fbpx

Szeregi liczbowe

59,00zł

Szeregi liczbowe – studiuj skutecznie z AjkaMat

„Jeśli chcesz coś osiągnąć w matematyce,
musisz uczyć się od mistrzów, a nie od podmistrzów”

N.H. Abel

Przed Tobą kolokwium lub egzamin na studiach…
Głowa do góry z AjkaMat.pl dasz radę!

Szeregi liczbowe na studiach

Cześć! z tej strony Arietta…, wykładowca, mentor i mam nadzieję przyszły reżyser Twojej drogi do sukcesu. W październiku 2018 roku rozpoczęłam swój projekt AjkaMat.pl, którego zadaniem jest pomoc Wam studentom w uczeniu się matematyki. Jeśli czytasz opis tego kursu to pewnie poszukujesz skutecznych metod przygotowania się do zbliżającego się kolokwium lub dostrzegasz że egzamin z matematyki już blisko, a Ty niewiele wiesz z wykładów i ćwiczeń na uczelni.

Nie da się ukryć, że szeregi liczbowe to jeden z głównych elementów programu kierunków na uczelniach technicznych i nie tylko. Opanowanie tego zagadnienia jest zatem niezbędne do zaliczenia egzaminów oraz dalszej nauki na studiach. Co jednak w przypadku, gdy szeregi liczbowe są zbyt trudne do zrozumienia, a zadania z nimi zbyt skomplikowane do rozwiązania? Być może pora zdecydować się na profesjonalny kurs online szeregi liczbowe, który pozwoli Ci na kompleksowe zrozumienie tego zagadnienia, a przede wszystkim wykorzystanie wiedzy w praktyce. Zaufaj mojemu doświadczeniu – postaw na kurs szeregi liczbowe od AjkaMat już dziś!

Szeregi liczbowe od podstaw do poziomu zaawansowanego

Tym, co wyróżnia proponowany przeze mnie kurs online, jest szeroki zakres materiału, obejmujący kluczowe kwestie związane z szeregami liczbowymi. Podczas kursy nauczę Cię wielu metod badania zbieżności szeregów. Pokażę jak badać zbieżność między innymi za pomocą kryterium d’Alemberta i Cauchy‘ego. Przedstawię sposoby radzenia sobie z różnymi typami zadań z szeregów. Niezależnie od tego, czy zaczynasz od podstaw, czy też masz już jakąś wiedzę na ten temat – przeprowadzę Cię przez całą teorię, przygotowując do rozwiązywania nawet najtrudniejszych zadań. Skorzystaj z kursu szeregi liczbowe od A do Z, gwarantuję, że odkryjesz wszystkie tajemnice tego zagadnienia!

Szeregi liczbowe – kompleksowe Vademecum od AjkaMAT

Przygotowując kurs online szeregi liczbowe polegałam na moim bogatym doświadczeniu, wiedzy i intuicji matematycznej. Pozwoliło mi to na stworzenie programu doskonale wpasowującego się w aktualne wymagania na studiach i zawierającego pełnię wiedzy i umiejętności jakimi musisz się posługiwać podczas rozwiązywania zadań z tego działu. Ponad 140 minut materiału wideo i około 30 rozwiązanych i wytłumaczonych zadań stanowią o sile i skuteczności tego kursu. Uczestnicząc w nim, nauczysz się, jak bez większego problemu rozwiązywać nawet najtrudniejsze zadania. Duży nacisk kładę na rozumienie i dobór odpowiednich metod, co jest pierwszym krokiem do wykonania każdego zadania. Po moim kursie szeregi liczbowe na studiach to już nie będzie Twój problem – zapraszam do wspólnej nauki!

kup teraz

Szeregi liczbowe

Jednym z zagadnień, jakim zajmują się studenci na wyższych uczelniach technicznych, są szeregi liczbowe. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak wiele trudności mogą one nastręczać, dlatego wychodzę naprzeciw z kompleksowo opracowanym kursem z tej dziedziny. Z moją pomocą nie tylko dowiesz się, jak badać zbieżności między szeregami liczbowymi, ale nauczysz się również radzić sobie z wieloma typami zadań, które są z nimi związane.

