fbpx
oliwia_wroblewska
AjkaMAT – moje wielkie matematyczne odkrycie …

Hej, jestem Oliwia i chciałabym się z Wami podzielić moją opinią na temat kursów z Ajkamat. Odkryłam je zupełnie niedawno, ale od razu się zakochałam.

Pani Arietta świetnie tłumaczy wszystkie zagadnienia, krok po kroku, przysłowiowo “jak krowie na rowie” Nie da się tego nie zrozumieć. Kursy Ajkamat zupełnie różnią się od innych. Myślicie, że jak obejrzycie 15 minutowy filmik z pewniakami z trygonometrii to jesteście już mistrzami i wszystko umiecie? Otóż nie i przekonałam się o tym na własnej skórze.

Aby pokochać i docenić te kursy należy zrozumieć ich idee. Aby osiągnąć wysoki wynik na maturze z matematyki trzeba robić mnóstwo, mnóstwo zadań. Pani Arietta dobrze o tym wie i stworzyła kurs w taki sposób, że gdy go przerobimy nic już nas na egzaminie dojrzałości nie zaskoczy. Kursy w zupełności mogą Nam zastąpić korepetytora i przydadzą się nie tylko maturzystom.

Pani Arietta powinna Wam towarzyszyć od 1 klasy liceum, szczególnie na profilach z rozszerzoną matematyką. Nie żałuję żadnej złotówki wydanej na kursy. Widać, że Ajkamat jest prowadzony z pasją, a nie jako instytucja do zarabiania pieniędzy. Na stronie jest mnóstwo pakietów i rabatów, dzięki czemu możemy dużo zaoszczędzić.

Z całego serca polecam każdemu, kto tak jak ja marzy o wysokim wyniku na maturze a nigdy nie był orłem z matematyki.

Oliwia Wróblewska – Koło