fbpx
Pokazuje 1-2 z 2 wyników

Funkcja kwadratowa

114
114
69,00zł
Kurs online funkcja kwadratowa – ucz się z AjkaMat na poziomie rozszerzonym! „Matematyka jest delikatnym kwiatem, który rośnie nie na każdej glebie...
69,00zł

Funkcja kwadratowa

117
117
69,00zł
Kurs online funkcja kwadratowa – oczami AjkaMat „Matematyka jest delikatnym kwiatem, który rośnie nie na każdej glebie i zakwita nie wiadomo kiedy...
69,00zł

  Opinie

 1. Jasiek Kucia
  2 września 2019

  GORĄCO POLECAM!!!. Kurs rewelacyjny, super Pani tłumaczy. Można krok po kroku wszystko zrozumieć i przećwiczyć. 100% satysfakcji z zakupu. Jak uczyliśmy się do egzaminu z kolegami to po Pani kursie byłem ekspertem z macierzy i pochodnych ?

 2. Antek Malec
  20 września 2019

  Bardzo dobry kurs. Dużo przykładów, wszystko omówione krok po kroku. Świetnie umie Pani tłumaczyć, kiedyś myślałem, że nie poradzę sobie z geometrią na maturze, a teraz zmieniam powoli zdanie!!! Polecam gorąco!

 3. Magdalena Malarz
  24 września 2019

  POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!! Kupiłam ten kurs, bo miałam problem z geometrią analityczną, z lekcji nic nie rozumiałam, nie wiedziałam który wzór gdzie stosować, a po lekcjach z Panią wszystko mi się rozjaśniło. Polecam ten kurs bo taka cena to naprawdę niewiele, a dostęp mam do 8 kursów. W tamtym roku jak chodziłam na korki to praktycznie tą kwotę wydałam w trzy tygodnie, a tu dostęp mam na rok.

 4. Marek
  5 listopada 2019

  Tak dobrego wyjaśnienia wszystkich zagadnień nigdzie nie znalazłem. Pani jest najlepsza. Pierwszy raz zetknąłem się z taką nauczycielką. Pani filmy na YouTube przekonały mnie do zakupu kursu i nie żałuję ani jednej złotówki. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w niesieniu pomocy wszystkim uczniom szkoły średniej.

 5. Martyna
  7 listopada 2019

  Ależ ten kurs jest świetny. Na lekcji czarna magia z tymi bryłami, a tu REWELACJA. Wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone. Nareszcie zaczęłam widzieć te kąty, przekroje itp. Dziękuję Pani Arietto. Bardzo polecam!

 6. Piotr Mrowca
  22 listopada 2019

  Lekcje prywatne do matury bardzo pomogły więc teraz na studiach zdecydowałem się zakupić kursy online i nie żałuje :). Bardzo fajnie i przystępnie wytłumaczone. Kolokwium przede mną ale z takim przygotowaniem o zdanie się nie martwię ? Wszystkim gorąco polecam!

 7. Kacper Zawisza
  21 grudnia 2019

  Kurs bardzo pomocny, pozwala na dobre przygotowanie się do egzaminów, wszystko dokładnie wytłumaczone!

 8. Ewelina Jędrzejczyk
  10 lutego 2020

  Polecam z całego serduszka te kursy. Przygotowywałam się z nimi do matury podstawowej i rozszerzonej- świetne tłumaczenie od razu zrozumiane. Teraz przygotowuje się z kursem dla studentów i od razu wszystko co niezrozumiałe na zajęciach czy wykładach staje się jasne!???

 9. Justyna Malec
  24 lutego 2020

  Super tłumaczenie matematyki. Dzięki Pani kursom można osiągnąć sukces! Jest Pani najlepszą nauczycielką matematyki. Polecam.

 10. Teresa Wąchała
  24 marca 2020

  Najlepsze tłumaczenie matematyki! Wszystko jest wytłumaczone w jak najlepszy sposób ! Bardzo polecam !

 11. Patrycja Chmielińska
  12 maja 2020

  Przygoda z Panią zaczęła się w dniu, a dokładnie w nocy, kiedy usilnie szukałam pomocy w zrozumieniu pewnego działu z matematyki. Szukałam i słuchałam różnych filmików na YouTube, ale już po pierwszych sekundach uznawałam, że ich przekaz do mnie nie trafia. I tak było do chwili kiedy weszłam na Pani kanał. Pierwszy filmik który u Pani obejrzałam, tak mnie zainteresował, że następnego dnia szukałam tylko filmików na YouTube z Panią. Słuchając Pani kursów wszystko wydaje się takie proste. Cały czas mam niedosyt i chcę coraz więcej zdobywać wiedzy dzięki Pani kursom. Pokazują one, że świat matematyki nie jest tak skomplikowany jak o nim mówią inni, ale pokazuje, że żeby zrozumieć matematykę muszą być doskonałe fundamenty. Pani Arietto Pani kursy są tak świetnie przygotowane i tak doskonale prowadzone, że z przyjemnością zdobywa się wiedzę, którą Pani przekazuje. Po prostu chłonie się ją.
  Już się nie mogę doczekać rozszerzeń prowadzonych w Pani wydaniu. Dziękuję Pani za każdą lekcję, radę i chwilę poświęconą mi. Za każdą odpowiedź na zadane pytanie i pomoc w rozwiązaniu zadań, z którymi miałam problem. Dziękuję, za wszystkie starania i motywację do zdobywania wiedzy. Wierzę, że ten wysiłek uczyni nas korzystających z Pani kursów ludźmi mądrymi i szlachetnymi. Polecam wszystkim lekcje przygotowane przez Panią. Czas spędzony z Pani lekcjami nie jest czasem zmarnowanym, tylko bogatszym o wiedzę którą Pani przekazuje.

