będę Ci pomagać i rozwiewać Twoje wątpliwości lub – jeśli będzie trzeba – motywować Cię do działania!

Te wszystkie rzeczy otrzymasz, jeśli zdecydujesz się na mój kurs matematyka na studiach. Wierzę, że jeśli teraz zdecydujesz się na ten krok, to w przyszłości nauka matematyki będzie przychodzić ci z łatwością.

kurs matematyka na studiach

Moje kursy możesz kupować pojedynczo lub w pakietach, dzięki czemu otrzymasz kompleksową wiedzę matematyczną, a jednocześnie zaoszczędzisz sporo pieniędzy, które przeznaczysz na inne, ważne dla ciebie rzeczy .

matematyka online

Tak jest, dobrze czytasz – daję Ci PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI. Wiesz dlaczego? Dlatego, że jestem przekonana, że wiedza, którą Ci przekazuję jest unikalna. Stworzyłam ten kurs w oparciu o swoją rozległą wiedzę z zakresu psychologii i dydaktyki, a także własne doświadczenia. Sama od lat stosuję wszystkie sposoby i metody, którymi chcę się z Tobą podzielić i właśnie dlatego wiem, że działają. Polecam je również wszystkim moim uczniom, którzy z pomocą tych wskazówek są w stanie uczyć się bardziej efektywniej, szybciej i skuteczniej i tym samym osiągać ponadprzeciętne wyniki.

Wiem, że moje sposoby działają!

Właśnie dlatego nie boję się złożyć Ci następującej propozycji: spróbuj! Nie musisz mi wierzyć na słowo, odwiedź mój kanał YouTube… Poznaj opinie moich studentów, a gwarantuję ci, że wrócisz i sięgniesz po moje kursy.

YouTube: https://www.youtube.com/c/AjkaMat
Facebook: https://facebook.com/AjkaMatLetsDoIt

Przykładowa lekcja z kursu:

POZWÓL MI SOBIE POMÓC

Czekam na Twój pierwszy krok w drodze do sukcesu!

Szczegóły kursu

 • Lekcje 66
 • Testy 0
 • Poziom dla początkujących
 • Język polski
 • Studenci 233
 • Oceny Tak
 • Rachunek różniczkowy 0/19

  • LekcjaI.1
   Obliczanie pochodnych funkcji – lekcja za free ?
   30 min
  • LekcjaI.2
   Obliczanie pochodnych iloczynu funkcji
   34 min
  • LekcjaI.3
   Obliczanie pochodnych ilorazu funkcji
   35 min
  • LekcjaI.4
   Pochodna funkcji złożonych – część I
   31 min
  • LekcjaI.5
   Pochodna funkcji złożonych – część II
   37 min
  • LekcjaI.6
   Pochodna wyższych rzędów
   25 min
  • LekcjaI.7
   Monotoniczność funkcji
   37 min
  • LekcjaI.8
   Ekstrema funkcji
   51 min
  • LekcjaI.9
   Punkty przegięcia funkcji
   33 min
  • LekcjaI.10
   Wypukłość i wklęsłość funkcji
   42 min
  • LekcjaI.11
   Asymptota pionowa, pozioma i ukośna
   55 min
  • LekcjaI.12
   Badanie przebiegu zmienności funkcji na przykładach funkcji wielomianowych – część I
   48 min
  • LekcjaI.13
   Badanie przebiegu zmienności funkcji na przykładach funkcji wielomianowych – część II
   26 min
  • LekcjaI.14
   Badanie przebiegu zmienności funkcji na przykładach funkcji wymiernych – część I
   38 min
  • LekcjaI.15
   Badanie przebiegu zmienności funkcji na przykładach funkcji wymiernych – część II
   51 min
  • LekcjaI.16
   Badanie przebiegu zmienności funkcji wykładniczych – część I
   26 min
  • LekcjaI.17
   Badanie przebiegu zmienności funkcji wykładniczych – część II
   39 min
  • LekcjaI.18
   Badanie przebiegu zmienności funkcji logarytmicznych – część I
   42 min
  • LekcjaI.19
   Badanie przebiegu zmienności funkcji logarytmicznych – część II
   36 min
 • Macierze i układy równań 0/9

  • LekcjaI.1
   Dodawanie, odejmowanie i mnożenie macierzy – lekcja za free ?
   36 min
  • LekcjaI.2
   Obliczanie wyznaczników macierzy
   30 min
  • LekcjaI.3
   Wyznaczniki obliczane za pomocą metody Gaussa
   28 min
  • LekcjaI.4
   Transponowanie i macierz odwrotna
   39 min
  • LekcjaI.5
   Równania macierzowe
   34 min
  • LekcjaI.6
   Wzory Cramera do rozwiązywania równań n x n
   50 min
  • LekcjaI.7
   Rząd macierzy
   18 min
  • LekcjaI.8
   Twierdzenie Kroneckera – Capelliego zapewniające rozwiązywanie równań n x m
   44 min
  • LekcjaI.9
   Metoda Gaussa jako alternatywa do rozwiązywania układów równań n x n
   22 min
 • Granice ciągów i funkcji 0/10

