fbpx

Funkcje z AjkaMat

189,00zł
pakiet_funkcje

Kurs maturalny z funkcji – matura podstawowa z matematyki – sprawdź to z AjkaMat!

„Matematykę należy wykładać nie tylko jako naukę abstrakcyjną,
ale jak najczęściej należy przechodzić do rozmaitych jej zastosowań.”

M. Ostrogradski

 

Martwisz się o wynik z matury…
z AjkaMat.pl dasz radę!

Cześć! z tej strony Arietta…

W październiku 2018 roku rozpoczęłam swój projekt AjkaMat.pl, którego zadaniem jest pomoc Wam w uczeniu się matematyki. Dziś mam Ci do zaproponowania jeden z moich kursów pakietowych czyli kurs maturalny z funkcji dzięki któremu od podstaw do poziomu eksperta przygotowujesz się do matury podstawowej z tego działu.

Czytaj dalej i poznaj szczegóły mojej oferty.

Wiem, że każdy z Was jest na różnym poziomie wiedzy, dlatego tłumacząc każde zadania zaczynam od podstaw. Najpierw wprowadzam potrzebne definicje, twierdzenia. Potem obrazuję ich zastosowanie na prostych przykładach, a dalej już leci. Zaczynamy zagłębiać się w szczegóły, rozwiązujemy coraz trudniejsze zadania i dochodzimy do poziomu eksperta.

Przygotowując ten kurs maturalny z funkcji skupiłam się na swoim doświadczeniu, wiedzy i intuicji matematycznej. W 7 działach, zawarłam pełnię wiedzy i umiejętności jakimi musisz się posługiwać w szkole średniej rozwiązując zadania z funkcji. Ponad 47 godzin i 430 zadań to moc tego kursu. Podczas, którego nie tylko je rozwiązuje, ale przede wszystkim uczę Cię jak Ty możesz je rozwiązywać. Zwracam szczególną uwagę na rozumienie poleceń, analizę zadania i prostą drogą prowadzę cię od poziomu basic aż do eksperta.

Jak wygląda mój kurs maturalny z funkcji?

 • 7 działów matematyki – dostęp do platformy masz przez 365 dni od daty dołączenia do kursu
 • Do każdej lekcji możesz wróć w dowolnym czasie i powtórnie ją przeanalizować
 • ponad 47 godzin konkretnej wiedzy, ponad 430 rozwiązanych i wytłumaczonych zadań
 • Lekcje możesz oglądać na dowolnym urządzeniu
 • W każdej lekcji jest materiał wideo trwający od 20 do 55 minut. Mogą się też znaleźć materiały dodatkowe w postaci zestawów zadań, które omawiam na kursie.
 • Na każdym etapie kursu możesz mi zadawać pytania mailowo, lub za pośrednictwem messengera. Podpowiadam, tłumaczę, wyjaśniam tak abyście perfekcyjnie zrozumieli omawiany materiał.
 • Po ukończeniu kursu rozwiązujesz praktycznie każde zadanie maturalne z poziomu podstawowego

Jakie efekty uzyskasz po ukończeniu kursu?

 • przypomnisz sobie i nauczysz się rozwiązywać zadania z funkcji
 • poznasz najbardziej typowe zadania maturalne
 • nauczysz się jak skutecznie analizować zadania i je rozwiązywać
 • przeanalizujesz zarówno zadania łatwe jak i bardzo trudne
 • poznasz mój styl uczenia i być może skorzystasz z innych moich kursów
 • dowiesz się co było na maturze i dobrze się do niej przygotujesz

Czego od Ciebie oczekuję?

 • Chcę abyś mnie uważnie słuchał i starał się zrozumieć co mam Ci do przekazania
 • Ćwiczył wraz ze mną, opanowywał podstawowe definicje, własności oraz metody rozwiązywania zadań
 • Powtarzał w niedalekim odstępstwie czasu omawiany materiał i go sobie utrwalał
 • Zdał maturę i był z siebie naprawdę dumny!

Jakie tematy poruszę na kursie?

 • III.1: Funkcja i jej własności – Czas trwania: 318 minut – 67 wytłumaczonych zadań
 • III.2: Przekształcenia wykresów funkcji – Czas trwania: 243 minut – 41 wytłumaczonych zadań
 • III.3: Funkcja liniowa – Czas trwania: 311 minut – 55 wytłumaczonych zadań
 • III.4: Funkcja kwadratowa – Czas trwania: 633 minut – 87 wytłumaczonych zadań
 • III.5: Wielomiany i ułamki algebraiczne – Czas trwania: 442 minut – 54 wytłumaczonych zadań
 • III.6: Ciągi liczbowe – Czas trwania: 561 minut – 78 wytłumaczonych zadań
 • III.7: Potęgi, logarytmy i funkcja wykładniczaCzas trwania: 346 minut – 54 wytłumaczonych zadań

Czy ten kurs jest dla mnie?

 • Chcesz nauczyć się funkcji, ale nie masz pojęcia od czego zacząć.
 • Potrzebujesz gotowego planu, wg którego zaczniesz krok po kroku się uczyć.
 • Nie chcesz działać po omacku, tracić czasu i pieniędzy na nietrafione kursy.
 • Chcesz ruszyć z miejsca, i nie odkładać wszystkiego na później.

Czy powyższe stwierdzenia pasują do Ciebie? To świetnie 🙂 Rozwiązania i metody, które przedstawiam w kursie, bazują wyłącznie na moim wieloletnim doświadczeniu.  Wszystko to, o czym mówię zostało przeze mnie przetestowane i sprawdzone podczas pracy z moimi uczniami – nie wierzysz? Sprawdź co mówią o moich lekcjach inni. Odnajdź mnie na YouTube lub Facebooku.

