fbpx
robert_a
“Pasja i zaangażowanie czyli moje spotkanie z jednym z najlepszych matematyków!”

Cześć Wszystkim,

Chciałbym opowiedzieć Wam o mojej przygodzie z AjkaMAT i przy okazji serdecznie polecić kurs z matematyki rozszerzonej Pani Arietty, który ukończyłem dzisiaj. Jako uczeń pierwszej klasy liceum muszę Wam powiedzieć, że matematyka stała się moim hobby. Dzięki Pani Ariettce i jej pasji, zaangażowaniu, nie wyobrażam sobie dnia bez rozwiązania choćby jednego zadania. Pani sposób prowadzenia zajęć jest inspirujący i niezwykle skuteczny.

Z dumą mogę również powiedzieć, że jestem laureatem konkursu kuratoryjnego z matematyki, a Pani materiały były niezastąpionym wsparciem w mojej przygotowaniu. Jest Pani jednym z najlepszych matematyków, jakich miałem okazję poznać, a Pani wiedza rozjaśniła mnóstwo trudnych zagadnień.

Decyzja o zakupie Pani kursu była strzałem w dziesiątkę i nie żałuję ani jednej chwili spędzonej na jego poznawaniu. Chciałbym polecić Pani kursy i kanał na YouTube każdemu, kto ma problemy z matematyką, ponieważ jestem pewien, że Pani pasja i umiejętność przekazu wzbudzą w każdym miłość do tej pięknej dziedziny.

Bardzo dziękuję Pani za całą wiedzę, którą mi przekazała i za to, że umożliwiła Pani mi odkrycie miłości do matematyki. Jestem pewien, że Pani pasja zarazi jeszcze wiele osób. Pozdrawiam serdecznie i życzę Pani dalszych sukcesów!

Z wyrazami szacunku, Robert Adamczyk – Koło