  • LekcjaI.1
   Obliczanie granic ciągów liczbowych postaci wielomianowej – lekcja za free ?
   17 min
  • LekcjaI.2
   Obliczanie granic ciągów liczbowych postaci funkcji wymiernej
   23 min
  • LekcjaI.3
   Obliczanie granic pewnych ciągów liczbowych z uwzględnieniem symboli nieoznaczonych
   30 min
  • LekcjaI.4
   Twierdzenie o trzech ciągach
   23 min
  • LekcjaI.5
   Granice ciągów sprowadzalne do liczby e
   29 min
  • LekcjaI.6
   Granica funkcji w nieskończoności
   22 min
  • LekcjaI.7
   Granica funkcji w punkcie
   21 min
  • LekcjaI.8
   Granice jednostronne w punkcie
   25 min
  • LekcjaI.9
   Reguła de l‘Hospitala
   21 min
  • LekcjaI.10
   Ciągłość funkcji
   27 min
 • Całki 0/17

  • LekcjaI.1
   Obliczanie całek ze wzorów – lekcja za free ?
   29 min
  • LekcjaI.2
   Całkowanie przez podstawianie – część I
   22 min
  • LekcjaI.3
   Całkowanie przez podstawianie – część II
   22 min
  • LekcjaI.4
   Całkowanie przez części – część I
   33 min
  • LekcjaI.5
   Całkowanie przez części – część II
   31 min
  • LekcjaI.6
   Całkowanie ułamków prostych – część I
   53 min
  • LekcjaI.7
   Całkowanie ułamków prostych – część II
   01 godzin 01 min
  • LekcjaI.8
   Całkowanie funkcji wymiernych
   37 min
  • LekcjaI.9
   Całkowanie funkcji wymiernych – tw. Ostrogradskiego
   58 min
  • LekcjaI.10
   Całkowanie funkcji niewymiernych – część I
   37 min
  • LekcjaI.11
   Całkowanie funkcji niewymiernych – część II
   47 min
  • LekcjaI.12
   Całkowanie funkcji niewymiernych – część III
   36 min
  • LekcjaI.13
   Wybrane podstawienia Eulera dla całek z funkcji niewymiernych
   47 min
  • LekcjaI.14
   Całkowanie funkcji trygonometrycznych – część I
   32 min
  • LekcjaI.15
   Całkowanie funkcji trygonometrycznych – część II
   39 min
  • LekcjaI.16
   Całka oznaczona
   28 min
  • LekcjaI.17
   Wykorzystanie całek do obliczania pól figur ograniczonych wykresami funkcji
   47 min
 • Liczby zespolone 0/6

  • LekcjaI.1
   Dodawanie, odejmowanie i mnożenie liczb zespolonych – lekcja za free ?
   20 min
  • LekcjaI.2
   Dzielenie liczb zespolonych, w tym pojęcie liczby sprzężonej
   25 min
  • LekcjaI.3
   Postać trygonometryczna liczby zespolonej
   24 min
  • LekcjaI.4
   Wzory Moivre’a służące do potęgowania i pierwiastkowania liczb zespolonych
   46 min
  • LekcjaI.5
   Rozwiązywanie równań wielomianowych w zbiorze liczb zespolonych
   40 min
  • LekcjaI.6
   Zaznaczanie w układzie współrzędnych punktów spełniających pewne ograniczenia
   23 min
 • Szeregi liczbowe 0/5

  • LekcjaI.1
   Szereg geometryczny – lekcja za free ?
   32 min
  • LekcjaI.2
   Warunek konieczny zbieżności szeregów i kryterium porównawcze
   32 min
  • LekcjaI.3
   Kryterium d’Alemberta zbieżności szeregów
   34 min
  • LekcjaI.4
   Kryterium Cauchy‘ego zbieżności szeregów
   18 min
  • LekcjaI.5
   Kryterium bezwzględnej zbieżności szeregów
   24 min
Admin bar avatar
Nauczyciel z wieloletnim stażem, mentor i mam nadzieję przyszły reżyser Twojej drogi do sukcesu... Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytetu Śląskiego. Od listopada 2018 roku prowadzę dla Ciebie wielopłaszczyznowy projekt AjkaMAT obejmujący kursy online, kanał YouTube, Fanpage i Grupę Wsparcia na Facebooku, dzięki czemu możesz pogłębiać swoją wiedzę matematyczną zarówno na poziomie szkoły średniej jak i studiów. Zacznij tutaj przygodę z AjkaMAT

Opinie

Średnia ocena

5

Szczegółowa ocena

5 gwiazdki
3
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
 • Życie na studiach stało się dużo przyjemniejsze...

