fbpx

  Opinie

 1. Wiola Kuczaj
  16 maja 2020

  Pani Arietko, jest Pani zdecydowanie najlepszą matematyczką pod słońcem, oczywiście nie mogę pominąć Pani męża, Pana Jarka, któremu też chylę czoła i bardzo dużo zawdzięczam. Myślę, że gdyby było więcej takich nauczycieli jak Pani, matematyka nie sprawiałaby żadnego problemu nawet osobom, którym ciężko ją zrozumieć. Da się zauważyć, że tłumacząc matematykę, oddaje Pani w pewien sposób cząstkę siebie. Szczerze przyznam, że nie spotkałam jeszcze tak zaangażowanej, starannej ,oddanej swojej pracy osoby. Dzięki Pani kursom na poziomie rozszerzonym i kanałowi na YouTubie oraz sposobowi w jaki przekazuje Pani wiedzę, wiem że umiem coś więcej, więcej rozumiem! Niestety ze swoich lekcji na matematyce wynoszę tylko chaos i wiele niezrozumiałych rzeczy, ale gdybym spotkała Panią na swojej szkolnej drodze, to obiecuje że całą klasą nosilibyśmy Panią na rękach! Oby więcej takich cudownych nauczycieli jak Pani!

 2. Patrycja Chmielnicka
  16 sierpnia 2020

  Przygoda z Panią zaczęła się w dniu, a dokładnie w nocy, kiedy usilnie szukałam pomocy w zrozumieniu pewnego działu z matematyki. Szukałam i słuchałam różnych filmików na YouTube, ale już po pierwszych sekundach uznawałam, że ich przekaz do mnie nie trafia. I tak było do chwili kiedy weszłam na Pani kanał. Pierwszy filmik który u Pani obejrzałam, tak mnie zainteresował, że następnego dnia szukałam tylko filmików na YouTube z Panią. Słuchając Pani kursów wszystko wydaje się takie proste. Cały czas mam niedosyt i chcę coraz więcej zdobywać wiedzy dzięki Pani kursom. Pokazują one, że świat matematyki nie jest tak skomplikowany jak o nim mówią inni, ale pokazuje, że żeby zrozumieć matematykę muszą być doskonałe fundamenty. Pani Arietto Pani kursy są tak świetnie przygotowane i tak doskonale prowadzone, że z przyjemnością zdobywa się wiedzę, którą Pani przekazuje. Po prostu chłonie się ją.
  Dziękuję Pani za każdą lekcję, radę i chwilę poświęconą mi. Za każdą odpowiedź na zadane pytanie i pomoc w rozwiązaniu zadań, z którymi miałam problem. Dziękuję, za wszystkie starania i motywację do zdobywania wiedzy. Wierzę, że ten wysiłek uczyni nas korzystających z Pani kursów ludźmi mądrymi i szlachetnymi. Polecam wszystkim lekcje przygotowane przez Panią. Czas spędzony z Pani lekcjami nie jest czasem zmarnowanym, tylko bogatszym o wiedzę którą Pani przekazuje.

 3. Katarzyna Liberda
  26 sierpnia 2020

  Dzięki stronie ajkamat.pl mogłam przygotować się do matury podstawowej, a teraz postanowiłam przygotowywać się do matury rozszerzonej i choć do szkoły już nie chodzę to jestem pewna, że z tym kursem uda mi się samodzielnie przygotować do matury rozszerzonej. Każda lekcja w tym kursie jest prowadzona bardzo zrozumiale i jasno. Wybór tej strony był trafioną decyzją. W 100% godna polecenia. Matematykę da się lubić!!!

 4. Nadia Jasica
  8 września 2020

  Polecam z całego serca ten kurs. Uczę się z nim od początku drugiej klasy i jest to po prostu mistrzostwo świata. Wszystko wytłumaczone od podstaw aż po sam szczyt. Jasne, czytelne przykłady. Nauka z tym kursem to prawdziwa przyjemność.

 5. Wiktor Białek
  2 października 2020

  Jest Pani boska. Jestem obecnie w klasie drugiej i oglądam Panią od dawna. W tym roku postanowiłem kupić kurs bo bardzo mi zależy na dobrym wyniku na maturze. Muszę powiedzieć, że już po pierwszych odcinkach nie żałuję 🙂 Mam nadzieję, że dzięki Pani uda mi się w przyszłości super zadać maturę. Świetnie Pani tłumaczy, oby więcej takich nauczycieli!!!