Naucz się szeregów liczbowych od podstaw

Niewątpliwą zaletą kursów AjkaMAT jest to, że w każdym z moich szkoleń staram się przedstawiać dane zagadnienie jak najprościej. Dzięki temu kurs z zakresu szeregów liczbowych, choć dedykowany studentom z uczelni technicznych, w przystępny i maksymalnie zrozumiały sposób przedstawia teorię dotyczącą szeregów liczbowych, przeprowadzając przez coraz to trudniejsze aspekty i zadania z nimi związane. Opanuj kryterium d’Alemberta i Cauchy’ego, zdając nadchodzące kolokwia na piątkę!

AjkaMAT — przekrojowy kurs szeregów liczbowych

Wiem, że kluczem do zrozumienia konkretnych zagadnień jest ich odpowiednie wytłumaczenie. W związku z tym oferuję kompleksowy kurs z tematyki szeregów liczbowych, podczas którego nie tylko przedstawiam niezbędną teorię, ale również pokazuję, w jaki sposób wykorzystywać ją do praktycznego rozwiązywania zadań. Potrzebujesz pomocy ze zdaniem kolokwium bądź egzaminu na studiach? Postaw na mój autorski kurs, a z pewnością zaliczysz wszystkie nadchodzące sprawdziany. Zapraszam!

Jak wygląda mój kurs online szeregi liczbowe?

 • 5 lekcji – dostęp do platformy masz przez 365 dni od daty dołączenia do kursu
 • Do każdej lekcji możesz wróć w dowolnym czasie i powtórnie ją przeanalizować
 • Ponad 140 minut konkretnej wiedzy, ponad 30 rozwiązanych i wytłumaczonych zadań
 • Lekcje możesz oglądać na dowolnym urządzeniu, gdzie chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz
 • W każdej lekcji jest materiał wideo trwający od 20 do 60 minut.
 • Na każdym etapie kursu możesz mi zadawać pytania mailowo, lub za pośrednictwem messengera. Podpowiadam, tłumaczę, wyjaśniam tak abyście perfekcyjnie zrozumieli omawiany materiał.
 • Po ukończeniu kursu rozwiązujesz praktycznie każde zadanie z szeregów liczbowych.

Jakie efekty uzyskasz po ukończeniu kursu?

 • opanujesz cały materiał jaki zawiera kurs online szeregi liczbowe
 • nauczysz się stosować kryteria d’Alemberta i Cauchy‘ego zbieżności szeregów
 • dowiesz się jak wszystkiego o kryterium bezwzględnej zbieżności szeregów
 • przypomnisz sobie trudniejsze zadania ze szkoły średniej dotyczące szeregu geometrycznego.
 • nauczysz się jak skutecznie analizować zadania i je rozwiązywać
 • przeanalizujesz zarówno zadania łatwe jak i bardzo trudne
 • poznasz mój styl uczenia i być może skorzystasz z innych moich kursów
 • dobrze przygotujesz się do kolokwium lub egzaminu na studia

Moja oferta jest dla Ciebie jeśli:

 • Czujesz się zmęczona/zmęczony obecną sytuacją i brak Ci pomysłu jak uczyć się matematyki.
 • Chcesz uczyć się skuteczniej i lepiej wykorzystywać swój czas.
 • Nie chcesz mieć wyrzutów sumienia, że znów za mało się uczysz.
 • Potrzebujesz mojej pomocy, aby ułożyć plan działania i iść krok po kroku do sukcesu
 • Chcesz mieć więcej czasu dla znajomych, a także dla samej/samego siebie.
 • Jesteś gotowa/gotowy na zmianę i nową wiedzę.
 • Wiesz, że nic nie przychodzi samo, więc jesteś w stanie rzetelnie wykonywać wszystkie ćwiczenia i zadania, które dla Ciebie przygotowałam
 • Będziesz wytrwale pracować, aż w końcu…
 • Osiągniesz sukces i spełnisz swoje marzenie o lepszym jutrze…!