Skorzystaj z mojego doświadczenia, zaufaj mi i ucz się ze mną w tym kursie.

Ile mnie to będzie kosztować?

Kurs maturalny z funkcji, który przygotowałam specjalnie dla Was to koszt 189zł. Płatności możesz dokonać z pomocą szybkich płatności online. Płatność realizowana jest za pośrednictwem serwisu tpay.com lub Paypal. Po dokonaniu płatności zostanie założone konto na podstawie wprowadzonego adresu e-mail. Dostęp do platformy e-learningowej zostanie przyznany po zakupie.

Kupując kurs otrzymujesz dostęp na 365 dni, moje pełne wsparcie mailowe oraz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku. Czy to dużo? Zastanów się! Patrząc na obecne ceny rynkowe korepetycji to tak jakbyś dwa razy wybrał się na lekcje do nauczyciela matematyki, ale czy podczas tych dwóch spotkań nauczysz się całego materiału? Powiedzmy sobie szczerze absolutnie nie. W moim przekonaniu są to doskonale zainwestowane pieniądze w twoją przyszłość. Przez cały rok możesz wrócić do dowolnej lekcji, przypomnieć sobie najważniejsze wiadomości. Ten kurs to około 47 godzin czystej nauki, samych konkretów, licznych przykładów. W mojej opinie warto, więc nie zwlekaj, kup już dziś i ciesz się nauką matematyki.

Jeśli nadal nie wiesz, czy ten kurs jest dla Ciebie…

Odwiedź mój kanał YouTube lub odnajdź mnie na Facebooku…
zobacz co inni mówią o moich lekcjach

YouTube: https://www.youtube.com/c/AjkaMat
Facebook: https://facebook.com/AjkaMatLetsDoIt

Zapraszam serdecznie!!!

Szczegóły kursu

 • Lekcje 99
 • Testy 0
 • Poziom dla początkujących
 • Język Polski
 • Studenci 53
 • Oceny Tak
Nauczyciel z wieloletnim stażem, mentor i mam nadzieję przyszły reżyser Twojej drogi do sukcesu... Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytetu Śląskiego. Od listopada 2018 roku prowadzę dla Ciebie wielopłaszczyznowy projekt AjkaMAT obejmujący kursy online, kanał YouTube, Fanpage i Grupę Wsparcia na Facebooku, dzięki czemu możesz pogłębiać swoją wiedzę matematyczną zarówno na poziomie szkoły średniej jak i studiów. Zacznij tutaj przygodę z AjkaMAT

Opinie

Średnia ocena

5
4 oceny

Szczegółowa ocena

5 gwiazdki
4
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

  Funkcje od A do Z

  Kurs z AjkaMAT bardzo polecam. Pani Arietta przekazuje cenną wiedzę w tak przystępny sposób, że lekcje z kursu ogląda się jeden za drugim. Trudne dotąd zagadnienia stają się proste i zrozumiałe. Bardzo cenne są lekcje podsumowujące poszczególne działy. Pani Arietta pokazuje w nich jak wykorzystać zdobytą wiedzę, jak prawidłowo wyciągać wnioski z informacji podanych w zadaniach. Uczy myśleć a nie schematycznego rozwiązywania zadań. Bardzo polecam kursy z panią Ariettą.

  Najlepszy kurs w internecie, polecam!

  Rewelacja. Szkoda, że jest tak mało nauczycieli którzy umieją tak świetnie tłumaczyć. Zawsze byłam bardzo słaba z matematyki i ten dział był dla mnie dość nie jasny. Na szczęście trafiłam na ten kurs. Najlepszy kurs w internecie, polecam .

  Ten kurs to strzał w dziesiątkę

  Ten kurs to strzał w dziesiątkę. Przypadkiem natrafiłam na stronę na Youtube i od razu mnie zainteresował. Na początku zaczęłam oglądać jeden po drugim odcinku z wielkim zainteresowaniem jak bardzo dobry i ciekawy film. Postanowiłam kupić kurs jeden z wielu i nie żałuję. Gdyby wszyscy nauczyciele prowadzili z tak wielkim zaangażowaniem w przekazanie uczniom wiedzy która sami posiadają nawet tym bardzo zamkniętym i zrezygnowanym uczniom matematyka nie byłaby postrzegana negatywnie wręcz przeciwnie. Pani Arietta i jej mąż bardzo ale to bardzo potrafią przekazać wiedzę matematyczna w sposób bardzo zrozumiały. To są Anioły – patroni matematyki każdemu uczniowi. Polecam każdemu kto ma problem z pojęciem poszczególnych działów matematyki aby postawił właśnie na Tych nauczycieli. Spotkanie z nimi to jak dla mnie i mojego syna wielka wygrana.

  Polecam gorąco!

  Właśnie w taki sposób powinna być tłumaczona matematyka! Mistrzostwo! Wielkie brawa!

189,00zł

  Opinie

 1. Dominika
  18 września 2019

  Kurs bardzo profesjonalnie zrobiony 😉 Dobrze wytłumaczone zadania, bardzo mi pomogły w drugiej klasie. Teraz tylko żałuję, że nie kupiłam pełnego pakietu maturalnego 🙁 No cóż… nie pomyślałam przyszłościowo. Może jakieś promocje Pani Arietto dla stałych klientów!!!

 2. Piotr
  5 listopada 2019

  Kurs rewelacyjny. Super wszystko wytłumaczone. Można krok po kroku wszystko zrozumieć, przećwiczyć. W internecie jest dużo różnego materiału, ale tu jest wszystko co potrzebne. Polecam dla wszystkich drugoklasistów no i maturzystów.

Napisz opinię