 12. Karolina Malec
  14 maja 2020

  Matematyka była dla mnie czarną magią, totalną piętą Achillesa. W liceum przedmiot ten wyciskał ze mnie hektolitry łez i wzbudzał strach. Perspektywa zdania matury malowała się w najciemniejszych barwach. Wtedy pojawiło się światełko w tunelu – była nim Pani Arietta. Mówiąc szczerze nigdy nie spotkałam pedagoga z tak wielką pasją i darem przekazywania wiedzy. Kurs z AjkaMat był najlepszą decyzją jaką podjęłam w mojej „karierze matematycznej”. Z całego serca polecam każdemu!

 13. Alicja Dziuba
  14 maja 2020

  Lepszej nauczycielki matematyki nie można sobie wyobrazić ? Lekcje prowadzone w sposób jasny i zrozumiały dla każdego ucznia. Widać, że Pani Arietta jest bardzo zaangażowana w prowadzenie lekcji i robi to z wielką pasją – co daje jeszcze więcej przyjemności z nauki matematyki.

 14. Wiola Kuczaj
  16 maja 2020

  Pani Arietko, jest Pani zdecydowanie najlepszą matematyczką pod słońcem, oczywiście nie mogę pominąć Pani męża, Pana Jarka, któremu też chylę czoła i bardzo dużo zawdzięczam. Myślę, że gdyby było więcej takich nauczycieli jak Pani, matematyka nie sprawiałaby żadnego problemu nawet osobom, którym ciężko ją zrozumieć. Da się zauważyć, że tłumacząc matematykę, oddaje Pani w pewien sposób cząstkę siebie. Szczerze przyznam, że nie spotkałam jeszcze tak zaangażowanej, starannej ,oddanej swojej pracy osoby. Dzięki Pani kursom na poziomie rozszerzonym i kanałowi na YouTubie oraz sposobowi w jaki przekazuje Pani wiedzę, wiem że umiem coś więcej, więcej rozumiem! Niestety ze swoich lekcji na matematyce wynoszę tylko chaos i wiele niezrozumiałych rzeczy, ale gdybym spotkała Panią na swojej szkolnej drodze, to obiecuje że całą klasą nosilibyśmy Panią na rękach! Oby więcej takich cudownych nauczycieli jak Pani!

 15. Katarzyna Zawadzka
  20 maja 2020

  Bardzo pomocny kurs, zwłaszcza przed maturą warto go przerobić. Wszystkie tematy bardzo dobrze wytłumaczone – od początku, powoli, zrozumiale dla każdego. Polecam wszystkim, którzy chcą się podciągnąć z matematyki 🙂

 16. Natalia Dominiak
  30 maja 2020

  Nauka z Panią to czysta przyjemność! ;D

 17. Wiktoria Balcerzak
  13 sierpnia 2020

  Polecam każdemu, ten kurs jest kluczem do sukcesu.

  Rewelacja, dzięki temu kursowi zdałam w końcu maturę z matematyki a co najlepsze ,dzięki Pani ją nawet polubiłam. Nigdy bym nie przypuszczała… Polecam każdemu, ten kurs jest kluczem do sukcesu. Nawet dla tych mniej “kumatych” matematycznie.

 18. Patrycja Chmielnicka
  16 sierpnia 2020

  Przygoda z Panią zaczęła się w dniu, a dokładnie w nocy, kiedy usilnie szukałam pomocy w zrozumieniu pewnego działu z matematyki. Szukałam i słuchałam różnych filmików na YouTube, ale już po pierwszych sekundach uznawałam, że ich przekaz do mnie nie trafia. I tak było do chwili kiedy weszłam na Pani kanał. Pierwszy filmik który u Pani obejrzałam, tak mnie zainteresował, że następnego dnia szukałam tylko filmików na YouTube z Panią. Słuchając Pani kursów wszystko wydaje się takie proste. Cały czas mam niedosyt i chcę coraz więcej zdobywać wiedzy dzięki Pani kursom. Pokazują one, że świat matematyki nie jest tak skomplikowany jak o nim mówią inni, ale pokazuje, że żeby zrozumieć matematykę muszą być doskonałe fundamenty. Pani Arietto Pani kursy są tak świetnie przygotowane i tak doskonale prowadzone, że z przyjemnością zdobywa się wiedzę, którą Pani przekazuje. Po prostu chłonie się ją.
  Dziękuję Pani za każdą lekcję, radę i chwilę poświęconą mi. Za każdą odpowiedź na zadane pytanie i pomoc w rozwiązaniu zadań, z którymi miałam problem. Dziękuję, za wszystkie starania i motywację do zdobywania wiedzy. Wierzę, że ten wysiłek uczyni nas korzystających z Pani kursów ludźmi mądrymi i szlachetnymi. Polecam wszystkim lekcje przygotowane przez Panią. Czas spędzony z Pani lekcjami nie jest czasem zmarnowanym, tylko bogatszym o wiedzę którą Pani przekazuje.