Moja oferta nie jest dla Ciebie, jeśli:

 • Twoja lista wymówek jest dłuższa niż korek na Zakopiance po długim weekendzie.
 • Zamierzasz oglądać moje lekcje pomiędzy kolejnymi odcinkami serialów na Netflix, a następnie biernie czekać na efekty.
 • Planujesz kupić jeden z moich kursów, ale potem nigdy go nie uruchomić, bo… nie masz czasu.
 • Obejrzysz nagrania, ale o ćwiczeniach z moimi zestawami przypomnisz sobie dopiero wtedy, gdy będziesz szukać podpałki do grilla.
 • Chciałabyś/Chciałbyś zmian w swoim życiu, ale jednak bardziej wolisz nie wstawać z kanapy.

Jakie tematy poruszę na kursie?

 • VI.1: Szereg geometryczny – Czas trwania: 32 minuty
 • VI.2: Warunek konieczny zbieżności szeregów i kryterium porównawcze – Czas trwania: 32 minuty
 • VI.3: Kryterium d’Alemberta zbieżności szeregów – Czas trwania: 34 minuty 
 • VI.4: Kryterium Cauchy‘ego zbieżności szeregów – Czas trwania: 18 minut
 • VI.5: Kryterium bezwzględnej zbieżności szeregów – Czas trwania: 24 minuty

Kiedy zacząć przygodę z AjkaMAT?

Czy nie jest już za późno?

Nie! Najlepiej zacznij już dziś, nie warto tracić czasu, jeżeli przyszłość na Ciebie czeka… Twoje cele życiowe i marzenia są możliwe do spełnienia, zależy to tylko od Twojej determinacji… Ja jestem na właściwym miejscu, a Ty??? “Bóg wyznaczył na świecie dla każdego z nas szlak, którym musimy podążać. Wystarczy tylko odczytać, co zapisał dla Ciebie” – mawiał Paulo Coelho.

Pamiętaj nigdy nie jest za późno na sukces. Spróbuj odkryć swój szlak i podążaj nim, może to Ja właśnie jestem jego częścią…

Jestem pewna, że możesz mi zaufać!

PANI ARIETTO, CZY TO FAKTYCZNIE DOBRA INWESTYCJA?

W ramach kursu otrzymujesz roczny dostęp do ogromu wiedzy i masy przykładów.

Zapisując się na ten kurs zyskujesz:

 • Nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów na rok.
 • Możliwość korzystania z lekcji video dostosowanych zarówno dla komputerów jak i tabletów i telefonów. Dzięki czemu możesz uczyć się tak jak chcesz i wszędzie gdzie chcesz.
 • Dostęp do ogromnej bazy rozwiązanych i wytłumaczonych zadań dzięki czemu Twoją wiedzę i umiejętności pozwolą Ci opanować materiał w jak najlepszym stopniu.
 • PREZENT! W ramach kursów online będziesz miała/miał również możliwość zadawania pytań, a Ja w miarę wolnego czasu będę Ci pomagać i rozwiewać Twoje wątpliwości lub – jeśli będzie trzeba – motywować Cię do działania!

Te wszystkie rzeczy otrzymasz, jeśli zdecydujesz się na mój kurs online szeregi liczbowe. Wierzę, że jeśli teraz zdecydujesz się na ten krok, to w przyszłości nauka matematyki będzie przychodzić ci z łatwością.

kurs online szeregi liczbowe

Moje kursy możesz kupować również w pakietach, dzięki czemu otrzymasz kompleksową wiedzę matematyczną, a jednocześnie zaoszczędzisz sporo pieniędzy, które przeznaczysz na inne, ważne dla ciebie rzeczy .

matematyka online

Tak jest, dobrze czytasz – daję Ci PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI. Wiesz dlaczego? Dlatego, że jestem przekonana, że wiedza, którą Ci przekazuję jest unikalna. Stworzyłam ten kurs w oparciu o swoją rozległą wiedzę z zakresu psychologii i dydaktyki, a także własne doświadczenia. Sama od lat stosuję wszystkie sposoby i metody, którymi chcę się z Tobą podzielić i właśnie dlatego wiem, że działają. Polecam je również wszystkim moim uczniom, którzy z pomocą tych wskazówek są w stanie uczyć się bardziej efektywniej, szybciej i skuteczniej i tym samym osiągać ponadprzeciętne wyniki.