 6. Julia Smreczak
  14 października 2020

  Miesiąc temu kupiłam ten kurs z myślą o przyszłorocznej maturze. Nic lepszego nie mogłam zrobić!!! Jak dla mnie SUPER!!!. Przyjemnie się Panią słucha i ogląda. Żałuję tylko, że nie kupiłam wcześniej tego kursu bo nie miałabym problemów w klasie I i II w moim liceum. Polecam ten kurs wszystkim maturzystom. Jest tu wszystko co potrzebne do matury na poziomie rozszerzonym, bardzo podobają mi się Pani podpowiedzi i triki dzięki którym można łatwo rozwiązywać zadania.

 7. Admin bar avatar
  Miriam Grubba
  7 listopada 2020

  Na kupno kursu zdecydowałam się wraz z nadchodzącym początkiem roku szkolnego. Obecnie jestem w klasie trzeciej i ważne było dla mnie by móc się rzetelnie przygotować do nadchodzącej matury. Mam taką możliwość właśnie za sprawą lekcji na tej stronie. Dopracowane w każdym calu. Widać, że Pani Arietta wkłada w to co robi całe serce. Wszystko jest tu wytłumaczone w bardzo przystępny sposób. A jakby tego było mało, w razie jakichkolwiek pytań zawsze można się zgłosić do Pani, co jest niezwykle pomocne. Taki nauczyciel to najlepsze co mogło mi się przytrafić, cieszę się, że trafiłam na tę stronę!

 8. Robert Bochenski
  14 grudnia 2020

  Kurs jest pomocny w przygotowaniu do matury. Ma formę e-wykładu połączonego z rozwiązywaniem zadań od najprostszych do typowo maturalnych. Oczywiście nie zastąpi samodzielnego rozwiązywania zadań, ale po obejrzeniu lekcji przygotowania do matury idą sprawniej. Polecam

 9. Sebastian Gawlak
  14 grudnia 2020

  Pani Arietta to najlepsza osoba na jaką trafiłem, ludzie, którzy zastanawiają się nad zakupem kursu zdecydowanie powinni to zrobić. Sam stanąłem przed takim wyborem kupić czy nie? Ale teraz już wiem, że była to jedna z najlepszych decyzji jakie mogłem podjąć uczyć się matematyki na poziomie rozszerzonym. Pani Arietta jest dostępna cały czas i zawsze bardzo chętnie i RZETELNIE odpowiada na pytania. Jestem już po 3 działach i czuje, że będzie dobrze. Polecam każdemu, oby było więcej nauczycieli jak Pani, którzy z pasją i zamiłowaniem przekazują wiedzę :).
  Sebastian Gawlak

 10. Admin bar avatar
  Julia Załoga
  5 stycznia 2021

  Mimo że jeszcze nie przerobiłam całego kursu z rozszerzenia to już widzę pierwsze efekty. O wiele łatwiej przychodzi mi czytanie i wyciągnięcie z treści tego co najważniejsze żeby dobrze zrobić zadanie. Z każdym kolejnym zrobionym działem arkusze maturalne pisze na coraz lepszy wynik :).

 11. Mikołaj L.
  7 stycznia 2021

  Mimo, że nie ukończyłem jeszcze całego kursu mogę go z czystym sumieniem polecić go innym. Działy jak i zagadnienia są profesjonalnie omówione, wszystko podane w ciekawy i dostępy dla każdego sposób.

 12. Małgorzata Korba
  7 stycznia 2021

  Szczerze bardzo polecam kurs z matematyki rozszerzonej. Decyzję o napisaniu matematyki rozszerzonej podjęłam we wrześniu czwartej klasy technikum, więc dość późno. Cały kurs zakończyłam w grudniu i mimo to teraz przerabiając arkusze maturalne, wiem że możliwe jest napisanie matury na całkiem przyzwoity poziom – grunt to bardzo dobry nauczyciel, który wytłumaczy tak, aby zrozumieć (a dodam że rozszerzam również biologię i chemię, więc mój czas był ograniczony). Pani Arietta świetnie tłumaczy zadania w najprostszy sposób, do tego zawsze odpisuje na zadane pytania i pomaga przy zadaniach. Oby więcej takich nauczycieli. Podczas kursu przerobionych zadań jest sporo i myślę, że są to solidne fundamenty pod maturę. Moim zdaniem warto zainwestować.