 19. Katarzyna Liberda
  26 sierpnia 2020

  Dzięki stronie ajkamat.pl mogłam przygotować się do matury podstawowej, a teraz postanowiłam przygotowywać się do matury rozszerzonej i choć do szkoły już nie chodzę to jestem pewna, że z tym kursem uda mi się samodzielnie przygotować do matury rozszerzonej. Każda lekcja w tym kursie jest prowadzona bardzo zrozumiale i jasno. Wybór tej strony był trafioną decyzją. W 100% godna polecenia. Matematykę da się lubić!!!

 20. Ania Kwiecińska
  3 września 2020

  Dziękuję ogromnie za pomoc! Jest pani najlepsza! :)))) Kupiłam ten kurs w akcie desperacji bo wstyd się przyznać, ale miałam drugi termin z matmy na politechnice. Dziś byłam na uczelni po wyniki i nie uwierzy Pani mam czwórkę z egzaminu!!!! Cieszę się ogromnie najbardziej pomogły mi lekcje z całek i ekstremów bo tego zupełnie nie ograniałam, a dzięki Pani poszło super!!! POLECAM z całego serca Pani kursy.

 21. Nadia Jasica
  8 września 2020

  Polecam z całego serca ten kurs. Uczę się z nim od początku drugiej klasy i jest to po prostu mistrzostwo świata. Wszystko wytłumaczone od podstaw aż po sam szczyt. Jasne, czytelne przykłady. Nauka z tym kursem to prawdziwa przyjemność.

 22. Barbara Jankowska
  27 września 2020

  Kurs wspaniały, przejrzyście ułożony. Wiedza przekazana od podstaw do coraz trudniejszych zagadnień. Przy powtórkach bardzo łatwo można odszukać zapomniane wiadomości dzięki temu, że jest przejrzysty spis filmów. POLECAM.

 23. Wiktor Białek
  2 października 2020

  Jest Pani boska. Jestem obecnie w klasie drugiej i oglądam Panią od dawna. W tym roku postanowiłem kupić kurs bo bardzo mi zależy na dobrym wyniku na maturze. Muszę powiedzieć, że już po pierwszych odcinkach nie żałuję 🙂 Mam nadzieję, że dzięki Pani uda mi się w przyszłości super zadać maturę. Świetnie Pani tłumaczy, oby więcej takich nauczycieli!!!

 24. Julia Smreczak
  14 października 2020

  Miesiąc temu kupiłam ten kurs z myślą o przyszłorocznej maturze. Nic lepszego nie mogłam zrobić!!! Jak dla mnie SUPER!!!. Przyjemnie się Panią słucha i ogląda. Żałuję tylko, że nie kupiłam wcześniej tego kursu bo nie miałabym problemów w klasie I i II w moim liceum. Polecam ten kurs wszystkim maturzystom. Jest tu wszystko co potrzebne do matury na poziomie rozszerzonym, bardzo podobają mi się Pani podpowiedzi i triki dzięki którym można łatwo rozwiązywać zadania.

 25. Adrianna Dziadulewicz
  25 października 2020

  Najlepszy kurs do matury z matematyki, jaki można wybrać! Pani Arietta sprawia, że matematyka przestaje być straszna. Wręcz przeciwnie, polubiłam rozwiązywać zadania, bo w końcu wiem jak! Lekcje z Panią to nie nauka schematów, tylko myślenia, a to właśnie ono jest najważniejsze. Dużo materiału, krok po kroku wytłumaczonych zadań i wszystko od podstaw, tak że każdy zrozumie. Baaardzo polecam i jestem pewna, że nikt nie żałuje zakupu 🙂

 26. Pawel Kapica
  29 października 2020

  Moją maturę zdalem ok 17 lat temu, dopiero po tym okresie czasu zdecydowalem się na studia informatyczne. Wiedziałem że matematyka bedzie niełatwą przeprawą no i nie myliłem się. na szczęcie znalazlem ajkamat i po 2 tyg nauki pierwsza liste zadań zdalem na 80% kompletnie rozumiejąc ten materiał wiec o egzamin sie nie boje. Z calego serca polecam ten kurs bo są to naprawde dobrze zainwestowane pieniadze

 27. Edyta
  1 listopada 2020

  Rewelacja. Jestem bardzo zadowolona. Dzięki temu kursowi syn podciągnął oceny z 3 na 5 !

