fbpx
16 wrz

Zdaj maturę w 5 krokach

Martwisz się o wynik z matury z matematyki…

? Zdaj maturę z AjkaMat.pl – na pewno dasz radę!?

Jak zdać maturę z matematyki? Od czego zacząć? Na co zwrócić uwagę? Chcesz dowiedzieć się więcej? Poświęć mi chwilkę, abym mogła Ci przedstawić to co przygotowałam dla Ciebie w tym roku…

Zdaj maturę ? 5 KROKÓW DO SUKCESU według AjkaMAT.pl

  • KROK 1 – Na egzamin musisz iść z przekonaniem, że jesteś dobrze przygotowany. By nabrać przekonania, powtórz wszystkie działy matematyki, które są na maturze.
  • KROK 2 – Powtarzaj działy po kolei. Każdy dział zawiera nowy materiał, ale wykorzystuje także ten już znany. Powtarzając po kolei, będziesz stopniowo przyswajać coraz więcej materiału.
  • KROK 3 – Zaplanuj regularne powtórki. Przygotowania najlepiej zacząć od września. Wtedy masz czas, aby rozplanować przygotowania, zwrócić uwagę na szczegóły, przyzwyczaić się do stylu formułowania zadań maturalnych.UWAGA – Zapisz się do mojej grupy MATURA 2020 z AjkaMAT ? i pobierz gotowy planer maturalny przygotowany przeze mnie specjalnie dla WAS.
  • KROK 4 – Zmierz się z czasem i sprawdź ile to jest 170 minut. Powodzenie na egzaminie zależy nie tylko od twojej wiedzy, lecz także od umiejętności szybkiego działania. Matura trwa 2 godziny i 50 minut, to wystarczająco dużo czasu na rozwiązanie wszystkich zadań, ale im więcej będziesz ćwiczyć tym łatwiej będzie ci zmieścić się w czasie.
  • KROK 5 – Analizuj otrzymane wyniki. Na maturze nie możesz sięgnąć do rozwiązań z gotowym kluczem odpowiedzi. Dlatego ćwicząc rozwiązywanie zadań staraj się sprawdzać swoje obliczenia i weryfikować je z treścią zadania.

Jeśli czytasz ten tekst to znaczy, że naprawdę poważnie podchodzisz do matury. GRATULUJĘ, trzymam za Ciebie kciuki i życzę Ci aby wynik matury był dla Ciebie powodem do dumy.

Zdaj maturę – zobacz co przygotowałam specjalnie dla Ciebie

Odwiedź mój kanał na YouTube, gdzie regularnie trzy razy w tygodniu umieszczam darmowe i bardzo przydatne materiały z matematyki.

Dołącz do mojej grupy Matura 2020 z AjkaMAT, na której odnajdziesz m. in. planer maturalny, zestawy zadań do powtórek oraz wsparcie w rozwiązywaniu zadań z matematyki.

Zapoznaj się z moją stroną: https://ajkamat.pl gdzie znajdziesz:

  •  20 kursów online przygotowujących do poszczególnych działów matematyki
  • ponad 200 lekcji, w których krok po kroku tłumaczę każde zagadnienie matematyczne
  • 1100 a może więcej rozwiązanych i wytłumaczonych zadań
  • 120 godzin czystej nauki, gdzie razem ze mną uczysz się matematyki.

To wszystko zawarłam w swoich kursach online, do których możesz dołączyć już dziś
Chcesz dołączyć do moich uczniów i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze? Wybierz jeden z moich pakietów maturalnych i zaoszczędź nawet 800zł.

Kliknij i dowiedz się więcej: https://ajkamat.pl/kursy

Zatem nie zwlekaj, skorzystaj z jednej z moich propozycji, twój sukces to moja inspiracja do dalszej pracy. Zdaj maturę z matematyki i ciesz się swoim sukcesem…

SPOTKAJMY SIĘ ONLINE!!!

Admin bar avatar
Nauczyciel z wieloletnim stażem, mentor i mam nadzieję przyszły reżyser Twojej drogi do sukcesu... Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytetu Śląskiego. Od listopada 2018 roku prowadzę dla Ciebie wielopłaszczyznowy projekt AjkaMAT obejmujący kursy online, kanał YouTube, Fanpage i Grupę Wsparcia na Facebooku, dzięki czemu możesz pogłębiać swoją wiedzę matematyczną zarówno na poziomie szkoły średniej jak i studiów. Zacznij tutaj przygodę z AjkaMAT

Napisz opinię