Całoroczny dostęp do kursu online z szeregów liczbowych

Szeregi liczbowe na bardzo wielu kierunkach studiów stanowią podstawę, która powraca w najróżniejszych postaciach, w zróżnicowanych zadaniach. Mnie natomiast zależy na tym, abyś dał sobie radę nawet ze szczególnie wymagającymi wyzwaniami matematycznymi. Z tego powodu mój kurs online dostępny jest dla Ciebie przez 365 dni, możesz więc wracać do niego wielokrotnie w ciągu całego roku akademickiego. Bez względu na to, czy będziesz chciał odświeżyć swoją wiedzę przed kolokwium, czy poradzić sobie z nowym, trudnym zagadnieniem dotyczącym szeregów liczbowych, które pojawiło się na zajęciach, lekcje AjkaMAT zawsze będą dla Ciebie idealnym miejscem.

Darmowa lekcja o szeregach liczbowych z kursu AjkaMAT

Jeśli chciałbyś pogłębić lub uporządkować swoją wiedzę dotyczącą szeregów liczbowych oraz przećwiczyć zarówno proste, jak i skomplikowane zadania, ale nie masz pewności, czy mój kurs online jest dla Ciebie, żaden problem! Przed zakupem możesz skorzystać z pierwszej lekcji wchodzącej w jego skład zupełnie za darmo. Dzięki niej poznasz podstawy dotyczące szeregu geometrycznego, a zarazem przekonasz się, że współpraca ze mną to prosta droga do sukcesu na studiach. Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami kursu z szeregów liczbowych, a następnie — do skorzystania z pełnego pakietu lekcji!

Wiem, że moje sposoby działają!

Właśnie dlatego nie boję się złożyć Ci następującej propozycji: spróbuj! Nie musisz mi wierzyć na słowo, odwiedź mój kanał YouTube… Poznaj opinie moich uczniów, a gwarantuję ci, że wrócisz i sięgniesz po moje kursy.

YouTube: https://www.youtube.com/c/AjkaMat
Facebook: https://facebook.com/AjkaMatLetsDoIt

POZWÓL MI SOBIE POMÓC

Czekam na Twój pierwszy krok w drodze do sukcesu!

kup teraz

Szczegóły kursu

 • Lekcje 5
 • Testy 0
 • Poziom dla początkujących
 • Język Polski
 • Studenci 123
 • Oceny Tak
 • Szeregi liczbowe 0/5

  • LekcjaVI.1
   Szereg geometryczny – lekcja za free :)
   32 min
  • LekcjaVI.2
   Warunek konieczny zbieżności szeregów i kryterium porównawcze
   32 min
  • LekcjaVI.3
   Kryterium d’Alemberta zbieżności szeregów
   34 min
  • LekcjaVI.4
   Kryterium Cauchy‘ego zbieżności szeregów
   18 min
  • LekcjaVI.5
   Kryterium bezwzględnej zbieżności szeregów
   24 min
Admin bar avatar
Nauczyciel z wieloletnim stażem, mentor i mam nadzieję przyszły reżyser Twojej drogi do sukcesu... Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytetu Śląskiego. Od listopada 2018 roku prowadzę dla Ciebie wielopłaszczyznowy projekt AjkaMAT obejmujący kursy online, kanał YouTube, Fanpage i Grupę Wsparcia na Facebooku, dzięki czemu możesz pogłębiać swoją wiedzę matematyczną zarówno na poziomie szkoły średniej jak i studiów. Zacznij tutaj przygodę z AjkaMAT

Opinie

Średnia ocena

0
0 ocena

Szczegółowa ocena

5 gwiazdki
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
59,00zł

Napisz opinię