 28. Edyta
  1 listopada 2020

  Rewelacja. Jestem bardzo zadowolona. Dzięki temu kursowi syn podciągnął oceny z 3 na 5 !

 29. Admin bar avatar
  Miriam Grubba
  7 listopada 2020

  Na kupno kursu zdecydowałam się wraz z nadchodzącym początkiem roku szkolnego. Obecnie jestem w klasie trzeciej i ważne było dla mnie by móc się rzetelnie przygotować do nadchodzącej matury. Mam taką możliwość właśnie za sprawą lekcji na tej stronie. Dopracowane w każdym calu. Widać, że Pani Arietta wkłada w to co robi całe serce. Wszystko jest tu wytłumaczone w bardzo przystępny sposób. A jakby tego było mało, w razie jakichkolwiek pytań zawsze można się zgłosić do Pani, co jest niezwykle pomocne. Taki nauczyciel to najlepsze co mogło mi się przytrafić, cieszę się, że trafiłam na tę stronę!

 30. Pola Pawłowska
  17 listopada 2020

  Kursy są wspaniałe, wszystko perfekcyjnie wyjaśnione- w sposób prosty i zrozumiały. Pani Arietta włożyła tu bardzo dużo pracy, zaangażowania i miłości! Dodatkowo cała strona i system kursu działa bez zażutów- można w każdej chwili zadać pytanie i nie zostanie ono zignorowane, wręcz przeciwnie bardzo szybko pojawi się wyczerpująca odpowiedź z wyjaśnieniem. Serdecznie polecam! Życie na studiach stało się dużo przyjemniejsze… 🙂

 31. Katarzyna Fąka
  20 listopada 2020

  Korzystam z kursu przygotowującego do matury u Pani Arietty z matematyki na poziomie podstawowym i jestem nim zachwycona. Pani Arietta tłumaczy każde zagadnienie w bardzo prosty sposób i na bieżąco odpowiada na zadanie pytania. Nauka matematyki z kursem AJKAMAT jest przyjemna i owocna. Polecam bardzo gorąco ten kurs.

 32. Marcin Janik
  22 listopada 2020

  Kurs rewelacja. Kolokwium zaliczone:) Polecam

 33. Kamil Karliński
  30 listopada 2020

  Kurs “Matematyka na studiach” jest naprawdę super. Bardzo dobrze wytłumaczone, polecam.

 34. patrycja.solska
  13 grudnia 2020

  Dziękuję ogromnie za pomoc! Jest pani najlepszaa! :)))) Kurs świetny, dużo przykładów super wytłumaczone zagadnienia. Polecam!

 35. Robert Bochenski
  14 grudnia 2020

  Kurs jest pomocny w przygotowaniu do matury. Ma formę e-wykładu połączonego z rozwiązywaniem zadań od najprostszych do typowo maturalnych. Oczywiście nie zastąpi samodzielnego rozwiązywania zadań, ale po obejrzeniu lekcji przygotowania do matury idą sprawniej. Polecam

 36. Sebastian Gawlak
  14 grudnia 2020

  Pani Arietta to najlepsza osoba na jaką trafiłem, ludzie, którzy zastanawiają się nad zakupem kursu zdecydowanie powinni to zrobić. Sam stanąłem przed takim wyborem kupić czy nie? Ale teraz już wiem, że była to jedna z najlepszych decyzji jakie mogłem podjąć uczyć się matematyki na poziomie rozszerzonym. Pani Arietta jest dostępna cały czas i zawsze bardzo chętnie i RZETELNIE odpowiada na pytania. Jestem już po 3 działach i czuje, że będzie dobrze. Polecam każdemu, oby było więcej nauczycieli jak Pani, którzy z pasją i zamiłowaniem przekazują wiedzę :).
  Sebastian Gawlak

 37. Krystyna Rejak
  30 grudnia 2020

  Super, w końcu zaczęłam rozumieć, czym ta macierz właściwie jest i co i jak się robi.

 38. Hanna
  4 stycznia 2021

  Gorąco polecam! Prawdopodobieństwo zawsze stanowiło dla mnie najtrudniejszy i abstrakcyjny dział matematyki, szczególnie na poziomie rozszerzonym, ale po przerobieniu kursu, zobaczyłam jak piękną i jak łatwą jest dziedziną. Wszystko to dzięki wspaniałemu tłumaczeniu i niesamowitej lekkości, z jaką opowiada o każdym zagadnieniu Pani Arietta. Zniknęły wszelkie moje problemy co, gdzie i jaki wzór użyć, a z kursu dowiedziałam się
  dlaczego wzory w odpowiednich zagadnieniach mają taką strukturę i w jakich przypadkach można ich używać.
  Ponadto, nauczyłam się jak opisywać i podchodzić do zadań, rozpatrywać zadania pod różnym kątem i przede wszystkim, jak matematyka celnie potrafi opisać i rozwiązać każdy problem na kilka sposobów. Przejście przez kurs to przyjemność, celnie dobrane różnorodne przykłady, jasne tłumaczenie i wspaniała osoba prawdziwej pasjonatki matematyki pani Arietty. Chciałam także złożyć serdeczne podziękowania za kurs, który sprawił, że prawdopodobieństwo to teraz jeden z moich ulubionych działów matematyki.