  Kursy są wspaniałe, wszystko perfekcyjnie wyjaśnione- w sposób prosty i zrozumiały. Pani Arietta włożyła tu bardzo dużo pracy, zaangażowania i miłości! Dodatkowo cała strona i system kursu działa bez zażutów- można w każdej chwili zadać pytanie i nie zostanie ono zignorowane, wręcz przeciwnie bardzo szybko pojawi się wyczerpująca odpowiedź z wyjaśnieniem. Serdecznie polecam! Życie na studiach stało się dużo przyjemniejsze... :)

 • Z całego serca polecam ten kurs

  Moją maturę zdalem ok 17 lat temu, dopiero po tym okresie czasu zdecydowalem się na studia informatyczne. Wiedziałem że matematyka bedzie niełatwą przeprawą no i nie myliłem się. na szczęcie znalazlem ajkamat i po 2 tyg nauki pierwsza liste zadań zdalem na 80% kompletnie rozumiejąc ten materiał wiec o egzamin sie nie boje. Z calego serca polecam ten kurs bo są to naprawde dobrze zainwestowane pieniadze

 • Wszystko świetnie wytłumaczone. Polecam!

  Dziękuję ogromnie za pomoc! Jest pani najlepszaa! :)))) Kupiłam ten kurs w akcie desperacji bo wstyd się przyznać, ale miałam drugi termin z matmy na politechnice. Dziś byłam na uczelni po wyniki i nie uwierzy Pani mam czwórkę z egzaminu!!!! Cieszę się ogromnie najbardziej pomogły mi lekcje z całek i ekstremów bo tego zupełnie nie ograniałam, a dzięki Pani poszło super!!! POLECAM z całego serca Pani kursy.

189,00zł

  Opinie

 1. Jasiek Kucia
  2 września 2019

  GORĄCO POLECAM!!!. Kurs rewelacyjny, super Pani tłumaczy. Można krok po kroku wszystko zrozumieć i przećwiczyć. 100% satysfakcji z zakupu. Jak uczyliśmy się do egzaminu z kolegami to po Pani kursie byłem ekspertem z macierzy i pochodnych ?

 2. Piotr Mrowca
  22 listopada 2019

  Lekcje prywatne do matury bardzo pomogły więc teraz na studiach zdecydowałem się zakupić kursy online i nie żałuje :). Bardzo fajnie i przystępnie wytłumaczone. Kolokwium przede mną ale z takim przygotowaniem o zdanie się nie martwię ? Wszystkim gorąco polecam!

 3. Kacper Zawisza
  21 grudnia 2019

  Kurs bardzo pomocny, pozwala na dobre przygotowanie się do egzaminów, wszystko dokładnie wytłumaczone!

 4. Ewelina Jędrzejczyk
  10 lutego 2020

  Polecam z całego serduszka te kursy. Przygotowywałam się z nimi do matury podstawowej i rozszerzonej- świetne tłumaczenie od razu zrozumiane. Teraz przygotowuje się z kursem dla studentów i od razu wszystko co niezrozumiałe na zajęciach czy wykładach staje się jasne!???

 5. Justyna Malec
  24 lutego 2020

  Super tłumaczenie matematyki. Dzięki Pani kursom można osiągnąć sukces! Jest Pani najlepszą nauczycielką matematyki. Polecam.

 6. Ania Kwiecińska
  3 września 2020

  Dziękuję ogromnie za pomoc! Jest pani najlepsza! :)))) Kupiłam ten kurs w akcie desperacji bo wstyd się przyznać, ale miałam drugi termin z matmy na politechnice. Dziś byłam na uczelni po wyniki i nie uwierzy Pani mam czwórkę z egzaminu!!!! Cieszę się ogromnie najbardziej pomogły mi lekcje z całek i ekstremów bo tego zupełnie nie ograniałam, a dzięki Pani poszło super!!! POLECAM z całego serca Pani kursy.

 7. Pawel Kapica
  29 października 2020

  Moją maturę zdalem ok 17 lat temu, dopiero po tym okresie czasu zdecydowalem się na studia informatyczne. Wiedziałem że matematyka bedzie niełatwą przeprawą no i nie myliłem się. na szczęcie znalazlem ajkamat i po 2 tyg nauki pierwsza liste zadań zdalem na 80% kompletnie rozumiejąc ten materiał wiec o egzamin sie nie boje. Z calego serca polecam ten kurs bo są to naprawde dobrze zainwestowane pieniadze

 8. Pola Pawłowska
  17 listopada 2020

  Kursy są wspaniałe, wszystko perfekcyjnie wyjaśnione- w sposób prosty i zrozumiały. Pani Arietta włożyła tu bardzo dużo pracy, zaangażowania i miłości! Dodatkowo cała strona i system kursu działa bez zażutów- można w każdej chwili zadać pytanie i nie zostanie ono zignorowane, wręcz przeciwnie bardzo szybko pojawi się wyczerpująca odpowiedź z wyjaśnieniem. Serdecznie polecam! Życie na studiach stało się dużo przyjemniejsze… 🙂

 9. Marcin Janik
  22 listopada 2020

  Kurs rewelacja. Kolokwium zaliczone:) Polecam

 10. Kamil Karliński
  30 listopada 2020

  Kurs “Matematyka na studiach” jest naprawdę super. Bardzo dobrze wytłumaczone, polecam.

Napisz opinię