fbpx
06 kwi

Webinaria maturalne z AjkaMAT

webinaria maturalne

Darmowe webinaria maturalne od AjkaMat

Moi kochani fani, kursanci, uczniowie – matura z matematyki zbliża się do nas nieuchronnie w zatrważającym tempie. Tak jak co roku pragnę zaprosić Was na cykl darmowych webinariów. Podczas spotkań jeszcze raz gruntownie powtórzymy sobie najważniejsze typy zadań jakie możecie spotkać na tegorocznej maturze. Przeczytaj do końca i zapoznaj się ze szczegółami.

Webinaria maturalne – Co, gdzie, kiedy?

Ze względu na ogromne zainteresowanie moimi webinariami, spotkania będą odbywały się na YouTube. Podczas cyklu sześciu około dwugodzinnych spotkań będę starała się powtórzyć z Wami wszystko co najważniejsze.  Postaram się odpowiedzieć na Wasze wszystkie pytania i rozwiać wątpliwości, które gdzieś tam jeszcze krążą jeszcze po waszych głowach.

Proszę Was zatem o propozycje co chcielibyście jeszcze powtórzyć. Swoje propozycje, zadania, pytania możecie nadsyłać do mnie za pośrednictwem czatu na mojej stronie https://ajkamat.pl lub poprzez mój Fanpage na FB. Postarajcie się aktywnie korzystać z tej możliwości, aby jak najlepiej napisać tegoroczną maturę. Zachęcam również do dołączenia do mojej grupy na FB „Matura 2021 z AjkaMAT” gdzie możecie odnaleźć ciekawe zestawy powtórkowe do matury lub zadać pytania w zakresie zadań czy przygotowań do matury.

Postaw na skuteczne przygotowania do matury

Tych wszystkich, którzy jeszcze nie skorzystali z oferty moich kursów zachęcam do odwiedzenia mojej strony z kursami online https://ajkamat.pl/kursy W kursach możecie odnaleźć ogrom wiedzy, który przekazuję naprawdę w czytelny i jasny sposób. O tym jak uczę możecie przeczytać w opiniach o kursach lub rekomendacjach. Choć matura już coraz bliżej jest jeszcze sporo czasu aby doszlifować kilka ważnych działów matematyki. Pamiętajcie, że stawiając na moje kursy zawsze możecie zadawać mi pytania za pośrednictwem Messengera dzięki czemu nauka idzie szybko i skutecznie.

Kończąc serdecznie zapraszam na moje spotkania, a poniżej zamieszczam harmonogram…

Webinaria maturalne – Harmonogram spotkań

Matura podstawowa – stratujemy o godzinie 18:00

  • 19 kwietnia – część I
  • 23 kwietnia – część II
  • 26 kwietnia – live na Facebooku organizowany przez NZS UE w Poznaniu
  • 30 kwietnia – część III
  • 4 maj – PEWNIAKI MATURALNE WEDŁUG AJKAMAT

Matura rozszerzona  – stratujemy godzina 18:00

  • 25 kwietnia – część I
  • 2 maj – część II
  • 7 maj – część III
  • 10 maj – PEWNIAKI MATURALNE WEDŁUG AJKAMAT

 

 

 

Admin bar avatar
Nauczyciel z wieloletnim stażem, mentor i mam nadzieję przyszły reżyser Twojej drogi do sukcesu... Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytetu Śląskiego. Od listopada 2018 roku prowadzę dla Ciebie wielopłaszczyznowy projekt AjkaMAT obejmujący kursy online, kanał YouTube, Fanpage i Grupę Wsparcia na Facebooku, dzięki czemu możesz pogłębiać swoją wiedzę matematyczną zarówno na poziomie szkoły średniej jak i studiów. Zacznij tutaj przygodę z AjkaMAT

Napisz opinię