 39. Hanna
  4 stycznia 2021

  Jestem pod wrażeniem stylu i sposobu tłumaczenia rzeczy trudnych sprawiając, że stają się dla nas oczywiste i logiczne. Kurs rzetelnie, zagadnienie po zagadnieniu przeprowadza przez Trygonometrię. Wspaniała nauczycielka, merytorycznie i jasno tłumaczy nie pozostawiając żadnych wątpliwości. A kursantowi daje narzędzie – solidne podstawy i umiejętności w radzeniu sobie z każdym zadaniem. Serdecznie polecam, można samemu przekonać się jak piękna i przystępna jest matematyka, szczególnie w wydaniu Pani Arietty.

 40. Monika Liguz
  4 stycznia 2021

  Bardzo przydatny kurs! Przystępnie wytłumaczone skomplikowane zagadnienia-polecam!
  Monika

 41. Admin bar avatar
  Julia Załoga
  5 stycznia 2021

  Mimo że jeszcze nie przerobiłam całego kursu z rozszerzenia to już widzę pierwsze efekty. O wiele łatwiej przychodzi mi czytanie i wyciągnięcie z treści tego co najważniejsze żeby dobrze zrobić zadanie. Z każdym kolejnym zrobionym działem arkusze maturalne pisze na coraz lepszy wynik :).

 42. Vemtor
  5 stycznia 2021

  Poezja

 43. Agata
  7 stycznia 2021

  Ogromnie się cieszę, że trafiłam na Pani kursy. Wszystko jest bardzo dobrze i logicznie wytłumaczone. Forma przekazu trafia do mnie doskonale. Jest wiele przykładów, z którymi można pracować samemu, a później zobaczyć rozwiązanie na filmiku.
  Dzięki tym materiałom bez problemu zdałam kolokwium na studiach!
  Bardzo dziękuję i polecam serdecznie!

 44. Mikołaj L.
  7 stycznia 2021

  Mimo, że nie ukończyłem jeszcze całego kursu mogę go z czystym sumieniem polecić go innym. Działy jak i zagadnienia są profesjonalnie omówione, wszystko podane w ciekawy i dostępy dla każdego sposób.

 45. Małgorzata Korba
  7 stycznia 2021

  Szczerze bardzo polecam kurs z matematyki rozszerzonej. Decyzję o napisaniu matematyki rozszerzonej podjęłam we wrześniu czwartej klasy technikum, więc dość późno. Cały kurs zakończyłam w grudniu i mimo to teraz przerabiając arkusze maturalne, wiem że możliwe jest napisanie matury na całkiem przyzwoity poziom – grunt to bardzo dobry nauczyciel, który wytłumaczy tak, aby zrozumieć (a dodam że rozszerzam również biologię i chemię, więc mój czas był ograniczony). Pani Arietta świetnie tłumaczy zadania w najprostszy sposób, do tego zawsze odpisuje na zadane pytania i pomaga przy zadaniach. Oby więcej takich nauczycieli. Podczas kursu przerobionych zadań jest sporo i myślę, że są to solidne fundamenty pod maturę. Moim zdaniem warto zainwestować.

 46. Agata Kisiel
  8 stycznia 2021

  Bardzo dobry kurs, każdy rozdział dobrze omówiony, nie mam zastrzeżeń

 47. Natalia Chorynkiewicz
  9 stycznia 2021

  Bardzo fajny kurs, wszystko perfekcyjnie wytłumaczone krok po kroku.

 48. Klaudia Fąka
  9 stycznia 2021

  Pani kurs to strzał w dziesiątkę. forma i styl poszczególnych lekcji jest dla mnie idealna a sposób tłumaczenia poszczególnych zagadnień pozwala łatwo i szybko zrozumieć matematykę. Matematyka z Panią staje się prosta. Dzięki Pani nabrałam pewności, że zdam maturę z matematyki 🙂

 49. Roksana Hering
  10 stycznia 2021

  Świetne ❤

 50. Mateusz Polens
  11 stycznia 2021

  Bardzo rozbudowany kurs, wszystko wytłumaczone w sposób bardzo przestępny i zrozumiały. Bardzo podoba mi się również opcja bezpośredniej pomocy, gdy czegoś nie mogę zrozumieć z kursu mogę zapytać na fanpage’u i odpowiedź najczęściej jest w ciągu kilkunastu minut. Szczerze polecam

 51. Wojciech Tomala
  12 stycznia 2021

  Właśnie skończyłem przerabiać 10-tą lekcję kursu. To dopiero początek, a już mogę śmiało powiedzieć, że kurs spełnia moje oczekiwania. 🙂
  Wszystko wytłumaczone bardzo jasno i do tej pory nie miałem problemów ze zrozumieniem zadań.
  Wiele przykładów z którymi w szkole miałem trudności, nie sprawiają już większego problemu.