 13. Klaudia Fąka
  9 stycznia 2021

  Pani kurs to strzał w dziesiątkę. forma i styl poszczególnych lekcji jest dla mnie idealna a sposób tłumaczenia poszczególnych zagadnień pozwala łatwo i szybko zrozumieć matematykę. Matematyka z Panią staje się prosta. Dzięki Pani nabrałam pewności, że zdam maturę z matematyki 🙂

 14. Mateusz Polens
  11 stycznia 2021

  Bardzo rozbudowany kurs, wszystko wytłumaczone w sposób bardzo przestępny i zrozumiały. Bardzo podoba mi się również opcja bezpośredniej pomocy, gdy czegoś nie mogę zrozumieć z kursu mogę zapytać na fanpage’u i odpowiedź najczęściej jest w ciągu kilkunastu minut. Szczerze polecam

 15. Wojciech Tomala
  12 stycznia 2021

  Właśnie skończyłem przerabiać 10-tą lekcję kursu. To dopiero początek, a już mogę śmiało powiedzieć, że kurs spełnia moje oczekiwania. 🙂
  Wszystko wytłumaczone bardzo jasno i do tej pory nie miałem problemów ze zrozumieniem zadań.
  Wiele przykładów z którymi w szkole miałem trudności, nie sprawiają już większego problemu.

 16. Weronika Deszczka
  13 stycznia 2021

  Pani kursy są naprawdę świetne i cieszę się że się na nie zdecydowałam, bo bez nich na pewno nie poradziłabym sobie sama z materiałem:)

 17. Asia Mrowicka
  14 stycznia 2021

  Bardzo pomocny w nauce do matury, wszystko super wytłumaczone , dzięki temu, że jest podzielony na tematy łatwiej się go uczy i zarazem motywuje do dalszej pracy, Serdecznie polecam super Pani prowadząca :))

 18. Michał Hajahmadov
  14 stycznia 2021

  Świetny kurs, jedyne czego żałuję, to tylko tego, że trafiłem na niego tak późno:) Polecam szczególnie osobom, które przygotowują się do matury same – dostajemy tu spis wszystkiego, co musimy umieć, a do tego świetnie wytłumaczone przez kogoś, u którego widać pasję w tym co robi. Świetna motywacja do dalszej pracy!

 19. Wiktoria Kielak
  15 stycznia 2021

  Wiedza jest przekazana w zharmonizowany i łatwo przyswajalny sposób. Każda zagadnienie jest wytłumaczone od podstaw , dzięki temu można łatwo zrozumieć nawet trudne przykład oraz powtarzać to czego nauczyliśmy się wcześniej. Najlepszy kurs z matematyki.

 20. Wiktoria Uziałko
  17 stycznia 2021

  Świetny kurs, bardzo zrozumiały sposób rozwiązywania zadań.

 21. Mateusz Zalewski
  20 stycznia 2021

  Bardzo profesjonalnie zrobiony kurs, porządnie przygotowany, przemyślany. Moim zdaniem mogłoby być trochę więcej zadań do samodzielnego wykonania i znaczniki na filmie w którym momencie kończą się konkretne zadania i zaczynają kolejne. Ale tak poza tymi dwoma małymi nieudogodnieniami naprawdę dobry kurs, dobrze wyjaśniony a przede wszystkim przygotowany z głową.

 22. Maja Dudek
  21 stycznia 2021

  Bardzo dobrze i szczegółowo wytłumaczone zadania.

 23. Wiktoria Wilk
  25 stycznia 2021

  Uważam, że pani kurs jest świetnie przygotowany, a każda lekcja szczegółowo przemyślana. Bardzo wszystkim polecam. Wartościowy kurs w pełni wart swojej ceny 🙂

 24. Kacper Ziobro
  25 stycznia 2021

  Kurs AjkaMat jest świetny! Wszystkie filmiki są w bardzo dobrej jakości a Arietta tłumaczy trudne zagadnienia w przystępny sposób. Ogromnym plusem kursu jest możliwość zadawania pytań do prowadzącej, bo zawsze uzyska się pomoc!

 25. Martyna Zakrzewska
  2 lutego 2021

  Zdecydowałam się na zakup kursu ponieważ do matury rozszerzonej z matematyki przygotowuję się sama w ciągu tego roku szkolnego. Jest to ogromne ułatwienie, ponieważ po lekcjach z danego działu czuję się o wiele pewniej robiąc zadania maturalne, które zaczynają wychodzić i zaczynam wierzyć w dobry wynik z mojego egzaminu:) Bardzo podoba mi się seria „A co było na maturze?”, na której wytłumaczone są dokładnie zadania z matur poprzednich lat

Comments are closed.