fbpx
nadia
“Odkryj swoje matematyczne talenty z AjkaMat i zbuduj sukces na olimpiadach i maturze!”

Arietta Liberda-Draus (AjkaMat) to nauczycielka, która zasługuje na najwyższe pochwały za swoją pracę z uczniami. Mam przyjemność polecić ją każdemu, kto poszukuje nauczyciela matematyki z pasją, pełnym oddaniem tej nauce, a przy tym ze skutecznym podejściem. To jedna z nielicznych nauczycieli matematyki, która próbuje ją wytłumaczyć jak najprostszymi metodami, co na pewno pozytywnie wpływa na wszystkich jej słuchaczy.

Osobiście jako uczennica Arietty Liberda-Draus (AjkaMat) miałam przyjemność brać udział w wielu olimpiadach matematycznych, a moje wyniki były zawsze bardzo dobre. W szczególności, dzięki jej wsparciu, wskazówkom i świetnej technice uczenia, jaką u mnie wypracowała, udało mi się zostać finalistką ogólnopolskiej Olimpiady „O złoty indeks AGH”. To był i jest dalej dla mnie ogromny sukces, którego zdecydowanie nie udałoby mi się osiągnąć bez pomocy AjkaMat.

Poza osiągnięciami olimpijskimi, Arietta Liberda-Draus (AjkaMat) świetnie przygotowuje swoich wszystkich uczniów do zdania matury z matematyki na wysokim poziomie. Dzięki cierpliwości AjkaMat, wyjaśnianiu trudnych zagadnień w jak najprostszy sposób, a także umiejętności motywowania uczniów, wszyscy zawsze czują się pewnie i gotowi do egzaminu, włącznie ze mną ?

Jestem przekonana, że każdy uczeń, który będzie miał przyjemność uczyć się od Arietty Liberda-Draus (AjkaMat), będzie miał szansę na sukces w nauce matematyki i jak ja czuć się spełnionym w tej dziedzinie, właśnie dzięki pomocy AjkaMat. Jej podejście jest nie tylko profesjonalne, ale także bardzo przyjazne i wspierające. Gorąco polecam ją jako nauczycielkę matematyki dla każdego, kto szuka najlepszego wsparcia w swojej edukacji.

Nadia