 52. Sara Felińczak
  12 stycznia 2021

  Bardzo dobrze przygotowany kurs 🙂

 53. Weronika Deszczka
  13 stycznia 2021

  Pani kursy są naprawdę świetne i cieszę się że się na nie zdecydowałam, bo bez nich na pewno nie poradziłabym sobie sama z materiałem:)

 54. Weronika Deszczka
  13 stycznia 2021

  Pani kursy są naprawdę świetne i cieszę się że się na nie zdecydowałam, bo bez nich na pewno nie poradziłabym sobie sama z materiałem:)

 55. Asia Mrowicka
  14 stycznia 2021

  Bardzo pomocny w nauce do matury, wszystko super wytłumaczone , dzięki temu, że jest podzielony na tematy łatwiej się go uczy i zarazem motywuje do dalszej pracy, Serdecznie polecam super Pani prowadząca :))

 56. Michał H.
  14 stycznia 2021

  Świetny kurs, jedyne czego żałuję, to tylko tego, że trafiłem na niego tak późno:) Polecam szczególnie osobom, które przygotowują się do matury same – dostajemy tu spis wszystkiego, co musimy umieć, a do tego świetnie wytłumaczone przez kogoś, u którego widać pasję w tym co robi. Świetna motywacja do dalszej pracy!

 57. Martyna Misiura
  14 stycznia 2021

  Świetny kurs! Wszystko jasno wytłumaczone

 58. Wiktoria Łukaszuk
  14 stycznia 2021

  Z kursem pracuje mi się świetnie. Nie mam dużych problemów z matematyką, ale zależy mi na dobrym wyniku na maturze. Także powtarzam materiał, dopracowuję swoje słabsze strony i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Polecam kurs z całego serca.

 59. Wiktoria Kielak
  15 stycznia 2021

  Wiedza jest przekazana w zharmonizowany i łatwo przyswajalny sposób. Każda zagadnienie jest wytłumaczone od podstaw , dzięki temu można łatwo zrozumieć nawet trudne przykład oraz powtarzać to czego nauczyliśmy się wcześniej. Najlepszy kurs z matematyki.

 60. klaudia gruszczyńska
  17 stycznia 2021

  Jestem zadowolona kursu Pani Arietty. Słuchając wykładu na uczelni sądziłam że sobie nie poradzę (czarna magia). Znalazłam Panią Ariettę na youtubie i zaczęłam ćwiczyć.
  Bardzo się cieszę, że trafiłam na stronę ajkamat, bo dzięki nauce z Panią Ariettą zaliczyłam pierwsze kolokwium na bardzo dobrą ocenę. Warto było wykupić kurs. Nikt jeszcze nie umiał mi wytłumaczyć matematyki tak dobrze jak zrobiła to TA ŚWIETNA NAUCZYCIELKA. Teraz wiem, że z matmą sobie poradzę nawet na nastepnym kolokwium, oczywiście z pomocą Pani Arietty 🙂
  Pozdrawiam serdecznie i dziękuję!

 61. Wiktoria Uziałko
  17 stycznia 2021

  Świetny kurs, bardzo zrozumiały sposób rozwiązywania zadań.

 62. Mateusz Zalewski
  20 stycznia 2021

  Bardzo profesjonalnie zrobiony kurs, porządnie przygotowany, przemyślany. Moim zdaniem mogłoby być trochę więcej zadań do samodzielnego wykonania i znaczniki na filmie w którym momencie kończą się konkretne zadania i zaczynają kolejne. Ale tak poza tymi dwoma małymi nieudogodnieniami naprawdę dobry kurs, dobrze wyjaśniony a przede wszystkim przygotowany z głową.

 63. Mateusz Zalewski
  20 stycznia 2021

  Bardzo profesjonalnie zrobiony kurs, porządnie przygotowany, przemyślany. Moim zdaniem mogłoby być trochę więcej zadań do samodzielnego wykonania i znaczniki na filmie w którym momencie kończą się konkretne zadania i zaczynają kolejne. Ale tak poza tymi dwoma małymi nieudogodnieniami naprawdę dobry kurs, dobrze wyjaśniony a przede wszystkim przygotowany z głową.

 64. Maja Dudek
  21 stycznia 2021

  Bardzo dobrze i szczegółowo wytłumaczone zadania.

 65. Martyna Dombrzał
  21 stycznia 2021

  Myślę, że kurs jest bardzo dobrze przygotowany i polecam innym serdecznie!

 66. Dominika Lubińska
  24 stycznia 2021

  świetny kurs <3

 67. Wiktoria Wilk
  25 stycznia 2021

  Uważam, że pani kurs jest świetnie przygotowany, a każda lekcja szczegółowo przemyślana. Bardzo wszystkim polecam. Wartościowy kurs w pełni wart swojej ceny 🙂

 68. Kacper Ziobro
  25 stycznia 2021

  Kurs AjkaMat jest świetny! Wszystkie filmiki są w bardzo dobrej jakości a Arietta tłumaczy trudne zagadnienia w przystępny sposób. Ogromnym plusem kursu jest możliwość zadawania pytań do prowadzącej, bo zawsze uzyska się pomoc!

 69. Alicja Szmitko
  27 stycznia 2021

  Kurs świetny do zrozumienia matematyki od podstaw. Zdecydowałam się na zakup kursu i bardzo polecam. 🙂 Pomógł mi wreszcie zrozumieć matematykę i nadrobić zaległości, które ciągnęły się za mną od gimnazjum. Zadania są świetnie wytłumaczone, bardzo dokładnie i krok po kroku ,a teoria przedstawiona w sposób bardzo pomocny:) Bardzo polecam zakup ale nauka z tym kursem naprawdę uzależnia:) Można polubić matematykę i przede wszystkim zrozumieć 🙂

 70. Martyna Zakrzewska
  2 lutego 2021

  Zdecydowałam się na zakup kursu ponieważ do matury rozszerzonej z matematyki przygotowuję się sama w ciągu tego roku szkolnego. Jest to ogromne ułatwienie, ponieważ po lekcjach z danego działu czuję się o wiele pewniej robiąc zadania maturalne, które zaczynają wychodzić i zaczynam wierzyć w dobry wynik z mojego egzaminu:) Bardzo podoba mi się seria „A co było na maturze?”, na której wytłumaczone są dokładnie zadania z matur poprzednich lat

 71. Aleksandra Dudziak
  12 lutego 2021

  Bardzo przydatny kurs! Dużo sobie przypomniałam! Dziękuję!

 72. Aleksandra Dudziak
  9 marca 2021

  Bardzo dziękuję za lekcje z tego działu! Są dla mnie bardzo cenne! Wiele sobie przypomniałam i wiele zrozumiałam. Jest teraz dużo łatwiej
  Pozdrawiam Ola

 73. Admin bar avatar
  Maja Siwiec
  13 marca 2021

  Pani Arietta ma niesamowity dar tłumaczenia, zawsze z wielką chęcią włączam jej filmiki wiedząc, że na pewno nauczę się czegoś nowego <333

 74. Amadeusz Tomczyk
  22 marca 2021

  Serdecznie dziekuje za pomoc jest Pani mega😊

 75. Aleksandra Dudziak
  27 marca 2021

  Wspaniała lekcja, najwspanialsza nauczycielka matematyki na świecie!!!

 76. Sylwia Cichórz
  30 marca 2021

  Pani Arietta jest niebywałą osobą. Do momentu zakupu kursu dla mnie matematyka była czymś abstrakcyjnym. Uważałam, że matematyka jest dla ludzi wybitnych, że jej w żaden sposób nie da się nauczyć, ale wszystko się zmieniło odkąd zaczęłam uczyć się z Panią. Bardzo polubiłam matematykę, co wcześniej byłoby nie do pomyślenia, że kiedyś takiego słowa użyje. To ile serca pani włożyła w kursy i w jaki sposób poszczególne lekcje są wytłumaczone jest nie do opisania. Dziękuje. <3

 77. Kamil Sobuń
  13 kwietnia 2021

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jak dobrze został wytłumaczony w tym kursie dział o wielomianach. W bardzo łatwy i prosty sposób można zrozumieć materiał. Kurs pomógł mi dobrze zrozumieć obszerny zakres materiału. Szczerze polecam.

 78. Milena Mikołajczyk
  4 maja 2021

  Świetnie wytłumaczone. Zresztą jak każda lekcja 😉

 79. Kasia Liberda
  10 maja 2021

  Dzięki stronie ajkamat.pl mogłam przygotować się do matury. Każda lekcja była prowadzona bardzo zrozumiale i jasno. Wybór tej strony był trafioną decyzją. W 100% godna polecenia. Matematykę da się lubić!!!

 80. Kornelia
  12 maja 2021

  Świetny film, mam problem z najprostszymi zadaniami na dowodzenie ale po tym filmie już co nieco się rozjaśnia w głowie 🙂

 81. Anna Milewska
  13 maja 2021

  Świetny kurs! Pani Arietta potrafi przekazać wiedzę nawet najbardziej opornym ? Wszystko dokładnie wytłumaczone, dostosowane do osób na różnym poziomie. REWELACJA!

 82. Emilia
  5 lipca 2021

  Z całego serca polecam ten kurs przyszłym maturzystom. Dzięki temu kursowi nie tylko zrozumiałam o niebo lepiej matematykę lepiej niż podczas edukacji w liceum, ale również udało zdać mi się matematykę na maturze. Żałuję, że nie zakupiłam kursu wcześniej być może wynik byłby jeszcze wyższy. Jeżeli zastanawiasz się czy zakupić ten kurs i czy warto zainwestować w to pieniądze to według mnie nie ma nad czym się zastanawiać, ponieważ rozważanie będzie stratą czas gdyż w tym czasie możesz wiele wyciągnąć z tego kursu. Nauka z tą panią jest czystą przyjemnością nawet dla osób, które nie za bardzo lubią matematyki. Krok po kroku wszystko jest tłumaczone aż w końcu zrozumiane. Polecam.

 83. Krzysztof Zieminski
  2 sierpnia 2021

  Świetny kurs!!! Rzetelnie tłumaczone zadania, dużo przykładów. Najbardziej podoba mi się geometria, z którą zawsze miałem spore problemy, a teraz powolutku zaczynam ją ogarniać. Do matury jeszcze 9 miesięcy, ale z Pani kursami już widzę, że spokojnie i bez nerwów się przygotuję. POLECAM!!!

 84. Severina Georgieva
  29 września 2021

  Najlepszy kurs z matmy. Bardzo wyraźnie Pani tłumaczy.

 85. Admin bar avatar
  Róża Rąbalska
  23 października 2021

  Super świetnie

 86. kamil trojanowski
  11 listopada 2021

  Kurs jest rewelacyjny, zawsze byłem dobry z matematyki, natomiast nauczyciele to już inna bajka. W tym momencie przerabiam kurs już 2 raz, ponieważ jest to świetne i szerokie kompendium wiedzy maturalnej. Po pierwszym razie moje wyniki z próbnych matur rozszerzonych poszybowały do około 80, 90%. Stałem się tak pewną osobą z tego przedmiotu, że próbuje swoich sił w olimpiadach i odnoszę liczne sukcesy z konkursów min. kangur, a nawet chciałem już teraz zacząć przerabiać materiał ze studiów, który też jest w ofercie tej strony. Rewelacja!!!

 87. Anita Peszek
  8 grudnia 2021

  Nareszcie zrozumiałam 🙂 dziękuję

 88. Wiola Kuczaj
  10 grudnia 2021

  Pani Arietko, jest Pani zdecydowanie najlepszą matematyczką pod słońcem, oczywiście nie mogę pominąć Pani męża, Pana Jarka, któremu też chylę czoła i bardzo dużo zawdzięczam. Myślę, że gdyby było więcej takich nauczycieli jak Pani, matematyka nie sprawiałaby żadnego problemu nawet osobom, którym ciężko ją zrozumieć. Da się zauważyć, że tłumacząc matematykę, oddaje Pani w pewien sposób cząstkę siebie. Szczerze przyznam, że nie spotkałam jeszcze tak zaangażowanej, starannej ,oddanej swojej pracy osoby. Dzięki kursowi maturalnemu i filmach na kanale YouTubie oraz sposobowi w jaki przekazuje Pani wiedzę, wiem że umiem coś więcej, więcej rozumiem! Niestety ze swoich lekcji na matematyce wynoszę tylko chaos i wiele niezrozumiałych rzeczy, ale gdybym spotkała Panią na swojej szkolnej drodze, to obiecuje że całą klasą nosilibyśmy Panią na rękach! Oby więcej takich cudownych nauczycieli jak Pani!

 89. Stanisław Domański
  8 stycznia 2022

  Dzięki Pani Arietto zacząłem rozumieć matematykę, przez cały okres szkolny nie pojmowałem tego przedmiotu, miałem ogromny problem aby zrozumieć jakikolwiek dział. Z klasy na klasę zdawałem na dwójach przez co zraziłem się do tego przedmiotu. Przygotowując się zupełnie od podstaw do matury z matematyki natrafiłem na Pani kurs i po przeglądnięciu jednej z lekcji na YouTube zmieniłem zupełnie zdanie o tym przedmiocie. Pani podejście do ucznia, to w jaki sposób Pani tłumaczy jest niesamowite i jakie proste. I jeszcze jedno dzięki Pani Arietto uwierzyłem w siebie. Serdecznie dziękuje za ten Pani poświęcony nam czas i Pozdrawiam.

 90. Anna Buchta
  26 marca 2022

  Bardzo polecam kursy, dzięki nim matura zdana bez problemu, a teraz korzystam z kursów na studiach. Wszystko bardzo fajnie wytłumaczone 🙂 Gdyby nie te kursy to nie wiem jak zdałabym matematykę w pierwszym semestrze, przede mną jeszcze drugi semestr, ale się nie martwię, bo są tutaj wszystkie potrzebne kursy. Najlepsza nauczycielka 😉

 91. Damian
  19 kwietnia 2022

  Najlepszy kurs na rynku, matura z matematyki nie poszła mi za dobrze więc matematyka na studiach mnie przerażała ale z kursem Pani Arietty zdałem ją na 5!

 92. Dąbrowska
  22 kwietnia 2022

  Jestem w szoku jak szybko można odczarować negatywny stosunek do trygonometrii. Po kursie wszystko zaczyna się łączyć i mieć sens jako całość. Bardzo dziękuję za pracę włożoną w ten kurs <3

 93. Adam Żabiński
  8 maja 2022

  Bardzo polecam! Trudny materiał wyjaśniony w najlepszy możliwy sposób – na realnych zadaniach. W moim odczuciu reguła mnożenia jest zawsze tą najwygodniejszą opcją 🙂

Napisz opinię